Eşimin yalan söylemesi

karamel93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
44
22
34
Merhaba arkadaşlar iyi bayramlar herkese

Aslında bayram bayram kimsenin kafasını şişirmek istemem ama yine de biriyle konuşmak birine anlatmak iyi gelecek bana. Yaklaşık 7 aylık evliyim. Evliliğimin ilk haftası ve nişanlılık döneminde biraz sorun yaşamıştım. Hatta ilk hafta olanı konu olarak da yazmıştım.Aradan 6 ay geçti bu süreçte çok şükür büyütülecek bir sorun olmadı oyun bağımlılığını çözdük, cafeye gitmeleri tamamen bitti. Annesi uzak olduğu için karışamadı hatta karışmadı da diyebilirim kendi ailevi sorunları vardı onlarla uğraştı bize sıra gelmedi. Eşim Allah var aileme bana karşı gayet normal ve iyiydi.

Ramazanın başında O da bende hasta olduk. Onda bel fıtığı benimde ani zorladığım için kaburgamda çatlak oldu. O bel fıtığından kitlendi, hareket edemez hale geldi bende kaburga ağrısından. İkimize de doktor rapor verdi bir ay işe gidemedik. Sürekli hastaneye gittik. Bir ay boyunca hastane ve ev dışında başka aktivitemiz olmadı. Ben evden çalışmaya devam ettim ara ara ama o hep yattı.

Bu şekilde bir ay geçti ve geçen hafta eşim geldi bayrama annemlere mi gitsek dedi. Bende araba kullanamıyorsun, nasıl gideceğiz orda da hareket edemezsin dedim. O da trenle filan gideriz dedi sonra baktı bilet fiyatlarına öyle de çok masraflı olacak filan dedi. Ramazandan önce de bayramda masraf yapmayalım bi yere gitmeyelim diye konuşmuştuk. Bende madem aileni görmek istiyorsun çok da masraf yapmamamız lazım sen trenle tek git arefe günü 2. Günü de gel dedim tamam dedi. İlk bayramımız gıcık oldum ama ailesini özlemiştir diye ve bir aydır evde diye bişey diyemedim. Ama daha ramazandan önce görüşmüştü 1 hafta bizdelerdi. Neyse ertesi gün oldu ben arabayı bakıma götüreyim yola gideceğim dedi bende hayırdır dedim. Trende bilet yoktur ben arabayla gideceğim dedi bende dur bakalım buluruz belki dedim baktım var. Alıyım mı buldum dedim amaaan demez olaydım bir bağırıyor ben gitmeyim diye yapıyorsun istersen boynuma tasma tak hep senin dediğin mi olacak ben arabayla gidicem filan. Bende sakin ol hastasın diye dedim naparsan yap dedim ve küstüm 3 gün konuşmadım.

3 gün sonra eline almış bavulu gelmiş barışmaya çalışıyor ben gideceğim küs kalmayalım diyo. Bende eğer arabayla gideceksen bende geliyim ben burda tek ne yapayım dedim. Ailem bi yere gidecek arkadaşlarım da öyle. Ben öyle diyince bi bozuldu bahane aradı bulamadı, ama ben annemlere gelmeyecek dedim planı ona göre yaptık filan dedi. Meğer bu bayramdan 1 hafta önce gidecekmiş. 1 hafta arkadaşlarıyla vakit geçirecekmiş, bayramda da ailesiyle başka şehre gideceklermiş ben de evde tek başıma oturacakmışım. Annesi o niye gelmiyor diyince o kendi ailesiyle vakit geçirmek istiyor gelmek istemiyor demiş. Yani hem bana hem onlara yalan söylemiş ki kendi kafasındaki plan sürsün. İstediği gibi arkadaşlarıyla vakit geçirsin, çünkü ben varken onların yanına gidip gelmeyince kv kızıyor. Karını bırakıp niye gelmiyorsun diye. Neyse kavga dövüş bende geldim annesigile. Tabi moralim bozuk annesine anlattım her şeyi o da bizde sen gelmek istemiyorsun sandık dedi. Eşimde küstü beni anneme şikayet ettin diye. Konuşmuyor.

Şimdi bayram sabahı kalktım bayram namazına kalk diye bacağım acıyor diye gitmedi. 750 km yol geldi acımadı, arkadaşlarıyla fink atıyor 3 gündür bişey yok namazda acıyormuş. Ben ilk bayramımız onu temiz giydirip namaza uğrulamak kahvaltı hazırlamak filan istemiştim. Bizim ailede öyledir, her bayram sabahı neşeyle geçer. Ama şimdi hepsi uyuyor sabaha kadar oturdular akşama kadar uyurlar sonra eşim arkadaşıyla buluşacakmış bende annesiyle akraba ziyaretine gideceğim.

Bir haftadır o kadar soğudum ki iki tarafı da kandırıp kendi istediğini yaptığı için. Yalan söylemiş olması beni çileden çıkarıyor. Birde bacağım acıyor diye yaklaşık 2 aydır bir cinsel hayatımız da yok. Sürekli bahane buldu yok senin kaburgan yok benim bacağım. Annesi kaldı bi hafta evde misafir var falan filan 2 ay oldu. Başlarda haklı dedim ama baktım işine gelen yere gayet ayağı ağrımıyor gibi uçuyor anladım ki bahane. Güzel giyindim olmadı, ima ettim olmadı direk söyledim tınmadı bende bıraktım.
Ne yapacağımı bilmiyorum, belki de benden soğudu. Düşmanıymışım gibi davranıyor zaten bir haftadır. Kıçını dönüp yatıyor konuşmuyor. Bende umursamıyorum artık ama bayramda ramazanda burnumdan geldi. Pencereden namaza gidenleri izledim oturdum uyanmalarını bekliyorum. İçimde neşe filan kalmadı.

Son düzenleme:
Cinsellik yoksa herşey ters gidiyor evlilikte
hani bir söz var kör öldü ceylan gözlü oldu
Nİce ceylan gözlüler kör oluuyor bu meret yoksa😅😅😅😅😅
😂 valla o kadar laf sokuyorum adamda tık yok. Bende saldım artık naparsan yap diye o da yapıyor kendi kendine takılıyor 😂😂😂 gülüyorum ama içimdeki ceylan gözlü kan ağlıyor

onlarında başka tatil planı vardı, 3-4 gün dinlenmek için antalya ya gittiler şimdi onları da tedirgin etmek istemiyorum. Kırk yılda bir dinlenecekler.
Neden tedirgin olsunlar.Arayıp normal bayramlaşacaktın. Ailemi özledim falan diyecektin. Şimdi alışıyorlar. Sonra gitmediginde sorun olacak asıl

Kavga ile kv ye gitmek istemeyene alışığız. Kavga ile kv evine gitmek istemek bir şok yaşattı dogrusu.
Hahahha valla ya ben gitmeye çalışıyorum o bahane buluyor. Ama derdi annesi değil zaten arkadaşlarıyla gezecek ben tek kalınca annesiyle aklı kalıyor ya da annesi kızıyor kaç saattir nerdesin kız sıkıldı filan diye o da beni rahatı bozulmasın diye götürmek istemiyor

onlarında başka tatil planı vardı, 3-4 gün dinlenmek için antalya ya gittiler şimdi onları da tedirgin etmek istemiyorum. Kırk yılda bir dinlenecekler.
Annemle babam baş başa tatil yapmak istediler bu bayram o da biliyor bunu. Buna rağmen sen evde tek kal annenler gelince onlarla gezersin dedi. Bu durum annemler için çok sorun olur. Bizde yokuz seni koca şehirde tek başına nasıl bırakır diye sinirlenir babam. Bende bu bayram sorun çıkmasın da rahatça tatil yapsınlar diye onlara da diyemedim

Ben sanirim bu durumda gitmezdim ama obur bayram aynisini ona yapardim. Siz de Kurban bayraminda alin ailenizi tatile goturun, esiniz icin de o calisiyor gelemeyecek dersiniz. Gorsun nasil oluyormus. Istedigi seyler olsun diye ufacik konularda yalan soyleyebilen insanlari cok tehlikeli buluyorum.
Kesinlikle takıldığım konu bu. Böylesine saçma bir konu için yalan söylemesi beni çileden çıkarıyor. Sen gelme ben kendim gideceğim dese o bile bundan iyiydi. Kurban bayramında o çalışacak ben gezeceğim. Hiç de umrumda olmayacak. Ben o yalnız kalmasın diye bir aydır başını bekliyorum adam teşekkür etmek bi yana yalanla dolanla arkadaşlarına gidiyor. Bende ona empati yapmayacağım artık.

İlk bayramımız dediğinize göre yeni evlisiniz her halde, bu nasıl bir yeni evli çift, zorla görücüyle vs mi evlendiniz bunlar nasıl davranışlar? Daha ilk senede bir eş nasıl 40 yıllık karısından bezmiş gibi davranıyor, tuhaf adam. Bir ömür nasıl geçer böylesiyle insanda ne bayram bırakır ne keyif ne huzur

bu sacmaliklari konusarak cozun. İse yaramiyosa da terapiste gidin. Adamin sacma davrandiği kesin ama kusme huyunuz var ve seks istediğinizi bile anca imayla belirtmişsiniz. Kocanizin arkadaslariyla gorusmesine engel mi oluyosunuz eski konularinizi bilmiyorum. Dişari cikmasina falan mudaheler mi var? Bu yalanlari anca anne babasi mudahaleci, kanı kaynayan ergen cocuklar uydurur cünkü.

bu sacmaliklari konusarak cozun. İse yaramiyosa da terapiste gidin. Adamin sacma davrandiği kesin ama kusme huyunuz var ve seks istediğinizi bile anca imayla belirtmişsiniz. Kocanizin arkadaslariyla gorusmesine engel mi oluyosunuz eski konularinizi bilmiyorum. Dişari cikmasina falan mudaheler mi var? Bu yalanlari anca anne babasi mudahaleci, kanı kaynayan ergen cocuklar uydurur cünkü.
Konuştum bir saat anlattım ama bir kulağından bile girmemiş. Terapiste kendisi de dedi gidelim diye ama icraat yok tabii. Hiç karışmıyorum sosyal aktivitelerine. Daha iki ay önce gelip kaldı bir hafta tek başına. 1 hafta arkadaşlarıylaydı aradığımda bile zor açtı. Cinselliği önce ima ettim baktım tık yok direk söyledim. Bacağımdan dolayı uzak duruyorum ağrıyor filan dedi. Ama aynı bacak 750 km araba sürebiliyor. Yani bahane her şey. Birde sinirleniyor yalanlarını anladığımı fark edince. 5 yaşında çocuk sanki

Annemle babam baş başa tatil yapmak istediler bu bayram o da biliyor bunu. Buna rağmen sen evde tek kal annenler gelince onlarla gezersin dedi. Bu durum annemler için çok sorun olur. Bizde yokuz seni koca şehirde tek başına nasıl bırakır diye sinirlenir babam. Bende bu bayram sorun çıkmasın da rahatça tatil yapsınlar diye onlara da diyemedim
Çok bencilce bir düşünce annen yokken sen evde tek kal onlar gelince gezersiniz. Cinsellik yok, size düşman gibi davranıyor, yalan söylüyor hatta yakalanınca sinirleniyor. Burnuma ileriye dönük hiç iyi kokular gelmedi. Hayırlısı olsun.

Sakın çocuk yapma. Daha evliliğin ilk senesi cinsellik istemiyor, başbaşa vakit geçirmek istemiyor, anasının evine bile götürmek istemiyor. Nasıl arkadaşlarmış ki hem ailesine hem sana yalan söylüyor onlara kavuşmak için. Paravan evlilik bile olabilir. Çok iyi korun, düzelirse ne ala düzelmezse sonunda boşanmaya gider bu evlilik çünkü.

Yani başını okumasam derim ki heralde bi 15 yıllık evliler. Adamdaki bu özgür kuş ruhu ne alaka ya. Hemen sizi egale etmeler kendi kendine plan yapmalar. Bir de üstüne cinsellik yok... Üzüldüm adınıza. Uzun bir süre çocuk düsünmeyin derim

X