Esimin yalanlari bitmiyor

Burada bir arkadaş vardı eşinin yiyeceklerine şap atıyordu 🤣 senin konunu okuyunca nereden esti bilmem aklıma o geldi . Eşin 35 yaş üstümü peki?

Merhaba 11yillik evliyiz 2cocugumuz var yillardir esime sonsuz guven ve sevgiyle yasadim taki gecen yila kadar.. esimin bi kadinla sözde arkadas olarak konustugunu ogrendim ozurler diledi yeminler etti arkadasiz diye karsi tarafta ayni sekilde neyse affettim 1ay sonra ama konuyu kapatamadim benim kocam bunu yapamazdi bunun uzerine guvensizligim basladi esimin yuruyus yaparken baskalarina baktigini farkettim bir iki uc... Yine uyardim ben seni duzeltmek istemiuorum bu sekilde alacaksa ayrilalim diye surekli dile getirdim. Her seferinde yeminler ediyor ama yalan yere kac kere yeminleri cikti cocugunun uzerine kurana surekli yalan yere sonradan dogrusunu ogrendigim yeminler.. simdide birikmislerimizi borsaya yatirmis soruyorim yatirmadim diyor resim at hesabi diyorum itiraf ediyor yatirdim diyor.. yani ben usandim 1yildir bu yalandan dolandan hic guvenim kalmadi evliligimden sogudum 😏 nasil asacagiz hic bilmiyorum
Çok üzgünüm
Yalan çok iğrenç bişey, sen hassas olup yalan söyleme diye uyardığın halde karı koca arasında yalan oluyorsa çok kırıcı..
Ama sadece senin için kırıcı
Karşı taraf pişkince itiraf ediyosa çok acı. İnsanın gücü kalmaz bi raddeden sonra.
Yakında saygınız kalmayacak böyle devam ederse kocanız

X