Eşimle ailem arasında kaliyorum

Merhaba arkadaşlar benim çok kafam karışık ne yapacagimi bilmiyorum sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Eşimle 1bucuk yıllık evliyiz ilk zamanlar çok kavgalarımız olsada 5 aydır falan çok çok iyiyiz bana çok iyi davranıyor.kendini düzeltmeye beni mutlu etmeye çalışıyor ama eşimin daha önce yaptığı saygısızlıktan dolayı abim babam annem hiçbiri eşimle konuşmuyor görüşmüyor hatta bana sürekli kötüleyip çocuk yapma boşanmak istersen biz yanındayız ama çocuk olursa yaninda olmayız diye sürekli söylüyorlar. Daha önce maddi sıkıntılarımız vardı sürekli yazın kayinvalidemlere gidip orda kalıyorduk daha doğrusu onlar zorluyordu eşimde onlara bisey diyemıyordu ben en sonunda patladım ve eşimle kavga ettim eşimde ailesine beni kötüledi gitmek istedim diye onlarda bana ters konuştular kin gütdüler hatta kayınvalidenin telefonda kardeşleriyle mesajlarını gördüm benimle ilgili neler neler konuşmuşlar. Nanköre ver cekyati gitsin cekyatta yatsın falan diye sürekli beni kötülemişler. Ben bunları eşime söyleyince ne annesine ne teyzelerine tek laf etmedi aksine benimle tartisti. Ben git gide doldum salaklık bende gittim herşeyi babama anlattım. Babam eşimle konuşmak istedi dışarı çıktılar aşağıda çok şiddetli kavga ettiler. Babam kızım ailenin yanında mutsuz zorla niye götürüyorsun dedikce eşim cüzdanını açıp param yok param diye bağırıyordu babamda paran yoksa kızıma bakamicaksan niye evleniyosun neyine güveniyosun babanami guveniyosun demis artik evlisin onceligin eşin olacak. Ben senin niye annenin babanin sozunden cikmadigini biliyorum kardesin icin deyince esim cildirmis esimin kardesi engelli ona bisey denmesine asla dayanamaz olaylar baya buyudu esimle babam 2 ay falan konusmadi daha sonra abimlerde toplanip kahvalti yapicaktik esim beni oraya birakti babani asagi cagir dedi bende huzursuzluk cikarma git dedim babami aradi asagiya in dedi babamla arabada konustular babam yukari gelsiginde gozleri dolmus aglamamak icin zor tutuyodu kendini esim beni aradi yuru eve gidiyoruz diye geleli 5dk olmadi kinusmaya indim beni zorla aldi eve goturdu esyalarimi bile alamadan apar topar meger babama bundan sonra benim evime isime parama kardesime karismicaksin karisirsan cok kotu olur diye tehdit etmis ben bunu duyunca cildirdim bosanmak istedim evden ayrilmaya kalktim esim agladi yalvardi herseyi duzelticem babanla arami duzelticem falan diye beni ikna etti aradan 2 ay gecti hixbir adim atmadi ben konuyu acincada icimden gelmiyor ben o adamla barismam konusmam diyor. Babami oyle gorunce esimle ne annem ne kardesim nede abim konusuyor. Abim surekli bana kotuluyor. Ne yapacagimi bilmiyorum.eşim aslinda cok iyi duzgun bi insandir benim aileme karsi neden boyle oldugunu anlayamadim. Surekli ailemle gorusmeye tek gidiyorum boyle olmasi beni gunden gune kahrediyor uzun oldu kusura bakmayin
Insanin bazen hasas noktalari olur o hassas noktasina dokunursan patlar ben esini hakli sizi haksiz buldum kusura bakmayin esinizden memnunsaniz bunlar olmadan once sebep ne dolduruyorlar ? Sizi cok seviyorlarsa cocugun olunca neden sana bakamayacaklar ? Cok celiskili

Ailene katiliyorum, çocuk yapma bence. Bu adamla sonun oldugunu dusunmuyorum. Ailenden gelip ozur dilemesi gerekiyor ne olursa olsun, SENIN ailen. 1 bucuk senede bu kadar sorun yanliş bir evlilik diye bagiriyor ama.sizin kulaklariniz tikalı.

Wallaha koca çok bulunurda insanin ailesi bir tanedir. Degisme konusuna gelince bir insan 7 sinde neyse 70 inde de odur..

Sende onun ailesiyle görüşmeyeceksin bu kadar basit para içinde sevmediğim insanlara katlanamam öğk hele ki babama saygısızlık yapan hem çulsuz hem asalak kocaya hiç katlanmam

Ama eşimin ailesi her tartışmamızın içinde karşılıklı oturuyoruz ve artık kendimi yalnız hissediyordum normalde bende aileme hiçbirşey anlatmam bir anda dokuluverdim herseyi
O da eşinizin sorumsuzluğu tekrar söylüyorum eşle olan aileye aileyle olan eşe anlatılmaz.

X