Esimle bosanma asamasindayiz fikirlerinize ihtiyacim var

Merhaba Kadınlar Kulübü ailesi ben direk konuya geçeyim. Esimde bende ògretmeniz ama gel gör ki iki medeni insan gibi asla konusamiyoruz. Sorunlarimizi çözemiyoruz. Eşimle evlenmeden önce esim Aksaray da ben ise Bursada yasiyordum. Esim benim icin Bursaya geldi özel okulda ogretmenlik yapmak icin. Evet ilk bakista bu davranisi taktir edilesi gibi duruyor fakat Allahin her gunu bak seni birakir memleketime giderim diye surekli tehtit edip durdu bende her seferinde gitme diye pesinden kostum. Simdi evlendik ikimizde Tekirdaga atandik burda da ayni sekilde derslerimize uzaktan egitim seklinde devam ettigimiz icin beni kac kere burda birakip kendi memleketine gitmekle tehtit etti o kadar yoruldum ki bu tehtitlerinden kac kere gitmeye kalkinca durdurdum. Ama simdi en son yine gidicem dedi bende bu sefer defol git dedim sen yine aglarsin pesimden kosarsin dedi cok bunaldim 1 haftadir ayri yatiyoruz esimden cok sogudum cinsel birlikteligimiz dahi kalmadi. Iki kelime konusmaya kalksak hakaret ediyor bende cevap vermeyince senin psikolijin bozuk demeye basliyor.Bu anlattigim en son tartismamiz 1 bucuk yildir evliyiz ve bu bir yilda inanilmaz kotu kavgalar ettik polis bile geldi kapimiza. Cok bosanmak istiyorum cunku evliligimiz bitmis durumda ama ailem asla kabullenmez beni suclar ayrilmami istemezler cok uzulurler. O kadar bunaldim ki ne yapmaliyim bilmiyorum. Fikirleriniz benim icin cok onemli..
Eşiniz şuan sizde kaybetmek korkusunu gördü ve sizi hep ordan vurmaya çalışıyor. Yalvarmayın yakarmayın. Gidin diyin göreceksiniz gidemeyecektir

Ne kadar itici bir insan profili. Sürekli yokluğuyla tehdit ediyor. Dediğinizin arkasında durun, defolsun gitsin. İlk boşanan siz değilsinizki aileniz neden bu kadar tepki gösteriyor? Ayrılınca çok daha mutlu bir hayatınız olacağını anlatın onlara.

Merhaba Kadınlar Kulübü ailesi ben direk konuya geçeyim. Esimde bende ògretmeniz ama gel gör ki iki medeni insan gibi asla konusamiyoruz. Sorunlarimizi çözemiyoruz. Eşimle evlenmeden önce esim Aksaray da ben ise Bursada yasiyordum. Esim benim icin Bursaya geldi özel okulda ogretmenlik yapmak icin. Evet ilk bakista bu davranisi taktir edilesi gibi duruyor fakat Allahin her gunu bak seni birakir memleketime giderim diye surekli tehtit edip durdu bende her seferinde gitme diye pesinden kostum. Simdi evlendik ikimizde Tekirdaga atandik burda da ayni sekilde derslerimize uzaktan egitim seklinde devam ettigimiz icin beni kac kere burda birakip kendi memleketine gitmekle tehtit etti o kadar yoruldum ki bu tehtitlerinden kac kere gitmeye kalkinca durdurdum. Ama simdi en son yine gidicem dedi bende bu sefer defol git dedim sen yine aglarsin pesimden kosarsin dedi cok bunaldim 1 haftadir ayri yatiyoruz esimden cok sogudum cinsel birlikteligimiz dahi kalmadi. Iki kelime konusmaya kalksak hakaret ediyor bende cevap vermeyince senin psikolijin bozuk demeye basliyor.Bu anlattigim en son tartismamiz 1 bucuk yildir evliyiz ve bu bir yilda inanilmaz kotu kavgalar ettik polis bile geldi kapimiza. Cok bosanmak istiyorum cunku evliligimiz bitmis durumda ama ailem asla kabullenmez beni suclar ayrilmami istemezler cok uzulurler. O kadar bunaldim ki ne yapmaliyim bilmiyorum. Fikirleriniz benim icin cok onemli..
Çocuğunuz varmı

Ailen en fazla 3 ay sonra alışır. Hiç merak etme. Madem olmuyor olmayanı olduramazsın. Hele hergün giderim diyen adamdan adam falan olmaz. Defolsun gitsin bakalım. Ne olacak. Dünya da bir adam o mu var. Ruh hastası bunlar yaw

Dengesiz ya bırakın gitsin. Herşeyi zehir etmeseler olma

Kocan asla gitmeyecek sen her seferinde ağlayıp yalvardığın icin bunu sana koz olarak kullanıyor. Bak kendin mesela defol dediğinde gitti mi ? Ağlarsın gitme dersin demiş. Kalmış. Onun trıbine tüküreyim. Aç kapıyı defol de zamanla keser söylemeyi. Yalnız diğer konuya geleyim 1.5 yılda kapıya polis gelecek kadar ettiğiniz kavgalar çok cirkin. Anlasamıyorsanız yol yakınken ayrılın kazara çocuk falan olur o zaman daha zor olur
Evet haklisiniz severek evlendik universite 1 de tanistik her sey cok guzel baslamisti ama simdi cok kotu oldu gecmise donup baktigimda icim aciyor

Bu ne ya! Bak anamın evine giderim der gibi..
Ne memleketmiş arkadaş.
Aksaray ne ya, ne b.k varmış Bursa'da Tekirdağda olmayıp da orda olan.
Göbek bağını cebinde taşıyan bi ergen daha.....

ailenız yasamıyor esınızle sız yasıyorsunuz tamamen sızın kararınız uzuleceksenız bu sekılde yıpranacaksanız arada cocukta yokken bıtırın derım cok ısabetlı bır karar bıtmıs bır evlılıgın ıcerısınde bogulmayın allah yardımcınız olsun..

Adam resmen evlerden ırak
Umarım sizin evden de uzak olur en kısa zamanda
Sürekli gittim gidiyorum bak gideceğim diye zırvalıyor
E gitsin gideceği varsa ne uzatıyor
Siz de sanırım çok alıştırmışsınız nolur dön diye geri çağırmaya
Şimdi de yalandan ama sen beni ararsın kii diye ezik ezik yan çizmeye çalışıyor 🤦‍♀️

Yorumunuz icin tesekkur ederim. Evet ben cok hata yaptim her giderin dediginde gitme dedim simdi de dediginiz gibi kendini hint kumasi sandi ve ne yaparsan yapayim bu kadin beni birakmaz diye dusundu ve bana saygisi kalmadi. Ailem konusunda evet cok guzel yazmissiniz aileme anlatacagim subat tatilinde memleketime gittigimde
Subat tatilini bekleme bence. Telefonda da anlatabilirsin.

X