Eşimle boşanma yılan hikayem

Babylicious

İf You Were Melody Which One You Would Be
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
2.142
2.838
30
Merhaba
Eşim tarafından aldatıldım Bebeğime hamileyken lohusalığımın 3. Günü söyledi kadın da eşimin eski sevgilisi çocukları vardı onu görmeye gittikçe olmuş bişeyler..(eski eşi değil nikah olmamış kaza kurşunu ama bişey değiştirmiyor tabiki eski eşi veya sevgilisi )

Kadın yurtdışındaydı sıkıntı olmuyor diye kabul ettim ilk başta arada görüyor çocuğunu vs.. biz evliyken kadını getirmiş çocuğunu daha çok görmek için biraz sıkıntı çıkardım ama kabul ettim çocuğunu görmek istemesi doğal diye .. böyle yıllarca devam etti ve sonunda böyle oldu.. eşim varlıklı biridir iyiydi durumu..

Olaylar olduktan sonra evden gönderdim ama benim ailemle alakalı sıkıntı olduğu için resmî boşanmayı ertelemek istedik.. ailem eski kafalıdır boşanmayı kolay kabul edecek kişiler değillerdi .. ilk başta pişmanlıktan ölen eşim zaman geçtikçe kendini haklı görmeye başladı evi arabayı vermemekle tehdit etmeler o kadının ikinci eş olarak kalmasını zorlamalar falan en sonunda aileme de söyledim ayaklandılar ama barışın demeye başladılar babam rahatsızlandı annem rahatsızlandı derken resmiyette yine boşanamadım.. şimdi iyice abarttı eşim yasal evlilik devam ediyor diye çocuklarla ilgili falan çok sıkıntı çıkarmaya başladı bana ver falan muhabbetleri yapıyor..

Dün bana etmediği laf kalmadı beni değersizleştirerek sadece çocukların önemli olduğunu bana bişey vermeyeceğini gerekirse alacağını vs söyledi..dün karar verdim çekişmeli dava açıyorum anlaşmalı boşanacaktık çocukların eğitim hayatını falan karşılayacaktı ev araba bende olacaktı diğer ev araba onun olacaktı falan.. lanet ettirdi beni.. suç bende farkındayım çocuklar etkilenmesin diye be kavga ne gürültü olsun diye elimden geleni yaptım.. babalarını görsünler etkilenmesinler diye ona iyi davrandım ailemin yanına dönmedim ama son 1 buçuk senedir yaptıkları ve özellikle dünkü konuşma bardağı taşırdı..

Şimdi davayı daha açmadan sizden bu konuda fikir istiyorum heryerden engelledim şimdilik görüşmüyorum ama ne yapmalıyım sizce yani yasal olarak haklı olmaması için.. ailemin yanına gitsem veya 1 hafta falan uzaklaşsam.. bu arada o kadınla yaşıyor bana da laf söylüyor..

Allah aşkına birde derdim başımdan aşkın beni suçlamayacak destek olacak şeyler söyleyelim kadın kadının düşmanı olmasın artık

Kocanın mal kaçırmaması için önce mal varlığına tedbir koydurman gerek.
Zinayı kanıtlayacak elinde delil varsa zinadan dolayı çekişmeli boşanma davası aç. Delil yoksa hepsini toplayıp öyle dava açman gerek.
Bu süreçte adamdan korkuyorsan uzaklaştırma talep et.
Yani yapacağın iyi bir avukatla görüşmek. Kendi kafana göre yapma iyice sarpa sarar işler

Valla söylemekle olmuyor. itirafını ses kaydı olarak alsaydın keşke. Hukuk ne derse o. Sen ondan alırsın.

Ayrıyeten resmen bile bile evlenmişsin. Sevgilisinden gayrimeşru çocuğu var bir de bunu bilerek çocuk yapıyorsun.
Bunun ne alakası var şimdi anlamadım hiç mi yok çevrenizde ikinci evliliğini yapan

Zinayı kanıtlayacak elinde delil varsa zinadan dolayı çekişmeli boşanma davası aç. Delil yoksa hepsini toplayıp öyle dava açman gerek.
Yani yapacağın iyi bir avukatla görüşmek. Kendi kafana göre yapma iyice sarpa sarar işler
Kendi oturduğum eve şerh koydurmuştum zaten ama malına koymak için dava açtıktan sonra oluyor

Birde zaten mesajları duruyor hepsi kayıtlı hala

Bunun ne alakası var şimdi anlamadım hiç mi yok çevrenizde ikinci evliliğini yapan
İkinci evlilikle ne alakası var bunun? Evliliği yok eski sevgilisinden çocuk yapıyor görmeye gidiyor, bunun zaten böyle olacağı çoktan belliymiş. Gayrimeşru çocuk yapan herifle evlenmek iyi bir risk ki zaten önünüze çıkmış

İkinci evlilikle ne alakası var bunun? Evliliği yok eski sevgilisinden çocuk yapıyor görmeye gidiyor, bunun zaten böyle olacağı çoktan belliymiş. Gayrimeşru çocuk yapan herifle evlenmek iyi bir risk ki zaten önünüze çıkmış
Ya Allah aşkına ha gayri meşru ha imam nikahı ha resmi nikah gerçekten farkı var mı sizin gözünüzde olay aynı değil mi

Sizde klasik klavye zorbası kınayanlardansınız belli

Ya Allah aşkına ha gayri meşru ha imam nikahı ha resmi nikah gerçekten farkı var mı sizin gözünüzde olay aynı değil mi

Sizde klasik klavye zorbası kınayanlardansınız belli
Burada her yorum yapana terslenmek mi konu açtınız? Size en başta hukukun belirlediği ölçülerde hareket edebileceğini yazdım. Yine aynı şeyleri söylüyorum. Siz boşandıktan sonra da o kadınla evlenebilir vibe'ını aldım bu heriften.

Burada her yorum yapana terslenmek mi konu açtınız? Size en başta hukukun belirlediği ölçülerde hareket edebileceğini yazdım. Yine aynı şeyleri söylüyorum. Siz boşandıktan sonra da o kadınla evlenebilir vibe'ını aldım bu heriften.
Kusura bakmayın stresliyim ne zamandır ve bu klavye zorbalığından gına geldi bu sitede.. evet mesajları duruyor bana hakaretleri falan duruyor ama yeter mi bilemedim.. ister onla evlensin ister 10 kadınla evlensin gerçekten umrumda değil beni bıraksın yeter

Avukat buldum perşembe gününe randevu verdi sonrasında açılır herhalde
Evi terketmeyin o zaman. Adam zaten sevgilisiyle yaşıyormuş. Sevgilisiyle yaşadığını da ispatlarsanız güzel olur. Avukatınız yönlendirecektir. Mal kaçırmasından korktuğunuzu da söyleyin mutlaka.

X