Eşimle cinsel problemlemlerimiz

kesenmakas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
1.518
1.379
Merhaba hanımlar.
Aslında kaç zamandır bu konu aklıma gelip gidiyor fakat açmıyordum. Fakat bugün yaşadıklarım içimi dökmem için bir sebep oldu.
Konu mahrem evet ama ben de çok mutsuzum.
Eşimle 10 yıldır evliyiz. İlk bir kaç yıldan sonra zaten öyle deli divane bir cinsel hayatımız olmadı. Son yıllarda da eşimde bir performans sorunu vardı. İkimizde konunun farkında fakat dile getirmiyorduk.
Bu sorunlar ilişkilerin arasını açtı. Birlikteliklerin biri sonuca ulaşıyorsa ikisi ulaşmıyordu.
En son birlikteliğimizde eşim yine aynı sorunu yaşadı bir kaç hafta önce.
Bu arada da biz pek birlikte aynı evde olmadık.
Bugün oğlan annemlerde kaldı. Biz uzun bir aradan sonra yalnızdık. Gece için hazırlandım ama onun da çok üstüne gitmek istemiyorum pek bir şey söylemedim.
Yattık. Sırtını döndü uyuyacak. Hep dedim o adım atmasın sarıldım hani en azından sarılıp uyuyalım.
Kendisini çekti. Uyuyor mu hayır uyumuyor. Rahatsız mısın dedim yok dedi ama dönmüyor bile. Canım sıkıldı aldım battaniyemi kalktım yataktan.
Arkamdan geldi bir sigara içelim dedi. Gittim yanına. Hemen de sordun sorun ne ya dedim. Sarılmamdan bile rahatsız oluyorsun dedim.
Öyşe değil dedi, kaç zamandır böyle biliyorsun dedi. Son ilişki sonrasında düşündüm nedir diye dedi. Yok olmuyor dedi. Seninle mi ilgili diye düşündüm o da değil dedi. Video izleyim dedim mast. Bile yapamıyorum ve canım istemiyor ereksiyon olamıyorum dedi..
Ee nolacak böyle dedim. Benim için çok elzem birşey değilmiş gibi geliyor dedi. Öyle bir arzum kalmadığını ve erkekliğimi yitirdiğimi hissediyorum dedi.
Bu arada bir süredir işi ile ilgili çok ciddi anlamda stresli ve yoğun bir dönem geçiriyor. İşin stresi mi bilmiyorum dedi.
Ee nolacak yani böyle diye sordum. Doktora gidebilirsin bunun için dedim. Evet gidebilirim ama şu an böyle bir isteğim yok gitsem napacak bana duygusunu da kazandıracak mı dedi.
Belki sonra ama şimdi değil, sen naparsın bilmiyorum ama ben yapamıyorum bu işi dedi.
Görece daha iyi olduğumuz zamanlarda ufak tefek oyuncaklar almıştık. İstersen sana daha farklı oyuncaklar alabiliriz dedi.
Ben sonrasında çok konuşmadım kalktım mutfaktan geldim odaya.
Anlamaya çalışmakla kabul etmeye çalışmak arasında böyle sersem gibiyim.
Bu konuyu konuşmdığımızda daha iyiydi sanki.
Şimdi umudum da kırılmış durumda.

Merhaba hanımlar.
Aslında kaç zamandır bu konu aklıma gelip gidiyor fakat açmıyordum. Fakat bugün yaşadıklarım içimi dökmem için bir sebep oldu.
Konu mahrem evet ama ben de çok mutsuzum.
Eşimle 10 yıldır evliyiz. İlk bir kaç yıldan sonra zaten öyle deli divane bir cinsel hayatımız olmadı. Son yıllarda da eşimde bir performans sorunu vardı. İkimizde konunun farkında fakat dile getirmiyorduk.
Bu sorunlar ilişkilerin arasını açtı. Birlikteliklerin biri sonuca ulaşıyorsa ikisi ulaşmıyordu.
En son birlikteliğimizde eşim yine aynı sorunu yaşadı bir kaç hafta önce.
Bu arada da biz pek birlikte aynı evde olmadık.
Bugün oğlan annemlerde kaldı. Biz uzun bir aradan sonra yalnızdık. Gece için hazırlandım ama onun da çok üstüne gitmek istemiyorum pek bir şey söylemedim.
Yattık. Sırtını döndü uyuyacak. Hep dedim o adım atmasın sarıldım hani en azından sarılıp uyuyalım.
Kendisini çekti. Uyuyor mu hayır uyumuyor. Rahatsız mısın dedim yok dedi ama dönmüyor bile. Canım sıkıldı aldım battaniyemi kalktım yataktan.
Arkamdan geldi bir sigara içelim dedi. Gittim yanına. Hemen de sordun sorun ne ya dedim. Sarılmamdan bile rahatsız oluyorsun dedim.
Öyşe değil dedi, kaç zamandır böyle biliyorsun dedi. Son ilişki sonrasında düşündüm nedir diye dedi. Yok olmuyor dedi. Seninle mi ilgili diye düşündüm o da değil dedi. Video izleyim dedim mast. Bile yapamıyorum ve canım istemiyor ereksiyon olamıyorum dedi..
Ee nolacak böyle dedim. Benim için çok elzem birşey değilmiş gibi geliyor dedi. Öyle bir arzum kalmadığını ve erkekliğimi yitirdiğimi hissediyorum dedi.
Bu arada bir süredir işi ile ilgili çok ciddi anlamda stresli ve yoğun bir dönem geçiriyor. İşin stresi mi bilmiyorum dedi.
Ee nolacak yani böyle diye sordum. Doktora gidebilirsin bunun için dedim. Evet gidebilirim ama şu an böyle bir isteğim yok gitsem napacak bana duygusunu da kazandıracak mı dedi.
Belki sonra ama şimdi değil, sen naparsın bilmiyorum ama ben yapamıyorum bu işi dedi.
Görece daha iyi olduğumuz zamanlarda ufak tefek oyuncaklar almıştık. İstersen sana daha farklı oyuncaklar alabiliriz dedi.
Ben sonrasında çok konuşmadım kalktım mutfaktan geldim odaya.
Anlamaya çalışmakla kabul etmeye çalışmak arasında böyle sersem gibiyim.
Bu konuyu konuşmdığımızda daha iyiydi sanki.
Şimdi umudum da kırılmış durumda.
Anlayışli bir eşin var ki karsina alip konuşmuş acikca anlatabilmis durumunu. Sirtini çevirme asla onabelli ki cok stresli kaygili ve erkeklerde stres kaygi oldu mu asla erekte olamazlar bunu da dert edip daha da stres oluyorlar. Kizmadigini vazgecmemesini ve tedavi olmasini isteyin ona birakirsan bu sure uzar guzel dille konuşup ikna et kisa bir zaman da halletmek icin.

Anlayışli bir eşin var ki karsina alip konuşmuş acikca anlatabilmis durumunu. Sirtini çevirme asla onabelli ki cok stresli kaygili ve erkeklerde stres kaygi oldu mu asla erekte olamazlar bunu da dert edip daha da stres oluyorlar. Kizmadigini vazgecmemesini ve tedavi olmasini isteyin ona birakirsan bu sure uzar guzel dille konuşup ikna et kisa bir zaman da halletmek icin.
Aslında çok iletişime kapalı. Daha öncede bu kadar detay olmasa da yüzeysel bir konuşmamız geçmişti. O zaman bu sorunun kendisi için büyük olmadığını ima etmişti.
Yani kendi istemediği sürece ne yapabilirim bilemiyorum

Oyuncakla olacak işmi 10 yıllık evlisiniz ve bu sorununuz var son zamanlarda belki iş yoğunluğu stresi olabilr ama doktoruna başvurun derim bunun da tedavisi vardır herşey Allah tan yapacak bir şey yok çaresiz dert vermesin Allah ikna edin eşinizi böyle olmaz

Benzer bir sorunumuz oldu bizimde. Sadece bizimkisi kısa sürdü. Kullandığı geciktirici krem yapti sanırım
Eğer öyle bir şey varsa ondan kaynaklanıyor olabilir.
Çok üstüne gitmeyin. Olmayabilir doktora görünmesini güzel dille ifade edin. İnaninki Birebir aynı sorun ortalama aynı yıllık evliyiz. Duzeldikten sonra doktora gitmedi geçti. Benim doktora git demem onu çok kötü etkilemis evet o stres bile bu skntinin uzamasına onun kendini eksik ettiğini düşünmesine sebep olmuş.

Sen naparsın bilmem ama demesi hiç hoş olmamış yani doktora gitmek gibi bir niyetim yok demeye çalışmış anladım ben nedense toplulumumuzda erkekler böyle sorunları için doktora gitmeye çekiniyor hiç anlamış değilim.

Tipik erkek mantığı ile acaba bende hala umut var mı diye başka yerlerde şansını denemez umarım.
Ayrıca problem belli çözüm belli.
Neden doktora gitmeyi reddediyor ki
bence utanıyo erkekler cevremde duydum cunkı buna benzer seyleri

Muhtemelen depresyon gibi bir şey yaşıyor. İnsan o kafadayken her şeyden ümidi kesiyor. Ufacık sorunları bile dağ gibi büyütüp asla düzelmeyecekmis gibi geliyor. O yüzden siz de umudu kesmeyin. Hastalık gibi düşünün. Misal Allah korusun başka bir hastalığı olsa eşinizin o zaman da yapamayacakti iyileşene kadar. Ona da tavır almayın. Stresli bir dönemde olduğu için böyle olduğunu, bunun geçici bir süreç olduğunu ve ne zaman kendini hazır hissederse o zamana kadar sizin iicn problem olmadığını söyleyin. Çünkü üzerinde olacak mi olmayacak mı baskısı da vardır. Daha önce burada da okumuştum çok, erkekler bir kere ereksiyon sorunu yaşadı mi sonra stresten olmaya devam ediyormuş. Önemli olan eşinizin rahat olması. Bir de İncir çekirdeği yağı ile keçi boynuzu cinsel isteği artırıyormus onu da buradan öğrendim 🤭 bir de bir macun vardı adını unuttum bilenler yazar zaten, bu tür afrodizyak şeylere yönelin. inşallah faydasını görürsünüz.

Hormonlarına baktırsın testosteron hormonu düşünce erekte olamıyorlar malesef önce araştırıp doğal olanlardan takviye yapın değişim varsa doktora gidersiniz sağlık sonuçta kan değerleri gibi düşünmesini sağlayın yada😉 sağlıklı günler dilerim

Geneli aptal olmak zorunda mı dıye soruyorum kendıme. Yahu kadın adetiyle ılgılı problem yasıyor, mantar enfeksıyonu oluyor doktora gıdıyor bu da aynı sey. Bunu anlamamak neden bu kadar zor. Sana baska oyuncaklar alalım ne demek. Oyuncak ıstesem evlenme zahmetıne zaten gırmem, kendıme ev arkadası bulurdum kiraya ortak

Geneli aptal olmak zorunda mı dıye soruyorum kendıme. Yahu kadın adetiyle ılgılı problem yasıyor, mantar enfeksıyonu oluyor doktora gıdıyor bu da aynı sey. Bunu anlamamak neden bu kadar zor. Sana baska oyuncaklar alalım ne demek. Oyuncak ıstesem evlenme zahmetıne zaten gırmem, kendıme ev arkadası bulurdum kiraya ortak
O oyuncağı alır..... Ay ne kıymetli ç.kleri var, doktordan sakınıyorlar, ama aslan kaplan gibi gezmeyi biliyorlar.

Bi de kızıyorlar sen beni küçük düşürdün diye. Sanki belediye hoparlörüne veriyoz. Ahahah.
Bi zahmet küçük düş zaten. Derdine çare aramıyorsun yumurta kapıya sıkısınca etekler zil calıyor ama ne fayda. Ihlamurla halledılecek olayı antıbıyotıklı ıgneye cevırene kadar ugrasıyorlar gerızekalılar :KK53: :KK70:

sağlık sorunu herkesin basına gelebilir de
Sen naparsın bilmiyorum deyip çözmeye çalışmaması kötü bence
Umarım doktora gitmeye ikna olur

X