Eşimle güzel bir gece geçirebilmek için öneriler

Adamı kapıda kısa elbise altına hiçbir çamaşır giymeyerek karşılamıştım :KK70:
Adamda nasıl bir ekşın yarattıysa artık gerisini anlatmıyorum :KK70:

Ben de böyle karşılıyorum
Adamı kapıda kısa elbise altına hiçbir çamaşır giymeyerek karşılamıştım :KK70:
Adamda nasıl bir ekşın yarattıysa artık gerisini anlatmıyorum :KK70:

Ben de böyle karşılıyorum arada. Ama bizimki kendisi duşa girmeden asla bir şey istemez yapmaz da. Dısardan geliyorum terliyim diyor. İlla duşa girip yapmak istiyor. Yani çıplak da açsam kapıyı jartiyerle de açsam bir şey olmuyor ha çok beğeniyor hep giy diyor ama. Faaliyet yok. Anca akşam duşa girdikten sonra. Eeheh:)

Normal mi değil mi bilemiyorum artık başkalarına göre anormal bi çiftiz galiba biz.

Ben de böyle karşılıyorum

Ben de böyle karşılıyorum arada. Ama bizimki kendisi duşa girmeden asla bir şey istemez yapmaz da. Dısardan geliyorum terliyim diyor. İlla duşa girip yapmak istiyor. Yani çıplak da açsam kapıyı jartiyerle de açsam bir şey olmuyor ha çok beğeniyor hep giy diyor ama. Faaliyet yok. Anca akşam duşa girdikten sonra. Eeheh:)

Normal mi değil mi bilemiyorum artık başkalarına göre anormal bi çiftiz galiba biz.
3 çocukla jartiyer giyebiliyorsan hiç durma sen, jartiyeri giy küvete atla.
Bir mesaj çak, tamamdır😂

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama başka bir konuda yanına gidip gözlerine fular bağlama falan çok erotik bir fikir görünce denemek istiyorum bu fikri bu tarz öneriler varsa buyurun anlatın adama farklı heyecanlar yaşatmak istiyorum

X