Eşimle operasyon sonrasi ik kez karsilastik bana kalirsa hic hoslanmadi:(

fotograf eklemeyi basardim, bakabilirsiniz arkadaslar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende görebilir miyim ? Ekimde ameliyat olacağım o yüzden merak ediyorum olan bütün arkadaşların öncesi ve sonrasını.

Ayrıca aynı dertten müzdaribim dudaklarımı söylemeden yaptırdım ayrılım senden demişti saka yapıyor sanmıştım cidden cekti gitti erkek arkadaşım,göğüsümü söylediğim zamanda kabul etmedi ameliyat günü aldıgımdan dahi haberi yok sizin gibi nasıl ikna edeceğim onu düşünüyorum

Eger hayatinda onemli bi yeri varsa iznini almani oneririm. Biz sorunlarimixi astik ve anladimki kizdigi sey goguslerimin yapay olmasi degil ona danismamis olmamdi..

bütün yazışmaları okudum kadınlar kulübünde harıka bır dayanışma var kızlaar inanın hergun motıve oluyorum iyi i varsınız.
bende 9 eylülde meme büyütme ameliyatı oluyorum bende evliyim gectıgımız kış bi gün eşimle adam akıllı konuştum benım hayalım oldugunu bunu gerçekten cok ıstedıgımı soyledım :)madem hayalın hayalıne engel bişey olmadığını madem bu kadar cok istiyorsun mutlu olacaksan kendin için bunu yapıcaksan sana destek olacağım dedı br kaç haftadır da konuşmalarımız da her defasında bu senın ıstegın senın mutluluğun onemlı rahatsız oluyorsan hıc kımseyı dınlememelısın benım ıcın önemli değil diyor kendın için bunu yaptırmalısın dıye sureklı vurguluyor zaten yıllar ıcınde benım mutsuzlugum cok bellı oluyordu iç çamaşır mağazasına gıdınce her defasında moralım bozulduğunu hatta agladıgımı bıle goruyordu.. cınsel hayatta bıle bu barız bellı oluyordu şu sutyenı çıkarmama olayı yada elletmeme ..bir kadın rahatsı z oluyorsa zaten bız bayanlar bunu saklayamıyoruz söz konusu göğüs se bıde ....ben benım mutluğumun eşimide mutlu edecgını düşünüyorum :)begenmezsede sorun degıl :)ben kendımı begndıkten sonra.. hem dolgun dırı göğüslere bız bıle bayılırken bır erkegın begenmeyecegıne ınanmıyorum..küçük meme sevıyorum koca bır yalan ha sevıyorumda dıyen erkeklerınde şartları var dolgun dırı avuca gelecek yumuşak olmıycak değilmi ? seksılık sadece gögüstemı sorusuna gelınce bır bacak bıle seksıyse göğüs tabıkıde en seksı yerdır fıkrımca .

merhaba canım,bende ekimde gün aldım ameliyat olacağım.gögüs dokum hiç yok gercekten tahta gibi.eşime söylediğimde ameliyat olacağımı kabul etti ama benim için değil kendi mutluluğun için yaptır dedi.garibim hiç bi zaman şikayet etmedi ben seni böyle de seviyorum dedi ama kim tahta gibi göğüse dokunmak isterki?fakat doğal olmayacak normal meme kadar da yumusak olmayak dediğimde olsun sert olması daha iyi diri olur kocaman memelerin olup cıvık cıvık olmasındansa silikon diri memeler daha güzel olur dedi.eşim destekliyor hatta dr a beraber gittik randevuyu beraber aldık canım.bence her erkek beğenir eşim öyle dedi.eşin kıskanmıştır veya rızasını almadıysan dediğin gibi kalbi kırılmış olabilir.

n

Merhaba canim, benim artik 52.gunum. Yumusadilar normale donduler tabi protezli gogus nasil normal olabilirse:) Ben sonuctan cok memnunum. O da artik alisti yumusadilar baya diyor. Cok uzulmus kirilmistim ama suan mutluyum. Sutyen hic takmiyor istedigimi giyiyorum. Gecen lasenzaya girip kendime ciciler aldim ve sutyen baskisiyla azicik birlestiler cok mutlu oldum Yatakta sutyen cikarmama dokundurmak istememe gibi seyleri hepimiz yasadik ama ince bir gecelik giyip altindan sutyen takmak zorunda olmamak durumunun hazzini size anlatamam:) Her yaptirmak isteyen dusunmesin. ilk 15 gunun agrisi sancisini fazlasiyla kapatiyor bu etki.

senin adına cok sevındım canım daha da yumuşayacaklar eminim 6 ay da baya yumuşuyormuş oyle soyluyorlar..çokta yumuşamasın yahu bız dırı sertlıgıde ıyı olsun dıye yaptırmıyor muyuz :) bende cok heyecanlıyım günler cabuk gecıyor zamanım yaklaşıyor şu sporcu sutyenı olayı bttıkten sonra soluğu iç çamaşırcı da alıcam ıstedıgüım herşeyı cekınmeden alacagm ayy bunların hepsi destekı desteksız yokmu dıye çığlık bile atabılırım :)bu arada bence eşin seni kıskanmış hatta oyle bir kıskanmışkı moralını bozmaya çalışmış artık unut kalp kırgınlıklarını keyfını çıkar..sıpa de geç kocana :)

Evet ben de kıskandığını ilk denize gittiğimizde farkettim :))) Gerçekten öyle oldu hatta geçen gün bana seksiliğe bak dedi :))

Bu arada sporcu surecini 3 hafta kullandım ve sonrasında sutyen hiç kullanmadım. Öylece askılı giyip cıkıyorum en güzeli bu :)

canım merhaba. ameliyat olmuşsun ve ben de yaptırmayı düşünen biri olarak merak ettim fotoğraflarını. yeni siteye alışamadım, seni izlemeye aldım ama göremedim fotoğraf. arkadaş talebi de yok, nası yapsak ki

Ben de baktım şidmi evet ekleyemedim seni canım anlamadım neden..

hahhaha süper süper sefan olsun ...:) darısı başıma :)

kızlar 19 yasındayım en yakın ıkı arkadasım yolda yururken bıle benım tahtalıgımla ılgılı espırı yapabılıyolar cok ama cok asırı mutusuzum. siz yasamıssınız bunların hepsini napıcagımı o kadar sasırdım kı. hiç sorun etmezdim öncesi simdi hayatıma bı erkek arkadas girdi ya cıldırmak üzereyim bi yanda çörek otu yağı diğer yanda mersin yağı ama ben kesin ve etkili bi çözüm istiyorum. slikondan baska hiç sansım yokmudur

Doğal yöntemlerle büyütenler var ama tahta göğüslerin büyüyeceğini sanmıyorum. Benim de dümdüzdü, protez tek çare gibi..

aaaa Canimmm ne guzel.iste :)) benim.esimde sirf gogusler.dikkat cekmesin diye genis giymemi.ister bunlar.hep.kiskancliktan ) bence sevinmelisin. Ve zaten zaman gectikce yuusacik oluyolar :)

primavera senı ızlemeye almıştım sende benı alırsan sevınırım sakıncası yoksa bende resimlerin görbilirmiyim 9 eylülde amelıyat oluyorum

bu arada sizinle paylasmak istiyorum oncesini sonrasini ve bugun giydogim bikinili hallerimi fakat bir turlu nasil fotograf koyacagimi bulamiyorum...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
merhaba canım ameliyat öncesi ve sonrası fotoların varsa görebilirmiyim

canım sen damla mı yaptırdın yuvarlak mı yazmışsındır sanırım ama o kadar çok yorum okudumki kafam karışıyor.birde hangi dr a ne kadara yaptırdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…