Eşimle problemimiz

Cucuthecat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2023
1.090
2.066
29
Merhabalar herkese,
28 yaşındayım eşimle dört senedir evliyiz. Ondan önce de iki sene sevgiliydik. Yaklaşık bir sene çift terapisine gittik ama çözülmemiş bir kangrenimiz var o da cinsellik. Bu konuda çok kavgalarımız oldu çünkü evliliğimizin başından beri beni nasıl tatmin edeceğini de bilmiyordu. Bir sene önce ayrılmaya karar verdim daha sonra problemlerimizi çözelim terapiste gidelim dedik ve barıştık. Bir süre daha iyi oldu ama aylardır yine aynı duruma geldik. Üroloğa gitti geciktirici sprey aldı faydası oldu ama zaten benim erken boşalma ile bir problemim yoktu sorun beni tatmin etmemesiydi. Oral asla yapmaz bir kere denedi öğürdü(gerçekten çok temiz biriyim). Parmağınla yap dedim parmağım ağrıyor uzun sürüyor dedi oyuncak aldım. Ama hala çoğu zaman yoruldum çok uzun sürdü belim ağrıdı diyip duruyor bunu duyduktan sonra da bende heves kalmıyor. Aynı durumu yaşayanlar var mı, zamanla düzelebilir mi? Ayrılmak istemiyorum çünkü onu çok seviyorum ama böyle bir evlilikle de yaşamak istemiyorum. Dişil enerjimi sömürdü bu durum çok mutsuzum kendimi sürekli yemeğe veriyorum

Oral iliski herkese göre degil, ama bu kadar isteksiz olmak da normal degil. Cift terapist ne dedi bu duruma
Erken boşalmadan dolayı kaygı yaşadığını ve bu yüzden istemediğini söyledi ama uzun süredir bu konuda herhangi bir yorum yapmıyorum son konuşmamızda benim için sorun olmadığını sadece benim de tatmin olmamı istediğimi söyledim. Terapist ona bağlı olduğunu ve onun çözebileceğini söylüyor. Zaten üç aydır da gitmiyoruz bence sorunumuz yok zaman kaybı dedi ben tek devam ediyorum

Merhabalar herkese,
28 yaşındayım eşimle dört senedir evliyiz. Ondan önce de iki sene sevgiliydik. Yaklaşık bir sene çift terapisine gittik ama çözülmemiş bir kangrenimiz var o da cinsellik. Bu konuda çok kavgalarımız oldu çünkü evliliğimizin başından beri beni nasıl tatmin edeceğini de bilmiyordu. Bir sene önce ayrılmaya karar verdim daha sonra problemlerimizi çözelim terapiste gidelim dedik ve barıştık. Bir süre daha iyi oldu ama aylardır yine aynı duruma geldik. Üroloğa gitti geciktirici sprey aldı faydası oldu ama zaten benim erken boşalma ile bir problemim yoktu sorun beni tatmin etmemesiydi. Oral asla yapmaz bir kere denedi öğürdü(gerçekten çok temiz biriyim). Parmağınla yap dedim parmağım ağrıyor uzun sürüyor dedi oyuncak aldım. Ama hala çoğu zaman yoruldum çok uzun sürdü belim ağrıdı diyip duruyor bunu duyduktan sonra da bende heves kalmıyor. Aynı durumu yaşayanlar var mı, zamanla düzelebilir mi? Ayrılmak istemiyorum çünkü onu çok seviyorum ama böyle bir evlilikle de yaşamak istemiyorum. Dişil enerjimi sömürdü bu durum çok mutsuzum kendimi sürekli yemeğe veriyorum
İllaki hoşlandığı cinsel birşeyler vardır.

Sana oral yapmayacak senden bekleyecek ben olsam yapmam.Acaba genital bölgeniz temiz bile olsa akıntı bizde çok oluyor kokunuz oluyor mu ?
Mantar ya da enfeksiyonum olmadı hiç anormal kokmam o yüzden. Bildiğimiz şeffaf akıntı oluyor istekli olunca ondan iğrendiğini söyledi ama bunun doğal bişi olduğunu anlatmaya çalıştım. zaten öğürdükten sonra ikinci kez istemedim

Benimki de benzer bir tavırda çok ilginç geliyor bana da kendimi arsız hissediyorum ppfftjkk😅
Sormayın kendimi çok sorguladım yani ben mi fazla istekliyim diye ama psikoloğum normal olduğunu söyledi. Hiç sıkıntı etmiyor musunuz bu konuyu nasıl baş ediyorsunuz

zamanla düzelir mi diye sormuşsunuz 4 sene geçmiş düzelmemiş, sizce düzelir mi? Evlilik öncesi cinselliğin kötü bir şey olmadığını anlatmaya çalışınca da linç yiyoruz. Böyle süprizler çıkabiliyor cinsellik evliliğe bırakılınca. Evlilik cinselliğin temeli. Bu sorun çözülmezse başka problemler de doğurur ama çözülebilir mi ondan pek emin değilim

Bence 4 yil uzun sure, yeterince zaman verilmis.
Duzelmez diyorum o sebeple.
Ikiniz de kendiniz gibi oartnerlerle daha mutlu olursunuz, yipratmayin birbirinizi.
Ben de içten içe bunu düşünüyorum açıkçası ama çok canımı yakıyor düşününce gerçekten severek evlendik

zamanla düzelir mi diye sormuşsunuz 4 sene geçmiş düzelmemiş, sizce düzelir mi? Evlilik öncesi cinselliğin kötü bir şey olmadığını anlatmaya çalışınca da linç yiyoruz. Böyle süprizler çıkabiliyor cinsellik evliliğe bırakılınca. Evlilik cinselliğin temeli. Bu sorun çözülmezse başka problemler de doğurur ama çözülebilir mi ondan pek emin değilim
Evlilik öncesi cinsel yaşamımız oldu. İkimiz de birbirimizin ilk partneri olduğumuz için sorunların sorun olduğundan haberdar değildk henüz. Kısıtlı zaman da olunca sıkıntılı olduğunu anlamadım açıkcası

Sormayın kendimi çok sorguladım yani ben mi fazla istekliyim diye ama psikoloğum normal olduğunu söyledi. Hiç sıkıntı etmiyor musunuz bu konuyu nasıl baş ediyorsunuz
Artık etmiyorum kırıldım ettim başta. Bence yatak odamız daha heyecanlı ve hazlı olabilir ama bir kaç tiksindigini fark ettim ben de yapmadım artık bisey. Hani insan oralden falan tiksinir olabilir de dokunmaktan nasıl tiksinir ya ppjjkft 😂 dert etmiyorum illa dokun demiyorum. Çünkü edimi de seviyorum mahcup etmek istemiyorum

X