Eşimle tartıştım ve babamın evine küs geldim 4 gündür burdayım eşimden hiç ses çıkmadı eşimin bana dönmesini sabırla bekliyorum ne yapmam gerektigini

Davsannn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2019
85
59
25
2 yıllık evliyim bir oğlum var 10 aylık eşimle 4 gün önce bir tartışma yaşadım sabredemedim çektim geldim sıkıntım sürekli ailesiyle vakit geçirmesi sürekli annesinin ve babasının yanında bize çok nadir vakit ayırıyor sabrım kalmadı artık sabah dan beşe kadar eşimi bekliyorum evde saat beste eve gelmeden ailesi birşey uyduruyor hemen soluğu işten çıkar çıkmaz onların yanında alıyor ve ben bu durumu 2 senedir çekiyorum sabahın altisindada gecenin birindede canları istediği zaman sürekli eşimi alıp götürüyorlar bir tane abisi var evde o olduğuna rağmen hala esimden medet umuyorlar sürekli eşimi herseyde yanlarinda istiyorlar ve eşimde bu durumdan hiç şikayetçi degil aksine çok memmun onlar benim annem babam ne zaman cagrirlarsa ne zaman bisey isterlerse yapmak zorundayım deyip beni ezip geçiyor ben çok bir şey istemiyorum sadece eşimle vakit geçirmek istiyorum ben eşime çok aşığım çok seviyorum bu onu gayet iyi biliyor ben iki senedir bu konudan muzdaribim söylüyorum dile getiriyorum ama hiç faydası olmadı benimle bu konuda hep kinlesiyor iyiliklere söylesem olmuyor beni anlamıyor kötüce desem yine anlamıyor ve tartışıyoruz çok ağır hakaretler ediyor sinirleniyor bağırıyor çağırıyor son tartışmamız cok ağır geçti ilk defa bana bir tokat atti cektim geldi hic bir seyi dusunmeden ciktim kapidan artık cok doldum surekli alttan aldim arkama bakmadan aldim cocugumuda cagirdim ailemi beni goturduler ben anlayamıyorum nedir bu kadar anne baba bacı kardeş düşkünlüğü benim eşinde aşırı derecede hem onun bu düşkünlüğünü saskinlika izliyorum ne yapacagimi şaşırdım sürekli onların mutluluğunu düşünüyor beni bir hiç gibi görüyor sürekli onlara birşeyler yapmamı bekliyor benden bisey yapmayincada ne yapayım ne bekliyorsun ben senin ailen karşı daha fazla ne yapabilirim elimde küçük doğumla diyorum tartisma çıkarıyor ağır laflar kullaniyor sen bir gelin olupda ne yaptım onlara diyor temizlik yapmamı istiyor sürekli onlara yemek yapmamı istiyor yani kısaca eşim beni kendisine es olarak değilde ailesine hizmetçimi almış diye düşünmeden edemiyor o şekilde deyince dahada bağırıyor dahada kızıyor o nasıl laf diye sadete gelecek olursam ben babamın evindeyim 4gundur eşim ne beni aradı ne sordu ne bir mesaj attı nede çoğunu sordu yani dorr gundur hic bir sekilde kendinden haber alamadim her yerdende engellemis bende hic bir sekilde onu aramayi mesaj atmayi dusunmuyorum cunku ben surekli sabrettim alttan aldim o bana donus yaomadigi surece ben ona donus yapmayi dusunmuyorum sabırla bekliyorum saatleri dakikaları günleri sayıyorum sürekli telefon basında bekliyorum hiç bir hareketlilik yok bu durumda ne yapmalıyım eşimin beni aramasını dört gözle bekliyorum

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim çok sağolun daha öncede dediğim gibi tartışmalarımız oldu eşim her tartıştığımız ailesini eve getirir aramızı düzeltsinler diye o çağırınca bende çağırıyorum sonra ortalık iyice karışıyor daha öncede çıktım geldim baba evine ama nasıl geldim örenin bugün geldim ertesi günü döndüm gittim hep ben mesaj attım ben sabredemiyorum hemen tartışmalarımızı halledelim istiyorum bir gun bekledim beni hic aramadi sormadi ve ben onu aradim geldi götürdü beni ama bu sefer çok kararlı çıktım hiç bir şekilde o aramadan aramigcam ve gitmigcem diyerekten çıktım ailemdese söz verdim benim huyumu bildikleri icin beni goturmeden once soz verdim hep ben bugune kadar dondum hep ben aradim heo ben alttan aldim iste sabirsizligi yüzünden oluyor galiba eşimin rahat davranması bu yüzden bekliyorum ama hiç bir şekilde ses yok çok zorlaniyorum beklerken ama o aramadan bu sefer kararım Kesin ben aramigcam

Aramazsan bu sızın ıyılıgınıze olur durdurun kendinizi ve aramayın cunku adam siz tarafından aranmaya kovalanmaya cok alısmıs nasılsa davsannn cepte diye dusunuyor lutfen aramayın

Sabret ve arama sakın illaki o sana ulasacaktir
Insallah dediginiz gibi olur bazen korkuyorum acaba bizden vazgectimi diye düşünüyorum yoksa sonu kötümu olucak diye dusunmuyor degilim insan hiç sormazı dört gündür ben kendimden geçtim beni sormasin oğlumuzu hiç sormazmi oğlum nasıl diye en azinndan küçük bir mesaj

Iki tarafta birbirinin burnunun surtmesini bekliyor . Olay bu kdr basit . Bakalim hanginiz daha once pes edecek.

Sormayabılır hala sizi aile gormiyor ki esas ailesi nasılsa yanında size ihtiyacı yok sızın kıymetinizı anlaması gerekiyor ben barıssanız da degısecegını sanmıyorum eger adamakıllı konusup cozmezsenız

Aramazsan bu sızın ıyılıgınıze olur durdurun kendinizi ve aramayın cunku adam siz tarafından aranmaya kovalanmaya cok alısmıs nasılsa davsannn cepte diye dusunuyor lutfen aramayın
Aramigcam arayamamda zaten aramamaliyimda çünkü sürekli ben aradim artık gururumu yeter ayaklar altına aldığım elimden geldiği kadar durduruyorum kendimi ama beklemek o kadar zorlu bi bilseniz allah kimseye bu durumu tartışması ama cok zor cok

Yasamayan bilemez tabi ama buradaki goruslerı dikkate alın su an objektif bakıyor herkes kimse sizi ya da esınızı tutmuyor burda herkes haklı Gordugune sahip cıkıyor o yuzden fikirleri onemseyın kendinizi durduramayacagınızı dusunursenız yazılanları okuyun ve durdurun

Eşiniz aramazsa ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Esim aramazsa zorla güzellik olmaz demekki bizden vazgeçmiş demektir bitek böyle dusunurum tek düşüncem şudur şuanda hiç bir şekilde aramayı düşünmüyorum bekliycem olması gereken bu sürekli ben ödün verdim kendimden bir değil iki değil üç değil defalarca böyle oldu

Iki tarafta birbirinin burnunun surtmesini bekliyor . Olay bu kdr basit . Bakalim hanginiz daha once pes edecek.
Aynen öyle ama ben benim burnumun surtulmesine gerek olduğunu zannetmiyorum eşimin böyle düşünmesini diliyorum inşallah öylede düşünür çünkü bugüne kadar hep ben aradim hep ben mesaj attım

öyle yapicam çok teşekkürler desteğiniz için
Oyle

Doğru düşünüyorsunuz bizde senin aileniz bak birde evladımız oldu artık bizide ailen gibi gör diye diye tükendim 2 yıldır artık ne düşüneceğini bilemedim o kadar bağlık okadar bağlık ailesine şaşkınlık derecesinde anlatamıyorum bile Allah eşimi dogru yoluna çeksin ne deyim insallah her sey yoluna girer ve düzelir tek umudum bu

Aynen öyle ama ben benim burnumun surtulmesine gerek olduğunu zannetmiyorum eşimin böyle düşünmesini diliyorum inşallah öylede düşünür çünkü bugüne kadar hep ben aradim hep ben mesaj attım
Tm iste ipleri ona veren siz olmussunuz. Erkek eline iplero aldiysa zaten bir kere bidaha donusu olmuyor maalesef. Gene sizin aramanizi beklior bu kdr basit. O iplero geri alabilmek adina aramayin lutfen sizi sevyrsa evladini sevyrsa gelir kapiniza kopek olur zaten

Kendim yaptım ona bu fırsatı ben verdim suç benim o konuda farkındayım zaten tekrar ben ona şu durumda dönersem düzen hiç tutmaz çünkü iyice gözünde küçülürüm iyice onun eline düşmüş gibi olurum bu sefer ben ne yapıyorsam nasıl olsa bu bana donuyor diye düşünür ve evliliğim iyice kötü hal alır ben kesinlikle ve kesinlikle donmigcem sonucu ne olursa olsun ona donmigcem

Senin yerinde olsam esime sahte bi bosanma dilekcesi hazirlarim. Biraz ciddiyetsiz galiba.

Senin yerinde olsam esime sahte bi bosanma dilekcesi hazirlarim. Biraz ciddiyetsiz galiba.
Evet evet çok umursamaz böyle bir insan değildi sonradan bu hali aldı ben yaptım onu ben çıkardım tepeler ve şimdide çekiyorum hemde çok ağır bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…