Eşinde sperm hızı düşük olup HSG cekildik ten sonra hamile kalan var mı?

Benim esimde de vardi yillar evvel tam 9 sene bekledik bebegimiz olsun diye tabi tek sikinti o degildi ama oda bi engeldi herkes harnup pekmezi onersede esine ari sutu verip bir ayda hamile kalan bi akrabamizda var bence dene sonucta ilac degil bi zarari yok

Eşimde herhangi bi sıkıntı yok ben pko hastasıyım 11 aralıkta rahim filmi çekildim sonuçlarda temiz bakalım bende bu ay umutluyum :KK51: inşallah olur canım ben çok duydum rahim filminden sonra hamile kalanları darısı başımıza :KK15:

Canm sanirim hamilesin cok sevindim.senin adina hayirli olsun. Esinin.hizi kacti acaba sorabilirmiyim?
Merhaba canım. Eşim ekim ayın da Kaan aydosa gitti sperm sayısı 150 milyon ileri hız yüzde 12 sperm morfoloji yüzde 2 ve dna hasarı yüzde 43 tu. Klomen ve emodex kullandı eşim ve ben bi kür hazırladım eşime beslenmesine dikkat etti 2 ay sonra hamile kaldım çok şükür Rabbim tüm isteyenlere de nasip etsin

Merhaba canım. Eşim ekim ayın da Kaan aydosa gitti sperm sayısı 150 milyon ileri hız yüzde 12 sperm morfoloji yüzde 2 ve dna hasarı yüzde 43 tu. Klomen ve emodex kullandı eşim ve ben bi kür hazırladım eşime beslenmesine dikkat etti 2 ay sonra hamile kaldım çok şükür Rabbim tüm isteyenlere de nasip etsin
Canm.yinede guzelmis degerleriniz ya. Bizim ml de 23 milyon hiz %17 :KK43:

Canım bizim sorunda eşimde acaba emodex ı niçin verdi doktor bende eşime alıp kullansa acaba birşey olurmu
Canım emodex vitamin ilacı bitkisel herhangi bişey olmaz zaten erkeklerde sorun olduğu zaman ya emodex yada proxeed Plus kullanıyorlar. Emodex daha iyi gibi kesinlikle tavsiye ederim herhangi zararı yok

Keciboynuzu kuru yapiyoruz canm ama daha yeni basladik. Arisutu polen.bal aldik bide. Dr bir hap verdi ama pahaliydi buay alamadik hsg fln cok para gitti. İnsaallah maas yatnca ona da basliycaz
Kür ler çok önemli ben 2 aşılama 1 tüp bebek yaptırdım olmadı spermlerin kaliteli olması lazım güçlü olması lazım. Eşime kendim bi kur hazırladım içinde baya bişey var onu da sabah akşam kullandı çok şükür doğal yolla oldu 2. Tüp bebek tedavisine başlayacaktık mart ayında olmasaydı eger

Kür ler çok önemli ben 2 aşılama 1 tüp bebek yaptırdım olmadı spermlerin kaliteli olması lazım güçlü olması lazım. Eşime kendim bi kur hazırladım içinde baya bişey var onu da sabah akşam kullandı çok şükür doğal yolla oldu 2. Tüp bebek tedavisine başlayacaktık mart ayında olmasaydı eger
Ne mutlu size. Darısı başımıza insaallah. Ama biz kurleri cok duzenli kullanamiyoruz maalesef. Esim seyahatlere cikiyor 10 gun falan olmuyor evde. Busefer pekmezi yolladm.yanina enazndan sabah aksam icsin birer yudum.. :KK43:

Ne mutlu size. Darısı başımıza insaallah. Ama biz kurleri cok duzenli kullanamiyoruz maalesef. Esim seyahatlere cikiyor 10 gun falan olmuyor evde. Busefer pekmezi yolladm.yanina enazndan sabah aksam icsin birer yudum.. :KK43:
Canım ümidini kaybetme allah büyüktür inşallah en kısa zamanda olur

X