Eşinin eski sevgilisini unutamadığını düşünenler..

Skeptiolperson

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
94
31
Merhaba kızlar, kimseyle konuşmadığım bir konu var. Ben 19 eşim 28 yaşındayken eşim benim okulumun açıköğretimi tuttugunuda öğrenmesiyle evlenelim diye tutturdu 6.ayda aslında hemen ilk baştan niyeti oydu hep söylüyordu. Benimle de ilk tanıştığında içinde biri var mı diye sormuş, bana kendini nasıl adapte edebiliyosun diye sormuş.. ben ona sorduğumda yok kimse demiş. Ama benden önce nişanlandınığı kız eşime demiş ki bu kadar mı seviyordun o kızı ben unutursun zannetmiştim demiş. Eşim ailesine çok bağlı, unutamadığı kız da teyzesinin kızı. Evde muhabbeti diyaloğu güzeldir güzel bi arkadaşlığımız var ama ben hep beni sevsin diye uğrasmışım hep onun istediği hayatı yaşamışım.. şimdi 28 yaşındayım. Aslında sindirdim beni sevdiğine de inanmıştım ama Geçtiğimiz yıl babası koronadan öldü. Ardından 1yıl sonra teyzesinin kızı da korona oldu. Hiç kimseyi aramayan telefonlara bile zar zor cevap veren adam gidip teyzesini aramış 2dakika konuşmuşlar ve sorduğumda da inkar etmedi evet sordum dedi.ayrılalım dedim bırakmadı. Ben de bu arada kamuya girdim ise kafam rahatladı ancak aklımdan atamıyorum bu yaşananı. Birde dedi ki gene olsa gene ararım. Bebeğimiz de yok olmadı 8 yıldır tedaviye bile gitmek gelmiyor içimden.. çaresizim kızlar.. içimi döküp rahatlamak istedim belki benzerini yaşamış olanlarınız vardır diye.. sağolun şimdiden cevaplarınız İçin.

Merhaba kızlar, kimseyle konuşmadığım bir konu var. Ben 19 eşim 28 yaşındayken eşim benim okulumun açıköğretimi tuttugunuda öğrenmesiyle evlenelim diye tutturdu 6.ayda aslında hemen ilk baştan niyeti oydu hep söylüyordu. Benimle de ilk tanıştığında içinde biri var mı diye sormuş, bana kendini nasıl adapte edebiliyosun diye sormuş.. ben ona sorduğumda yok kimse demiş. Ama benden önce nişanlandınığı kız eşime demiş ki bu kadar mı seviyordun o kızı ben unutursun zannetmiştim demiş. Eşim ailesine çok bağlı, unutamadığı kız da teyzesinin kızı. Evde muhabbeti diyaloğu güzeldir güzel bi arkadaşlığımız var ama ben hep beni sevsin diye uğrasmışım hep onun istediği hayatı yaşamışım.. şimdi 28 yaşındayım. Aslında sindirdim beni sevdiğine de inanmıştım ama Geçtiğimiz yıl babası koronadan öldü. Ardından 1yıl sonra teyzesinin kızı da korona oldu. Hiç kimseyi aramayan telefonlara bile zar zor cevap veren adam gidip teyzesini aramış 2dakika konuşmuşlar ve sorduğumda da inkar etmedi evet sordum dedi.ayrılalım dedim bırakmadı. Ben de bu arada kamuya girdim ise kafam rahatladı ancak aklımdan atamıyorum bu yaşananı. Birde dedi ki gene olsa gene ararım. Bebeğimiz de yok olmadı 8 yıldır tedaviye bile gitmek gelmiyor içimden.. çaresizim kızlar.. içimi döküp rahatlamak istedim belki benzerini yaşamış olanlarınız vardır diye.. sağolun şimdiden cevaplarınız İçin.

Açıköğretimin konuyla ilgisi nedir ? Eşinizin: bedenen yanınızda, zihnen ve kalben başka diyarlarda olduğunu düşünüyorsanız; evliliğinize devam etmek isteyip istemediğinize karar verecek olan sizsiniz.

Örgün okusaydım evlenelim diye tutturmayabilirdi, yanı sadece evlenmek için evlenmiş gibi hissediyorum. Ama okulu evliykende okuyabileceğim için acele etmemiş evlenmek için evlenmemiş dememe sebep oluyor o acıdan o ayrıntıyı vermiştim.
Evet kimse bana öyle veya böyle diyemez. Ama asla kabul etmiyor, ben bir şüphe ile yaşıyorum sürekli..

İnsan teyzesinin kızını nasıl sever, unutamaz? Bunu bildiğiniz halde adamın yanında duruyorsa iseniz rahatsız eden bir durum yok demektir.

Teyzesini aramış, teyzesinin kızını değil. Bir telefonda sağlık durumu sordu diye unutmamış mı oldu?
Sürekli aile içi evlilik yapan bir aile bu, bir ben dışarıdan gelin olarak geldim. Bilsem emin olabilsem.. yalnızca hislerim bu şekilde söylüyor. Aramadan önce bana olan davranışları muhabbetinden dolayı evet beni seviyor diyebiliyordum. Ama onun da ölmesinden korktu, normalde hiç aramaz ki. Bu kadar sıkışmasa aramazdı. Basit bi sağlık durumu sormak değildi bence, sorduğum da da benim icin değerli bi insan ama duygu beslemiyorum dedi.

Babasının ölümünden etkilediği için aramış olamaz mı zaten kızı bile aramamis teyzesini aramış sonuçta bence kafanzda büyütüp bukdr icsellestrmeyin olay bundan ibaretse tabi.
Evet tam olarak öyle, onun icin de endişelendi. Teyzesi de panik yapıp iki dakika içinde kapatmış telefonu. Eşimle biz evlenmeden kızı evlenmedi bile halbuki kız hiç istememiş onu kızın hayatında bizden önce biri varmış, eşimin evlenmesini beklediler eşim söyledi bunu bana

Örgün okusaydım evlenelim diye tutturmayabilirdi, yanı sadece evlenmek için evlenmiş gibi hissediyorum. Ama okulu evliykende okuyabileceğim için acele etmemiş evlenmek için evlenmemiş dememe sebep oluyor o acıdan o ayrıntıyı vermiştim.
Evet kimse bana öyle veya böyle diyemez. Ama asla kabul etmiyor, ben bir şüphe ile yaşıyorum sürekli..
İyi de, böyle bir durum olsa bile kim der ki ben onu unutamadım diye.
Ayrıca kız zaten yakın akrabası. Nereye unutuyor?
Ama duygusal anlamda köprünün altından çok sular akmış, boş yere evham yapıp kendinize üzülecek şey bulmayın.

işiniz var
çocuğunuz yok
eşinizin aklında ve kalbinde başkası olduğu düşüncesi beyninize yerleşmiş ve artık çıkmaz
yaşınız çok genç
ömrünüzü böyle bir evlilikte tüketmeye değmez bence
bu arada teyze kızı evli mi
neden ayrılmışlar
Evet evli bizden sonra evlendi. Onun umrunda değil. Hiç birlikte olmamışlar ufaklıktan birbirlerine ilgi varmış, istemeye gitmişler eşim ailesinin yanında durması icin ısrar etmiş kız da kendi ailesinin yanını isteyince olmamış benim bildiğim

Hassas düşünüyorsunuz fakat böyle düşünmenizin sebebi sadece teyzesini araması değil bence. Sevildiğinizi hissetmediğiniz için bunlara takılıyorsunuz gibi geldi bana. Yani kafanızı kurcalayan sizi umutsuzluğa iten huzursuz hissettiren başka birşeyler var gibi. Bi çok sebebi olabilir tabiki. Çocuk sahibi olmak içinde bir çaba içindesiniz buda yorucu ve yıpratıcı olmalı. Kafanızı toplamaya veya yalnız kalıp evliliğini gözden geçirebilirsiniz🌹İlişkiniz ne durumda şuan?

İyi de, böyle bir durum olsa bile kim der ki ben onu unutamadım diye.
Ayrıca kız zaten yakın akrabası. Nereye unutuyor?
Ama duygusal anlamda köprünün altından çok sular akmış, boş yere evham yapıp kendinize üzülecek şey bulmayın.
Aynen bende öyle dedim benimle ilgileniyor sohbet ediyoruz dedim, ama geçtiğimiz yıl arayınca teyzesinin de aklına herkesin aklına gene getirdi o ihtimali. Herkesi aramaz ki esim telefonlara zor cevap verir normalde

Yüzlerce kişi Korona oldu. Eğer dayısını amcasının halasını başka kuzenini arkadaşını da korona oldu diye daha öncesinde sonrasında aradıysa sadece Bi yakını merak etmiş diye bakabilirsin. Ama Bi tek bu kızı merak edip aradıysa evet hala unutamamış, ona bir şey olacak diye korkmuş malesef.
Babası hastanedeyken aramıştı gene teyzesini evet, başka yakınlardan olan olmadı hatırladığım kadarıyla..

Hassas düşünüyorsunuz fakat böyle düşünmenizin sebebi sadece teyzesini araması değil bence. Sevildiğinizi hissetmediğiniz için bunlara takılıyorsunuz gibi geldi bana. Yani kafanızı kurcalayan sizi umutsuzluğa iten huzursuz hissettiren başka birşeyler var gibi. Bi çok sebebi olabilir tabiki. Çocuk sahibi olmak içinde bir çaba içindesiniz buda yorucu ve yıpratıcı olmalı. Kafanızı toplamaya veya yalnız kalıp evliliğini gözden geçirebilirsiniz🌹İlişkiniz ne durumda şuan?

Evet gercekten de öyle, hep vazgecilen taraf oldum ailesine karşı. Onun varlığı benim icin yeterliyken o benim hiç bi tesellime bile geri dönüş yapmadı iyileştiremedim ben onu. Mesela şimdi merak ediyorum sevilmek nasıl bir duygu? Çok ilgili görünüyor ama benim için rahatından hiç ödün vermediğini fark ettim mesela. Ben o konuyu unutmadığımı kendisine söyledim, oda bu şüpheyle yaşanmaz bence de git bosan dedi bana.. ama ben ağzından net bisey duymadan bisey yapmak istemiyorum. Evinde işinde bi insan , söylemez biliyorum ama söylemesi lazım. Bu süreçte de ben hayatıma bakıp yasıyorum günlük muhabbetimiz devam ediyor, o ilgili hala ama ben eskisi gibi değilim.

Evet gercekten de öyle, hep vazgecilen taraf oldum ailesine karşı. Onun varlığı benim icin yeterliyken o benim hiç bi tesellime bile geri dönüş yapmadı iyileştiremedim ben onu. Mesela şimdi merak ediyorum sevilmek nasıl bir duygu? Çok ilgili görünüyor ama benim için rahatından hiç ödün vermediğini fark ettim mesela. Ben o konuyu unutmadığımı kendisine söyledim, oda bu şüpheyle yaşanmaz bence de git bosan dedi bana.. ama ben ağzından net bisey duymadan bisey yapmak istemiyorum. Evinde işinde bi insan , söylemez biliyorum ama söylemesi lazım. Bu süreçte de ben hayatıma bakıp yasıyorum günlük muhabbetimiz devam ediyor, o ilgili hala ama ben eskisi gibi değilim.
Git boşan demek kolay olanı. Siz ondan gerçek anlamda çaba görmek istiyorsunuz. Belki bunu söylediğiniz için öfkeyle de demiş olabilir. Siz onun sevgisini göstermesini ve dolu dolu bi ilişki istiyorsunuz bunu yapmadığı sizi tatmin etmediği içinde arafta kalıyorsunuz. Erkekler maalesef elindekinin değerini kaybetmeden bilmiyor

Babası hastanedeyken aramıştı gene teyzesini evet, başka yakınlardan olan olmadı hatırladığım kadarıyla..
Yani ben aramasını pek mantıklı bulmadım. Ne var kuzeni arasın merak etmiş diyen olur muhakkak ama kuzen ilişkileri yok sonuçta. Sıradan eski aşktan bir farkı yok. Seninle ilişkisi nasıl. Sevdiğini söyler mi hissettirir mi mutlu musunuz.

X