eşiniz 10 günlük yurtdışına gitmek isterse

pekiii kızlar eşiniz sizin yanınızda dışarda falan kızlara bakıyormu?benimki bazen bakıyor bende kıskanıyorum napiiiim belki ondandır

güzele, bayanlar bile bakıyor hayatım! doğal bakışı çapkın bakışından ayırabilirsin diye düşünüyorum. opuyorumnanaktan

10 gün eşinizden ayrı kalacaksınız diye ya da zırt pırt telde konuşamıycaksınız diye dünyanın sonu gelmez canım, meraklanma...Birşey olmuyor yani..:)

Ayrıca keyfi bir durum yok ortada..İş için gitmesi gerekiyormuş ben olsam engellemem...Tabii sizin eşinize olan güveninize ve eşinizin size verdiği değere göre değişir bu durum..

Sonuçta yapmak isteyen burnunuzun dibinde de yapar ruhunuz duymaz..Unutmayın bunu:)

pekiii kızlar eşiniz sizin yanınızda dışarda falan kızlara bakıyormu?benimki bazen bakıyor bende kıskanıyorum napiiiim belki ondandır

Bakiyormu ne demek?:nazar:

Yani bakmak vardir birde BAKMAK vardir....güzel bir bayanana ben bile bakarim ne olacakki?boshayallersmile

sen eşine güvenmiyorsun bu çok belli ,güveniyor olsan aklında en ufak bir soru işareti kalmadan onu gönderirdin ayrıca sadece 10 gün uzun süreli kalacak olsa o zaman hadi neyse ama bence kuruntu yapıyorsun .bir de eşinin seni aldatmasından korkuyorsan ve eşin de bu karaktere sahip bir kişi ise istersen sürekli dizinin dibinde yatır yine de o yapacağını yapar o yüzden rahat ol biraz eşine güven

Ay gitsin şekerim, sende yaa:umursamaz:

Adam gözüne mil mi çektirsin allasenmirmirmirmir

Oldu olacak elinden tutda parka filan götüraklinialirimsmile

Benim eşim Kıbrıs'a şirketin tatiline gitti..boshayallersmile
Hemde tatilbayanssulusmile
Yapacak insan her yerde yaparikaldı ki sizin eşiniz daha mecburi bir şey için gidiyor..guclubacismile

valla iş içinse gitsin zaten eğer kızlarla takılı niyeti bozacaksa türkiyede daha alasını yapar

aslında mecburi gitmiyor gitsede oluyodu gitmese de öyle önemli bişi değil ama eşim bi değişik ülke görmüş olurum dedi...çok fazla güvenmememin nedeni bilmiyorum ya benden kaynaklanıyor ya o bana tam o güveni vermedi aslında beni çok sevdiğini biliyorum bana ilgisiz biri değil bir yanım yok yaaa başka kişilerle işi ne diyor ama bir yanım da erkek bu güvende olmaz diyor...

Neden bu kadar sorun yaptığınızı biel anlamakta güçlük çekiyorum.
Sizi ilk fırsatta aldatacak bu adamla neden evlisiniz ki..?
Benim için sorun olmazdı,nişanlım benzer birşey söyledi bana kendinsi gitmek istemiyor.
ben ısrar ettim neden gitmiyorsun diye,hem gezer gezebilirse hem seyahet etmiş olur hem hediye alırsın bana dedim :)
güveniyorum,cehennemin dibine gitse de aldatmaz beni..
haa aldatacağı varsa yanıbaşımda da aldatır..
bence fazla hassassınız..!

ay fırsat diyorsun bırak gitsin bilmiyorumkismile
erkek yaparsa her yerde yapar eşine güvenmelisinnn bencedeeebilmiyorumkismile

aslında güven eksikliğimin nedeni şu SıZCE HAKLIMIYIM Bı BAKIN fikir verin noolurr bizim yakın görüştüğümüz evli bi çift arkadaşımız var eşimi onun eşinin kalçalarına bakarken gördüm bi kaç kez o an deli oldum nefret ettim ondan hadi dşrda falan baksın bende güzel kız görünce bakıyorum o konuda tamam bişey demiyorum ama bu tanıdığımız biri şimdi onlarla görüşmekten hoşlanmıyorum ama görüşmesekte olmuyor eşime ne dicem

kendimi bu konuda çok kötü hissediyorum aklıma gelince eşime soğuk davranıyorum o bilmiyor tabii niye olduğunu şimdi söylesem böyle bişi nasıl olur der kızar sen yanlış görmüşün der..

bende diyorum benim yanımda bile böyle bakarken gördüysem başka yerlerde hayli hayli bakar bu yüzden tam güvenmiyorum bunun için çok üzülüyorumm normalde çok iyiyiz ama niye böyleee

bence bu kadar stres yapma bende evliligimin ilk aylarında çok kıskanıyordum..dışarı cıksak gözlerini takip ediyordum başka birilerine bakıyormu diye.. hatta bir gün mini etekli cok güzel bir kız durakta bekliyordu..herkesin gözü ondaydı,eşimde baktı ben tuhaf oldum ...eşim çok titiz temiz ve detaycıdır..sonra bana döndü dediki kıza bak ne kadar pis kullandıgı mendili yere attı dedi..ikimizde farklı şeyler düşünmüşüz..boşyere içimden neler geçiriyorum diye düşündüm...sakın kıskandıgını eşine belli etme havalara girmesine sebebiyet verme..hem anlayışlı birisiymişki senden izin alıyor..izin almayıp kendi kafasına görede takılabilir..gezecegi kızlar sadece yurtdısında yok buradada istese bir sürü kız bulabilir..bence sen cok yabancı film izleyip kuruntu yapmıssın..boşver rahat ol...sen onu sıkarsan oda seni sıkar

bence bu kadar stres yapma bende evliligimin ilk aylarında çok kıskanıyordum..dışarı cıksak gözlerini takip ediyordum başka birilerine bakıyormu diye.. hatta bir gün mini etekli cok güzel bir kız durakta bekliyordu..herkesin gözü ondaydı,eşimde baktı ben tuhaf oldum ...eşim çok titiz temiz ve detaycıdır..sonra bana döndü dediki kıza bak ne kadar pis kullandıgı mendili yere attı dedi..ikimizde farklı şeyler düşünmüşüz..boşyere içimden neler geçiriyorum diye düşündüm...sakın kıskandıgını eşine belli etme havalara girmesine sebebiyet verme..hem anlayışlı birisiymişki senden izin alıyor..izin almayıp kendi kafasına görede takılabilir..gezecegi kızlar sadece yurtdısında yok buradada istese bir sürü kız bulabilir..bence sen cok yabancı film izleyip kuruntu yapmıssın..boşver rahat ol...sen onu sıkarsan oda seni sıkar

evet doğru söylüyorsun arkadaşım ilk zamanlar bende öyle olayları kıskanırdım ama şimdi dışardakilere bakmasını umursamıyorum ama bu farklı tanıdığımız arkadaşıma bakıyor çünkü güzel kalçaları var kıskanmayıp ne yapayım hep görüştüğümüz kişiler strese giriyorum sanki ona farklı bi ilgi gösteriyomuş gibi geliyor

çok haklısın kim olsa kıskanır..güzel biri görünce bende gözümü alamıyorum bir bayan olarak..benimde bir arkadasımın eşi, arkadaşlarıyla buluştuklarında..eşinin gözü kendi arkadaşlarına kayıyormuş..bide kızın kendi arkadaşlarına..kendi arkadaşından sogumak daha kötü..sonra dayanamamış kız eşine söylemiş..eşide içi dısı bir olan birisidir.. " ben evlenmeden önce cok bakıyodum..evlenmeden önce kalan bir alışkanlık..bazen farkına varmıyorum..düzeltmeye calısıcam..farkında olmuyorum bazen özür dilerim..söyledigin iyi oldu " falan demiş..sorunu düzelttiler şimdi

canım böyle şeyleri eşine yansıtma
aklına düşürürsün
yanlış anlamış yada yanlış görmüş olamazmısın
seni olumsuz etkiliyorsa fazla görüşmeyin o çiftle
başka seni düşündüren bir olay yoksada güvenmekten başka
bişey gelmez elinden

ohaa yaaaa,arkadaşının kalçalarına bakıyorsada biraz ahlaksızmış eşin kusura balma da:nazar:

nereye ve ne için gideceğine bağlı
mesela kesinlikle rusyaya gidemez
iş içinse ve rusya hariciyse düşünmem lazım:)

X