Eşiniz fantezi gecelikleri severmi?

Hamilelikten dolayı mı bu gerginlik

evet hatta başlarda hiç istemiyordu ben rahatlattım bayağı o konuda. İlk başta daha doktor izin verdi. Bana diyor ki yok artık hayvan mıyım ben hamileyken saçmalama.
Sonra sonra benim için faydalı bile olacağına dair bir şeyler okuttukça rahatladı. Çocuğa zarar vereceğini dişünüyor ve geriliyor. Şu an sadece ben istediğim için oluyor yani.
Valla umarım sonrasında düzelir.

Benim eşim de baştan tediegin olmuştu ama iki azarlayınca toparlanmıştı. 8 9 tane doğuranların kocaları cinsel perhiz mi yapıyor, bi saçmalamasalar ol az sanki bu kadar iyi niyet fazla geliyor bana

Benim eşim de baştan tediegin olmuştu ama iki azarlayınca toparlanmıştı. 8 9 tane doğuranların kocaları cinsel perhiz mi yapıyor, bi saçmalamasalar ol az sanki bu kadar iyi niyet fazla geliyor bana

yani düşün ben böyle az isteksiz olsam bitmişti. Ordan da yürüdüm. Kimsenin sevişmediğine çok emin hamileyken. Uç bir şey sanıyor.

Valla düşündüm de ben daha çok seviyorum . Oldum olası gecelikle uyurum, dantelsiz tanga olmayan donumyok şansıma adam boyle sade boyle masum seviy kendi kendime giyiyorum abartı bulur çoğu zaman, o kıyafetlerden etkilenmiyor çıplak daha çok etkilenir

Kızma o kadar, bazı kadınların hormonları hamileyken daha fazla çalışıyor, ayrıca seksin doğumu kolaylaştırdığına dair çalışmalar da var, ayrıca huzurlu hamilelik önemli olduğuna ve bu istek giderilmediği sürece kişinin gergin olacağı gerçeği de var, neymiş içeride bebek varmış, bebek onun yetişeceği yerde değil daha, mesanen sıkışır sevişmeyelim demekten farkı yok bunun. Erkekler de bir garip arkadaş

Bir gün önce de olmaz ki ya, tamam istekli olur da hiç mi ağrıları olmuyor? 1 gün önceden başlıyor zaten kasılmalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…