eşiniz yanlız başına tatile çıkmak istese ne yapardınız

Sorarım nedenini; makul bir nedense ve çok güveniyorsam gönderebilirim.Ama tabi ben bekarım evlilikte ruh halim nasıl olur bilemem.Şimdi sevgilim yalnız tatile gitmek istiyor gitsiinn bişey demem tabiiki...

benim esim boyle bisey istese belki izin verirdim ama asla istemez evden disari cikmaz zaten bensiz alisverise bile gitmez :))

böyle bişeyi teklif bile edemez Kötü Kazen diyelimki böyle bi hataya düşüp etti tamam derim hazırlarım valizini onu uzun bi tatile yollarım :eek:klava: ama yapmazki benim asqım :asigim:

Insan Gezmeye Olsun Tatile, Eğlenmeye Dinlenmeye Keyif Almaya Gider Ki ,O Zaman Sevdiğin Yaninda Yoksa Nasil Keyif Alinir.benim Eşim Asla Istemedi.Dedim Ben Ona Arkadaşlari Gidiyordu Sende Git Diye Tabi Ağzini Yoklamak Içindi Yollamam Da...eşim Ben Sensiz Ne Yapayım Ki Dedi:asigim::asigim::asigim::nazar:

Ayol ben bekar haliyle sevgilimi zar zor gecen sene,ILK ve SON kez izin verdim tatile gitmesine.. Evliyken rüyasinda görür ancak :1closedeyes:

canım benim eşim birkaç kez bana böyle bişey dedi ama bende çok sinirlendim ben olmadan tatilde neişi var gidecekse beraber olması lazım helede tatile yalnız göndermek hiç akıl karı değil kendiler rahat dursa etraf rahat bırakmaz onun için erkeklerin tatile yalnız gitmeleri pek hayra alamat değilKötü Kazen

biz hep ayrı ayrı tatil yapıyoruz işyerlerimiz yüzünden zaten:çok üzgünüm:eşimle hiç beraber tatil yapamadık ki:çok üzgünüm:

bavuluna bolca kıyafet yerleştirrimki gitmişken hemen gelmesin bende kafayı dinleyim.ohhhh yaşasın özgürlük diye çığlıklar atayım arkasından.sanırım bu ara sıkıldım benim gönderesim geliyor bir yerlere benmi teklif etsem tatile çık ihtiyacın var filan hıııı evet evet ben düşürüm aklına banada iyi gelecek süperrrrrrrrrrrrrr

Esim yanliz tatil yapmak isteyecek??CADIARZU

Ve bunu bana birde soracakÇok üzgünüm çoook

Benim ilk lafim allah allah senin anan güzelmi der sen hayatinami susadin der böyle birsey kesinlikle aklindan bile gecirme deyip sIkIysa bir kere daha bunu konu etmesini beklerim.jeyyar

Ben öyle birsey sormayi birak fikir olarak söylesem bile adam ahanda böyle Kötü Kazen olur, o kim oluyorda tatile tek gidecek:eek:klava:

aslında göndereceksin..gittiği yere sende ondan habersiz gideceksin tıpkı bir ajan gibi şakkıdı şakkıdı gizliden gizliye izleyeceksin :1ninca: yanlışını gördüğün anda üstüne atlayacaksınki o tatilini burnundan getirceksin :mymeka: ayy çokmu macera filmi izliyom ondanmı geldi aklıma bunlar sırnaşık şey

sakın gönderme cemrecim..ne işi varmış tek başına tatilde..sen bana güvenmiyormusun..ne güzel bir soru..evet güvenmiyorum de olsun bitsin..ya gitmeyecek yada seninle gidecek kardeşim..sen kocana güvensende o tatil yerlerinde güvenemeyeceğin o kadar çok turist kızlarımız varki..sağolsunlar beraber bile tatil yaparken kıl oluyorum tek başına adımını atamaz o kadar :mymeka:

o öyle söyleceğince canım çok sıkılıdı sonrdan vaz geçtiğ beraber gideceğiz zaten öyle bişi olsa onu asla affetmem huzurun bozulmasını istiyorsa güle güle

eğer ben gidemiyorsam ve yalnız gitmek zorunda kaldıysa - o yıl çok çalışmıştır tatile ihtiyacı vardır - nereye gideceği çok önemlidir.

Aile yazlığına giderse sorun değil gitsin dinlensin gelsin:KK70: Yok öyle Bodrum, Antalya imiş falan filan ben de göndermem :KK70:

Eşim bensiz tatile gitmedi. Ama ben onsuz gittim. Oğlumu aldım yanıma ve ÇEşmeye gittim.

Ben onalrsız yurt dışına iş seyahatlerine de gidiyorum. Mecburen.

hergun hergun aynı adam evde...sıkıcı olmuyo mu? biraz ayrı kalmak, ozlemek iyi gelebilir aslinda ama erkeklere guven olmaz orasi ayri..Biraz kafa dinleme ihtiyaci duymuyor musunuz siz evliler ya, biraz kendinizle kalmak ben olsam isterdim. Heraksam eve gel, yemegini hazirla ye topla tv izle, cok sıkıcı beeee

X