Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

Gülmekten catliycam

Gecen sene ramazan bayraminda nisanlimin babasi ameliyat oldu. Gece refakatci olarak nisanlim kalacakti yanin da ben de hem destek olayim hem de gecmis olsun diye atladim hastaneye gittim. Aradim nisanlimi hangi bolum hangi servis diye sordum capa hastanesi turladim bir turlu tarif ettigi binayi bulamiyorum. Yanlis tarif ediyorsun diye telefonda sayiyorum birde zavallim bina onunde beni bekliyor. Yarim saatten fazla capa turu yaptiktan sonra dayanamadi yanlis tarif ediyorum diye guvenlige verdi telefonu. Guvenlik eczaneden sola don diye tarif ediyor ben israrla hayir burda binalar bitiyor diyorum en sonunda guvenlik dayanamadi hanimefendi siz cerrahpasada oldugunuza eminmisiniz demesiyle benim soka girmem bir oldu ay sey ben capadayim diyince nisanlima telefonu verip abi onun gelmesi 40dk bulur merak etme demesi bir oldu. Ben renkten renge girdim gulmekten konusamadi tabi capadan cikip cerrahpasaya gidisimi anlatamam. Tabi o kadar tariften sonra yattigi bolumu bulmam kolay oldu ama her firsatta hatirlatip dalga gecer ben derim cerrahpasa bizimki anlar capa diye

17/11/2009➰11/05/2014 💏👰 yeni hayata merhaba

Benim de aklima oyle aman aman bi sey gelmedi ama cok icime oturan bi taneyi anlatayim
Kizlsr benim sevgilimin kirpikleri cok uzundur. Kocaman gozleri upuzun kirpikleri vardir (masallah). Tabi ben de kıl tuy fakiri olarak bildigin cocukla yarisiyorum 7 kat rimelle falan gidiyorum. Bir gun yine buluscaz ikinci ayimizda falaniz en fazla. Tabi şık şıkıdım gidiyorum yanina. Makyajimi yaptım baktım rimel asagidaki banyoda kalmis dedim cikarken surerim. Aceleyle cikarken unutmusum gitmis. Yolda telefonun ekranindan bakarken farkettim. Sevdicegin yanina gittim yuruyoruz ama yuzume degisik degisik bakiyo. Allah allah diyorum bi şey mi var falan. Iyice yanasti yanasti 'askim kirpiklerini neden yanina almadin' diye sorunca ben alli morlu bi renge burundum tabi. Napayim oluum onun alt kirpikleri kadar benim toplam kirpigim yok. Cocuk da o gun yetmis kat rimelsiz halimle karsilasinca dumur oldu tabi

Kirpiklerini niye yanina almadin???

Yemin ediyorum gozumden yaslar geldi aglasam bukadar yas gelmezdiesim ne oldu diyor anlatmam 5dk.surdu gulmekten konusamadim
Yaaaa gozumde canlandirfimda

Yemin ediyorum gozumden yaslar geldi aglasam bukadar yas gelmezdiesim ne oldu diyor anlatmam 5dk.surdu gulmekten konusamadim

Ay canımm Allah ağlatmasın hep Gül :)) valla o an yerin dibine girmek istedim hiç gülemedim ben :)) aklıma geldikçe utanıyorum valla. Ama ne pahasına olursa olsun o mutlu günlerimize tekrar gitmek isterdim :'(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kamiller ne ki niye guldunuzki ayyy espriyi anlatn bna( of

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sürmeden gitmem unutmusumda yolda satin aldiydim

Nisanliniz kizdimi

Hepsinin içinde sana güldum mahvoldum

Son düzenleme:

Bayildim

Sizin msj inizi okurken birazda kendime guldum :))
Bizde esimle sizin gibi sevgiliyken sahilde geziyorduk durmadan gelen cicekcilerden biktik :/ en son gelen cicekciye edim dildiz taklidi yapti, kadinda suratina bakarak ALLAH DİLİNİ ALMIŞ dedi(çingene şivesiyle :)))
Sanki kulaklarimizde duymuyor terbiyesuz kadin :))
Iste sizin ve bizim anılar birlesince ben bir 5dk.araliksiz guldum :))

Bizde bu korkutma isini cok yapariz ama neysrki kimsenin kafasina gozune bisey olmadi.....
Yeni hikayelerini bekliyorummmmm

Ya siz beni guIdurdunuz,AIIah da sızı guIdursun:) benım de ufak bı rezıIIıgım oIdu,nısanIımIa profıteroI yerken bır yandan bana bı esprı yaptı,ben de guIdum resmen agzımdan profıteroI parcası onun eIıne atIadı ve cok komıktı:) tabıı kı guIme krızıne grdık:)

Allah ta sizleri guldursun

Kuzuuuum hasar gormemis bir yerin kaldi mi???
Kizinin arefe gunu sana ve esine yaptigini alintilayamadim ama onada coook guldum

Bi tane daha aklima geldi onu da anlatayim. Sevgilimle 1bucuk yildir birlikteyiz ve en basindan beri icinde surekli beni aileyle tanistirma istegi var. Öncelikle babasiyla kendi kafelerinde tanistim. Annesiyle tanismam icin evlerine gitmem gerekiyordu ve daha bunun icin erken diye surekli kaciyordum. Kuzeninin kucuk bi cocugu var onun 3. Yas dogum gunu vardı, ve beni de oraya davet ettiler. Halalari, kuzenleri, komsulari, anneleri herkes orda olcakti. Biz hediyemizi sectik gittik. Tabi gidene kadar ben heyecandan iceri giremedim arabayla butun izmiri dolastik diyebilirim neyse gittik iceri girdik el optum oturdum falan. Kucuk prensesi cagirdilar gel bak tavsannn ablan gelmiş diye. Bende sevimli sevimli ay sen gel bakalim bi opiyim seni falan diye yaklaşırken suratimin ortasına pat diye balonu yedim! Etrafta belki 20 kisi hepsi bana bakiyor. Hanim efendi abisinden beni kiskanmis. Ben ayri rezil oldum onlar ayri mahcup. Surekli ay kiskandi ondan yapti falan dediler ama ben tabi coktan yerin dibine girmiştim. Sonra fistigi odasinda tek yakaladim da gonlunu aldim kaynastik, sevgilimin annesi de bizi kucak kucaga gorup icerdekilere anlatinca karizmayi biraz kurtardim sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…