Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

bitane daha yazam :KK1:

akşam yemeği vakti geliyo eşim ben kız kardeşim. ben yatak odasında hazırlanıyorum eşim oğlanla yatakta oyun oynuyo. kardeşime dedim ki git yemeği ocağa koy tabakları sofraya koy. kardeşim gitti mutfağa bişeler yaptı geri geldi. neyse bunun üstünden yaklaşık yarım saat geçti. normal şartlarda o makarnanın dibinin tutmuş olması lazımdı çünkü ocakta olduğunu unuttuk :KK1: benim brden aklıma geldi ayy yemek yandı diye bi koştum mutfağa enee b baktım yemek ocakta ama ocak yanmıyo :KK53: aynen bu ifadeyle kardeşmin yanına gittim canım sen yemeği naptın dedim ocağa koydum dedi. ocağı yaktınmı dedim ve o müthiş cevap: ocağı yakacakmıydım söylemednki :KK60:

İçler acisi :KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hahha aklıma bi tane daha geldi yine eşimle sevgiliyken yani ilk tanışmamızda ben hemen faceteki bilgilerinden doğum tarihine baktım,baktım ki mayıs,mayısta hep aklımda boğa burcu diye kalmış.ben tabii ilk buluşmamızda hemen netten benim burcumla eşimin boğa sandığım burcunun analizlerini anlatıyorum işte çok iyi anlaşırlarmış çok tamamlayıcılarmış falanda falan sonra dedim sen hiç merak ettin mi boğayla oğlak burcunu dedim eşim ne boğası hayatım benim burcum ikizler dedi:KK52:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1: mayıs ne alaka ozaman:KK1:

Benimde aklima birtane geldi aksam esime sordum ama kahkahalara boguldu yok dedi kisaca yardimci olmadi hatirlamama ama guldu demek ki sakladigi seyler var.

Neyse

Esimlebilk bulusmamizdi flort doneminde, ben o zamanlar kopeklerden oype boyle degil acayip korkuyorum anlatamam yani. Yolda yururken benim tarafimda iki metre otede bi sokak kopegi gordum. Aman allahim nasil bir telas! Esimi ittiriyorum ittiriyorum kacicam itiyorum yerinden oynamiyor. Ama cıglıkta atıyorum bır yandan hıc bısey umrumda degış. Kopekte aynı noktada yatıyor aslımda tepkı de yok. Esım bana dondu "nıye durtuyorsun axelia" dedı bende kopeeek kopeeek dıye bagırıyorum hala ... Ben butun gucumle itiyorum o bana neden durtuyorsun diyor :KK43: arti adamin diger trafina gecmek aklima zaten gelmiyor cildiriyorum. Sonra dusununce tam rezillikti esim de cok guldu gucsuz narin sevgilim diye :) ilk bulusmaydi sonucta dusundukce ne rezil oldum demistim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayy bayıldım buraya baştan sona okuyacam :KK52:
bitanede benden :KK1:

eşimle ilk çıkmaya başlamışız
benim hat vodafone diye eşimde kendine yeni hat aldı rahat mesajlaşalım diye :KK76:
bi gün baktım mesaj atamıyorum diyo. bi bakim dedim. aldım tel elime ayarlara bakıyorum. diğer hattan atabiliyo vodafone dan atamıyo :44: ayarlra bakim dedim bi baktım mesaj merkez numarası 0212.... başlayan numara :KK53: aşkım bu numara yanlış benimkinden bakimde merkez nosunu düzeltim dedim. benimkinin cevabı: aşkım o numarayı oraya ben yazdım ben hönk :KK53: nası ya derken adam demez mi ayarlara bakıyodum orda başka bi numara vardı bende yanlış numara olduğunu düşündüm ev numaramı yazdım sabit olsun diye :KK52:

o gün bu gündür telefonda en ufak bişe olsa getiri bana şuna bi bak yanlış bişe yapmiyim diye :KK14::KK9:

bitane daha yazam :KK1:

akşam yemeği vakti geliyo eşim ben kız kardeşim. ben yatak odasında hazırlanıyorum eşim oğlanla yatakta oyun oynuyo. kardeşime dedim ki git yemeği ocağa koy tabakları sofraya koy. kardeşim gitti mutfağa bişeler yaptı geri geldi. neyse bunun üstünden yaklaşık yarım saat geçti. normal şartlarda o makarnanın dibinin tutmuş olması lazımdı çünkü ocakta olduğunu unuttuk :KK1: benim brden aklıma geldi ayy yemek yandı diye bi koştum mutfağa enee b baktım yemek ocakta ama ocak yanmıyo :KK53: aynen bu ifadeyle kardeşmin yanına gittim canım sen yemeği naptın dedim ocağa koydum dedi. ocağı yaktınmı dedim ve o müthiş cevap: ocağı yakacakmıydım söylemednki :KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK19:

Birsey daha hatirlafim bu cok yeni

Enerji bakani trafolara kedi girdi deyince esim de yazik olmustur o kediler dedi bende yari uykulu olmezler sarj olmuslardir gozleri parlasin diye dedim
Esim basti kahkahayi ama espri diye dememistim bilinc alti iste

Bir de her sabah telefon alarmi calar bende esime kapa sunu saat kac derim. "Ya aksam kimdi "der "ne" . Derim saate bak derim alir eline telefonu evirir cevirir tua kilidini acar iki dakoka bakar sonra yere koyar foner yatar askim saat kac diye bagiririm trkrr ne ha kim geldi der :) ben saat kac canim derim tekrar alir telefonu sonra birakir benimkini alir benimkini birakir sonra is telefonunu alir ona bakar sonra donup saati soyler.

Dun gece bunu ona anlattim evet hatirliyoum dedi catlayana kadar gulduk . Sabahlari sinir oluyorum.

Ilk evlendigimiz siralarda gece sarki soyluyormusum uyurken . Esim de durtuyor noluyor diye ben uyaniyorum gidip geldin mi annem aradi dimi diyorum sonrada pazarda patates ucuzlamis alalim diyorum geri uyuyorum. Esim ilk zamanlar cok korkmus :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben kolay kolay rezil olmam ama ilk ve son olur mu bilmem :KK1: rezilliğimi yazmak istedim :KK1: Bundan 4 sene önce sevgilimle msnde tartışıyoruz. Konu neydi hatırlamıyorum ama o kadar sinirlenmişim ki hızlı hızlı yazıyorum. En sonunda artık 'sil beni' yazmıştım. Msnden sil , konuşmayalım anlamında :KK70: Tabi ben onu öyle yazdığımı sanıyorum. Sinirli sinirli camdan ona bakıyorum. Benimkinin yüz ifadesi değişti 'anlamadım ne yapayım ?' yazmış. Allah allah neyini anlamadı diyorum ve okumamla birlikte başımdan aşağı kaynar suların dökülmesi bir oluyor :KK17: Çocuğa 'sil beni' yazacağima 'si. beni' yazmışım 'l' ve 'k' harfi yan yana olunca elim ötekine gitmişşş. Offfff baya bi dalga geçmişti benimleee tabi kavga falan orda bitti :KK17::KK17::KK9:

:)))))) cok guldum buna

lisedeyken voleybol macı yapıyoruz güneste tam tepe gözümü alıyor hani günese bakınca gözünün önnünde birseyler belirir ya aynen öyle birseyler geldi gözümün önüne top karsı takımdan geldi pas atıcam kostum kostum gözümü kapattım topa sert vurucam ya önümdeki kızın kafasına öyle sert vurmusum kiii :KK43:kız direk yere cöktü naptın dedi herkes bende savunuyorum kendimi ya ben topa vuruyorum sandımm diye cıkcıkcık özrü kabahatinden beter :KK52: ne rezil olmustum yaaa herkes izliyordu:KK69:

Gulmekten sonunu okuyamadim 2 saat :)))))))

Babam ayda iki kere maaş alırdı ilk maaşi 3 tl ikincisi 5 tl örnek her ay 5tl aldığı zaman kahvaltılık alır.ve her zaman anneme eski kaşarmı yeni kaşarmı alayım sorar annem de eski kaşar al derdi ben de çok üzülür ağlardım paramız yok fakiriz babam hep eski kaşar alıyor diye bu arada pastırma sucuk vs de alıyor ben her kahvaltı yapışımız da eski kaşarı gördükce bir de küflü hep üzülüyorum.Asıl olay evleniyorum eşimle markate gittik NOT ilk defa büyük markete gidiyorum.market anılarımı ayrı .ğu Eşimle kahvaltı reyonuna bakıyoruz.Hiç görmedigim kadar şeşit tabi Eşim babamın anneme yılardır sorduğu soruyu sordu hayatım eski kaşarmı yeni kaşarmı alalım ben şokta ilk aklımdan geçen aman allahım babam gibi eşim de FAKİR sonra iki kaşardan da aldık .Olaylar daha uzun da aslın da ben özetledım komik olmaya bilir ama bu olaya hem gülerim:KK52: hem ağlarım:KK58: kader

Gulmekten okuyamiyorum bile nasil komik degil cok guldum sagolun yaaa :)))))))))

Nişanlımla yeni sözlenmişiz.
Midemdeki kelebeklerden mi desem,rahat batması mı desem ne desem işte bi sebepten dolayı 3 gündür uyumamışım.
Neyse haftasonu yemeğe gidelim dedik ve sevgilim yemekler gelmeden tuvalete gitmek istedi.
Buraya kadar herşey normal.
Geldiğinde masaya başını koymuş uyur halde buluyor beni.Ve uyandıramıyor,bundan dolayı da fena halde paniklemiş. (Uykum çok hafiftir)
Hastaneye götürmüş beni. Bayıldım sanmış :KK1:
Doktor uyuduğumu anlayınca sevgilime geceleri bu kıza napıyosun da uykusuz kalmış garibim bu kadar güçsüz düşmüş diye zalim koca damgasını vurmuş.
Konuşma tartışmaya dönüşmüş.
Tek hatırladığım bi ara uyanıp "Yeter susun be tepemde vıdı vıdı uyutmadınız bi" diye çemkirmem.
Doktor beni deli,sevgilimi zalim koca olarak mimleyip eve postaladı iyi mi? :KK14:

Midemdeki kelebeklerden mi desem,rahat batması mı desem ne desem işte bi sebepten dolayı 3 gündür uyumamışım.
Neyse haftasonu yemeğe gidelim dedik ve sevgilim yemekler gelmeden tuvalete gitmek istedi.
Geldiğinde masaya başını koymuş uyur halde buluyor beni.Ve uyandıramıyor,bundan dolayı da fena halde paniklemiş. (Uykum çok hafiftir)
Doktor uyuduğumu anlayınca sevgilime geceleri bu kıza napıyosun da uykusuz kalmış garibim bu kadar güçsüz düşmüş diye zalim koca damgasını vurmuş.
Tek hatırladığım bi ara uyanıp "Yeter susun be tepemde vıdı vıdı uyutmadınız bi" diye çemkirmem.
Doktor beni deli,sevgilimi zalim koca olarak mimleyip eve postaladı iyi mi? :KK14:
Seni hastaneye fötürene kadar nasıl uyanmadın

:KK9::KK9::KK9: sonra peki :KK9::KK9:

kizlar yeni yeni anlatayim bizim evcek cok sevdigimiz ablamiz birseyler hazirlamis tum tanidigi ailelerin cocuklari topladi bir araya evinde bende yolladim benim cocuklari eve geri donen 3.numaramiz kucuk cadimiz ben ufurukcu utcuyu istiyom dedi tam 20 dk dusunduk kari koca bulamadik bi ara esim naaannn ufurukcu diye biri okuyup cocugami ufledi dedik yok anam kizzz ayazi cikdigi kadar bagirip aglamaya basladi dayanamip ablayi aradik ufuruklu utcu ne diye kadincagizda telefonda 10 dk sonrada tam bir saat dusunmus bulamadik :KK19:neyse sana sut vereyimmi kelebegim derdemez evet anne iste bende onu istiyorum birde bundan istiyorum deyince is ortaya cikdi cocuk sutlu cay istiyormus buda bize 5 saat kafa utulemesine mal oldu:KK52::KK52:

X