Eşiyle ayrilip barisanlar

Destek istiyorsunuz galiba ama size buradan destek çıkmaz. Kendinizi neye layık görüyorsunuz bunu düşünün.
Azap çekmek istiyorsanız adres belli zaten kimseye sormanıza gerek yok.

Lütfen eşinizle barışın siz zaten başta herşeyi kabul etmişsiniz (aynı evde oturma, düğün yapılmaması tabi düğün şart değil ancak bu niyetle yola çıkıp param yok düğünü sonra yaparız ayrı eve sonra geçeriz filan) dayak hakaret küfürü de kabul edersiniz.

Her gün sabah akşam aynı konuyu açarak ne olmasını beklediğinizi anlamıyorum

Nasıl bir psikiyatrlık vakasın anlamış değilim. Neden sürekli aynı konuyu açıp duruyorsun.
Arayışın nedir tam olarak.
Söyle ki o anlamda yardımcı olalım.
Barışmak mı istiyorsun buna mı onaylanmaya ihtiyacın var.
Kurtulmak istiyorsun da yeterli desteğin mi yok.
Sorun kolye mi, kolyeye mi taktın.
Nasıl bir sosyal vakasın evladım sen
Ne istiyorsun bizden
Beklentin nedir..
Hangi tür cevaplar arıyorsun
Tam olarak seni ne

Nasıl bir psikiyatrlık vakasın anlamış değilim. Neden sürekli aynı konuyu açıp duruyorsun.
Arayışın nedir tam olarak.
Söyle ki o anlamda yardımcı olalım.
Barışmak mı istiyorsun buna mı onaylanmaya ihtiyacın var.
Kurtulmak istiyorsun da yeterli desteğin mi yok.
Sorun kolye mi, kolyeye mi taktın.
Nasıl bir sosyal vakasın evladım sen
Ne istiyorsun bizden
Beklentin nedir..
Hangi tür cevaplar arıyorsun
Tam olarak seni ne motive eder.
Bayılıyorum sana..✨

Icim sisti. Gitmek kurtulmak olur senin icin. Ama sanirim köleligi seviyorsun. Bu adamin saygisi yok ki. Annesine babasina hizmetci almis resmen. Bunun adı evlilik degil ki. Senin mutlulugun icin adam hic bir caba sarfetmiyor. Herkes seni kullaniyor. Ve sen boyle bir ortana geri mi donmek istiyorsun? Bunun adı yaşamak degil ki.

O evde tek çalışan kişi eşin mi? Başka gelir var mı emekli aylığı vs? Bu devirde adam 4 boğaz geçindirmeye çalışıyor. Ya dışarıda çalışıp para getireceksin, ya yaşlılara bakıp evi çekip çevirip bir işe yarayacaksın. Hayat böyle bir şey. Ya da boşan git annene babana yardım et. Yan gel yat osman dört dönüm bostan olmuyor. Evler müteahhite verilecek de sana düğün yapılacak da. Ölme eşeğin ölme.

Esimin baskisi siddete meyili yuzunden cok sıkildim maddi sebepten oturu bi sure ailesinde kalmamizi istedi daha dugunumuz bile yapilmadi bu yuzden ayri eve cikmak istiyorum babasi yasli 89 yasinda felan heeseye karisiyor yatakodasina bile girdi cat pat geceleri uyumuyor bagiriyor her dk idrarini yapmak icin yardim istiyor huzur yok yani anca uyudugu zaman rahatiz annesi is yapsamda soyleniyor bana bazen cok sikildim bu durumdan eve gelen misafiri agirla gelen misafir gitmek bilmiyo bazen ozel hayatimiza ait bisey yok esim 12 saat calisiypr zaten 8 de geliyor yemek yiyip 1/2saat durup yatiyoruz ayri eve gecelim diyorum paramizi biriktirelim diyor burda durmamiz bizim icin daha iyi suan diyo arsalar mutahite verilinnce soyledigine gore birsuru daire dusuyor ama neyin parasini biriktirecekse evden gittigimde annesi kolyeme bile goz dikti istedi kendisi de ben gittikten sonra defalarca kez yalvarip barismak istedigini soyledi evimin kapisina kadar cikti geldi basortu olayi var bir de istemiyorum zorla kapanmami istedi cikardim bende tamam onu da kabul ettim diyo simdi de kapanmak gonlunden gelirse o zaman barisalim diyo annesiyle konusturuyo baristirmak icin
Kafadan sorunlarınız var sanırım. Aynı hikayeyi evirip çevirip anlatıyosunuz.ne dememizi istiyosan söyle onu diyelimde rahat edelim hep beraber

X