Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

seni çeyiz alırken görmekk :KK53: sonunda :KK53:
offf benimde elektrikli ev aletlerimi halletmem lazım ama henüz 2 parcam var ütü , rondo & blender :KK31: offf bittim ben indirim kampanya duyarsanız haber verin ama nott internetten alışveriş yapmıyorum malesef :KK9:

aaaaaa diğer topicde aldığım kadehlerin fotosunu eklemiştim görmedin mi seeeennnn :KK8:

bi de nevresim aldım.. ben sana demiştim ama ekim ayı itibari ile başlayacağım diye :KK53:

bu arada peçete deyince halaaa aklıma geliyosun :KK53:

dimi:KK16:

vallahi yatıp kalkıp çeyiz düşünüyorum.

nevresim pike saç kurt. mutfak robotu taksitine giricem şimdi.:KK6:

Bronzcum hakkaten dilanın dediği gibi, eksikler bitince insan yavaş yavaş el etek çekiyor bunlardan. Benim mutfak eksiğim kalmadı, hala bakıyorum, sonra diyorum ki var bunlar, uzak dur ebru :)

Aslında bende öyle biriyim hersey hazır olsun kafam rahat olsun diyorum ama tek ben böyleyim işte sorun orada herkes acelen ne diyo :KK31:
ben gelinligi kiralamak istedigimden korkuyorum erken kiralayınca ya baskası giyerse ve giydiginde gelinligi bozarsa :KK31:
çokkk hos olurrr işte 2 dügünün en güzel kısmı bence sac :KK9:

dimi yaa saka gibiydi neydi o 700 ler :KK9:benim kac kaldı 150-160 falanmı :KK1:tamam kuzucum eminim senin zevkinle cok güzel olmustur :KK16:

Sagol boncugummm topigimizz :KK9:

sagol kuzum bırakma tabi ya hem inşallah 2014 e dönüş olur sizinde :KK52:

Edoşum bak böyle süslemiştik işte. masaların ortasında da süslerimiz var. Tabaklarda benim yaptığım kurabiyeler var :)
$IMG-20130824-WA0001.jpg $IMG-20130824-WA0002.jpg $IMG-20130824-WA0008.jpg

Bundan çooook zaman önce evlilik sadece hayal gibiydi..
Neler paylaştık birlikte oldu olacak evlendik evlenicez derkeennn vallahi gidiyoruz sonunda :KK9:
Evlenmemize cogumuzun birazcıkın daha var ama yıl olarak artık bizim yılımız geldiiii :KK52: hoşgeldi sefalar getirdi :KK52:
Kalıcı dostluklarımız vardı bizim hala özelden yazıştıgımız yada online gördügümüz anda mutlu oldugumuz :KK16:
Gelin tekrardan toplanalım bu kez son hazırlıklarla yola cıkalım..sonra evlilik sonra cocuk sonra torun dermişim ama abartma eda dersiniz diye susuyorum :KK9:
Neyse neyse sustum ben :KK9:
Hepimiz hosgeldikk :KK16::KK16:

Selam:KK3::KK3::KK3: Edacığım nasılsın?? Nasıl gidiyor nişanlılık:):) Artık buraya mı geldik:):)

topiğiniz hayırlı olsun:KK16:
Allah bir yastıktaq kocatsın sizleri:nazar::KK19:huzur daim olsun yuvanızda..

birşey danıışmak isterseniz 2013 gelinleri olarak bekleriz :KK9: :KK3:

dimi:KK16:

vallahi yatıp kalkıp çeyiz düşünüyorum.

nevresim pike saç kurt. mutfak robotu taksitine giricem şimdi.:KK6:

Bende aynı dertten muzdaribim kuzum ya Nisanda bitiyor taksitlerim sonrasında ufak ufak tavalarıma cam eşyalarıma elektriklilere başlayayım diyorum markalarım bile belli hatta ürünlerimde birtek benim almamı bekliyorlar:KK52:Senin kafanda varmı belirledinmi ürünlerini canım:21:
sagol kuzum bırakma tabi ya hem inşallah 2014 e dönüş olur sizinde :KK52:

:KK19:Agzından bal damlıyor kuzum Allahmı söyletti ne :KK9:Hayırlısı olsun canımcım şaka biryana herhalukarda sizinleyim :13:

Aslında bende öyle biriyim hersey hazır olsun kafam rahat olsun diyorum ama tek ben böyleyim işte sorun orada herkes acelen ne diyo :KK31:
ben gelinligi kiralamak istedigimden korkuyorum erken kiralayınca ya baskası giyerse ve giydiginde gelinligi bozarsa :KK31:
çokkk hos olurrr işte 2 dügünün en güzel kısmı bence sac :KK9:

sonra belki kaldırcak yer bulamicam gelinliği ama satın aldık bizz :KK17::KK17:
acele macele diil yaa her şey tamam olsun benim aklım kalmasınn :KK9::KK9:

ablam 2012 aralıkta sözlendi, eylülde evlendi. sözden sonra başladı çeyiz düzmeye. hele son 2 ay allahım allahım her akşam iş çıkışı çarşda alıyoduk soluğu :KK1:

akıllandım ama. ben sıkıştırmayacağım o kadar :KK19:

ahh canımm ben sözümde 3. yılıma girceğim için o arada hallettim her şeyii :KK53::KK53::KK53:

Bronzcum hakkaten dilanın dediği gibi, eksikler bitince insan yavaş yavaş el etek çekiyor bunlardan. Benim mutfak eksiğim kalmadı, hala bakıyorum, sonra diyorum ki var bunlar, uzak dur ebru :)

Edoşum bak böyle süslemiştik işte. masaların ortasında da süslerimiz var. Tabaklarda benim yaptığım kurabiyeler var :)
Eki Görüntüle 906970 Eki Görüntüle 906971 Eki Görüntüle 906972

ben biraz şeyim ya bunu alıyım,buunuda alıyım bunuda bunuda.... :KK9::KK9::KK9:

gözlerim öyyyyle çanak çömlekte, süste püste. hepsi tamam olsa bile hala bakarım :KK9:

ahh canımm ben sözümde 3. yılıma girceğim için o arada hallettim her şeyii :KK53::KK53::KK53:

baya sözlü kalmışsınız siz :21: kaç yaşındasın dila?

Canım harika görünüyor herşey kurabiyelere özellikle bayıldım balonda çok severim herşeyde bulundurmak isterim bende:KK17::KK12:

Nehirim teşekkür ederim canım :) Çok uğraştık ama değdi valla. benim de çok içime sindi. Bütün süslemeler ve kurabiyeler ellerimizle yapıldı.

Bende aynı dertten muzdaribim kuzum ya Nisanda bitiyor taksitlerim sonrasında ufak ufak tavalarıma cam eşyalarıma elektriklilere başlayayım diyorum markalarım bile belli hatta ürünlerimde birtek benim almamı bekliyorlar:KK52:Senin kafanda varmı belirledinmi ürünlerini canım:21:

:KK19:Agzından bal damlıyor kuzum Allahmı söyletti ne :KK9:Hayırlısı olsun canımcım şaka biryana herhalukarda sizinleyim :13:

yemek takımının taksiti mi? tencere takımın jumboydu dimi ?

ben yemek takımı için kararsızım.şuan almayı düşünmediğim için araştırmıyorumda. :26: hisar istiyorum aslında ama beni aşıcak biraz

Selam gelincikler :KK16:

Topiğiniz hayırlı olsun.... İnşallah burada mutlu heyecanlı kıpır kıpır yazışmalarınız olsun :KK16: :KK16:

2013 topiğine de her zaman bekleriz :KK16:

yemek takımının taksiti mi? tencere takımın jumboydu dimi ?

ben yemek takımı için kararsızım.şuan almayı düşünmediğim için araştırmıyorumda. :26: hisar istiyorum aslında ama beni aşıcak biraz

Yemek takımımım bitti canım tencere seti ve çkb takımının bu taksit :KK9:Hepsini jumbodan aldım canım set halinde degil ama ayrı ayrı çünkü bütün begendiklerim set halinde hiç sunulmadı :KK53:Hisarda güzel çelikte jumbo ve hisar kime sorarsan bunların ismini verir ben memnunum hisardan biraz daha pahalı eger istersen jumboyada gözat derim kuzum tenceresini kaldırdıgında agırlıgını görünce kalitesini hissediceksin çelik agırsa kalitelidir hisarda denemedim bir dene derim :KK23::KK16:

aaaaaa diğer topicde aldığım kadehlerin fotosunu eklemiştim görmedin mi seeeennnn :KK8:

bi de nevresim aldım.. ben sana demiştim ama ekim ayı itibari ile başlayacağım diye :KK53:

bu arada peçete deyince halaaa aklıma geliyosun :KK53:

hayırrrr görmedim :KK52: hayırlı olsun basla tabi canım daha cok sıkısmadan :KK16:
offf ben bu arada yine pecetelere taktım baya ara vermiştim ama şimdi içimdeki eda al al al diyo:KK9:

Eki Görüntüle 906970 Eki Görüntüle 906971 Eki Görüntüle 906972

ebisimmmmmm harika olmus yaaa harikaa :KK16::KK16:orada olsaım geldi :KK52:

Selam:KK3::KK3::KK3: Edacığım nasılsın?? Nasıl gidiyor nişanlılık:):) Artık buraya mı geldik:):)

hosgeldin kuzum :KK16: valla kuzum nişanlılık güzelmişde aslında ama kıyafet sorunu hala devam ediyo cıkıp yeni kıyafet aramaktan yoruldum evde bir giymedigim elbisem var oda kısa altına tayt falan giysemde uygun degil bana göre sevdigimde istemez..:44:bana kalsa bohcada gelen pantolon ve kazagı giyecektim ama annemden işitmedigim laf kalmadı :KK31: bende diyorumki tanısmada geldiklerinde giydigim elbiseyi giysem üzerine krem bi hırkayla bu sefer olmazmı bence olur ama annemde aynı şeyi giymiş derler diyo..kendisi bohca götürmeye nişanlıgını giymiş gitmiş insan :KK19:yeni elbise aramak istemiyorum cok yoruldum bedenim kück olmadıgından her istedigimi bulamıyorum ne dersen onu giysem olmaz mı :KK31:

topiğiniz hayırlı olsun:KK16:
Allah bir yastıktaq kocatsın sizleri:nazar::KK19:huzur daim olsun yuvanızda..

birşey danıışmak isterseniz 2013 gelinleri olarak bekleriz :KK9: :KK3:
çok sagolll :KK16:
Aminn :KK16:
Çok teşekkür ederizzz bizde her zaman bekleriz ama tavsiye falan vermeyede buyrun :KK9:

İnşallah canımm :KK52: inşallah canımcım :KK16: yeni topigimiz hayırlı olsun tatsızlıkların olmadıgı sadece dostların bulundugu bir topik olsun inşallah :KK16:

canım siz iyi yapmıssınız işte 2 dügünün olacak belki sorun olurdu kiralamada :KK16:
bende istiyorum eşyalarımı almak :KK31:

X