ESKİ EŞ...

Pamukpamuk44

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
583
-78
38
Geçen hafta sonu eski eşim eve geldi.Sevgi doluydu.onu çok özlemişim...Bende kaldı...onu seviyorum.evlenmeyi düşündüm.ama şu an olduğum yer çok güzel bir ilçe.onun olduğu yer imkanların olmadığı bir yer.normal şartlarda kafamda herşey otursa sevdiğim adam için heryere giderim ama kafamda oturmayan okadar çok şey var ki...
-Çocuğa gelmeden bişiler al.bak gözlüyor dedim.tamam dedi.ala ala bir kareçikolata almış ve çocuğunu 2 aydır görmüyor.
-çocukla birlikte yatması için yatağı hazırladım.çocuk onunla birlikte uyumak istiyordu.Ben salonda yatacağım.Çocuk yatağında yatsın.sen de yerinde yat dedi.
-babam üç aydır istanbulda.sürekli babamı soruyor.orada ne yapıyor.müteahitemi verdi evi.bunu iki günde belki 4 kez sordu.Ben mutfaktaydım.onlar salondaydı.çocuğa soruyor'deden ne yapıyor istanbulda'diye.bana diyorki 'müteahit babanı kandıracak...takmış babamın malına.kız kardeşimzihinsel engelli.bir ben varım.annem babam yaşlı.bu sohbetler canımı yaktı.

evliliğimde bana kredi çektirip benim üzerime ev alacaktı.ben eve paramı vermiyorum deyince hep huzursuzluk oldu.bu adamı seviyorum.ama ne biliyim...yalnızlık zor...gerçek anlamda zor ve yalnız yapamıyorum.ama öte yandan yok müteahhit muhabbeti, çocuğa bişi almaması, onunla uyumak istememesi canımı sıkıyor.yani ne biliyim bir baba bir yerde bişi görüp evladına almaz mı, yedi yıl boyunca hiç hediye almadı çocuğa.her istediğini aldı, oyuncakçıya gittiler ve birlikte aldılar.ama o evladına birçöp almadı.parayı bana verdi.ihtiyaç neyse al dedi, herşeyi aldım amabana yetmedi.

twinky

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
909
1.788
Geçen hafta sonu eski eşim eve geldi.Sevgi doluydu.onu çok özlemişim...Bende kaldı...onu seviyorum.evlenmeyi düşündüm.ama şu an olduğum yer çok güzel bir ilçe.onun olduğu yer imkanların olmadığı bir yer.normal şartlarda kafamda herşey otursa sevdiğim adam için heryere giderim ama kafamda oturmayan okadar çok şey var ki...
-Çocuğa gelmeden bişiler al.bak gözlüyor dedim.tamam dedi.ala ala bir kareçikolata almış ve çocuğunu 2 aydır görmüyor.
-çocukla birlikte yatması için yatağı hazırladım.çocuk onunla birlikte uyumak istiyordu.Ben salonda yatacağım.Çocuk yatağında yatsın.sen de yerinde yat dedi.
-babam üç aydır istanbulda.sürekli babamı soruyor.orada ne yapıyor.müteahitemi verdi evi.bunu iki günde belki 4 kez sordu.Ben mutfaktaydım.onlar salondaydı.çocuğa soruyor'deden ne yapıyor istanbulda'diye.bana diyorki 'müteahit babanı kandıracak...takmış babamın malına.kız kardeşimzihinsel engelli.bir ben varım.annem babam yaşlı.bu sohbetler canımı yaktı.

evliliğimde bana kredi çektirip benim üzerime ev alacaktı.ben eve paramı vermiyorum deyince hep huzursuzluk oldu.bu adamı seviyorum.ama ne biliyim...yalnızlık zor...gerçek anlamda zor ve yalnız yapamıyorum.ama öte yandan yok müteahhit muhabbeti, çocuğa bişi almaması, onunla uyumak istememesi canımı sıkıyor.yani ne biliyim bir baba bir yerde bişi görüp evladına almaz mı, yedi yıl boyunca hiç hediye almadı çocuğa.her istediğini aldı, oyuncakçıya gittiler ve birlikte aldılar.ama o evladına birçöp almadı.parayı bana verdi.ihtiyaç neyse al dedi, herşeyi aldım amabana yetmedi.
Ve siz bu sorumsuz adamı seviyorum diyorsunuz..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.814
65.784
32
İnşallah baban seni evlatlıktan reddeder, paracıklarını da hayır kurumuna bağışlar. 😁

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

theblackswan

Fevri ve Bebeksi
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
1.440
7.498
Sevgi anlayışınız garipmiş, sevgi de bir yere kadar.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

hadikonusalim

🥳
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
8.698
26.170
Bu sevgi değil güven ihtiyacı. Güvenli alandan çıkmak istememek. İyisiyle kötüsüyle tanıdığınız sular. Orda kalmak istiyorsunuz. Aksi belirsiz çünkü. Sizi korkutuyor. Neden boşandığınızı düşünün. Bu size iyi gelecek

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :63.9 Kg.

pastelmom

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
2.518
3.320
Ama bence o sizi sevmiyor, babanızın malını gözlüyor 🤦 yazdığınıza göre de çocuğuna da bir düşkünlüğü yok 🤷 Allah vereceğiniz sevgiyi hakedecek , karşılığını gösterecek birini çıkarsın karşınıza , eski eşiniz eskide kalsın mümkünse 🌺

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 38 gün geçti.

pisekar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2018
1.275
2.088
nasıl bir cevap.olay cinsellik değil sadece.ben bu adamı seviyorum
ya evli olmadiginiz bir adam nasil gelip evde kaliyor ki? beraber olmak istiyor mu? iliskiniz nasil? bana para kokusu almis da gelmis gibi geldi.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :68 Kg. Şimdiki Kilom :67 Kg.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.814
65.784
32
nasıl bir cevap.olay cinsellik değil sadece.ben bu adamı seviyorum
Adam için de olay cinsellik değil. Gelmiş kalmış, sana dokunmamış bile. Babanın parası olmasa adını anmayacak.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.