ESKİ EŞ...

LOTUS0

'ailurophile'
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
10.586
25.248
O adam manoş için katil falan olmaz, o kadar umurunda değil.
Kadin katillerinin boyle bir motivasyonu oldugunu düşünmüyorum. Yani "umurlarinda" olmalarina gerek yok. Öldürüyorlar iste. Oyle ya da boyle sebeple kadinlar ölüyor.

Bunun yaptığı yılan deligine çomak sokmak. Bosanmis kurtulmussun iste. Bak keyfine. İlle de belaya kosmak cok aptalca.

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
30.397
69.399
Kadin katillerinin boyle bir motivasyonu oldugunu düşünmüyorum. Yani "umurlarinda" olmalarina gerek yok. Öldürüyorlar iste. Oyle ya da boyle sebeple kadinlar ölüyor.

Bunun yaptığı yılan deligine çomak sokmak. Bosanmis kurtulmussun iste. Bak keyfine. İlle de belaya kosmak cok aptalca.
kurtulmak istemiyormuş ki.sorun orada zaten.adam peşinde değil kadın adamın peşinde

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
23.703
144.813

Kadın katili olacak potansiyelde bir adam değil manolyanın eski kocası.

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
23.703
144.813
Manolyanin üzerine çıkıp zıplamadi mi bu adam?
Karnında zıpladığına dair söylentiler var ancak bana mantıklı gelmiyor bu pek. Hamile kadının karnında 80-100 kiloluk (adamın dombili olduğunu biliyoruz) bir adam zıplarsa ne o bebek sağlam doğar ne o kadın hayatına sağlıklı devam edebilir.

Siz ne kadar ispat etmeye çalışsanız da öyle yapmadı mı böyle yapmadı mı diye bu adamdan katil çıkmaz. Öldürecek olsaydı evliliği sürecinde zaten öldürürdü.

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
8.592
39.349
Sokak ortasında babanı döven, sonra da malına çökmeyi düşünen bir adamla evlenmek mi? Durduğun kabahat!

Kendi yaptığın çocuktan çocuk diye bahsetmen de hala değişmemiş. Anası çocuk çocuk deyip duruyor da babası bir hediyeyi çok görmüş çok mu?

Bence hemen evlenin ve çocuğu da babana bırakın. Hepiniz için en hayırlısı bu.

LOTUS0

'ailurophile'
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
10.586
25.248
Karnında zıpladığına dair söylentiler var ancak bana mantıklı gelmiyor bu pek. Hamile kadının karnında 80-100 kiloluk (adamın dombili olduğunu biliyoruz) bir adam zıplarsa ne o bebek sağlam doğar ne o kadın hayatına sağlıklı devam edebilir.

Siz ne kadar ispat etmeye çalışsanız da öyle yapmadı mı böyle yapmadı mı diye bu adamdan katil çıkmaz. Öldürecek olsaydı evliliği sürecinde zaten öldürürdü.
Herhangi bir ispat derdim yok aslinda. Hala ölüm tehlikesi altinda oldugunu düşünüyorum. Akil Sağlığı yerinde bir adam yakasini coktan kurtarirdi. Ikisi de birbirinden beter.