eski esvgiliye aşk mesajları normalmış mış mış...

kdrttkgz72

yordun hayat
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2016
32
20
52
daha önce de sizlerle paylaştığım eski sevgili yüzünden yuvam yıkılıyor konudan sonra sizlerle eşimin eski sevgilisiyle yazıştığı aşk mesajlarının çok normal olduğunu ve bunun abartılacak bir yanı olmadığını söylemesini paylaşmak istedim...hani bu işin sonu belli olmasına belli de ve bende cevabını verdim fakat sizlere sormak istedim siz olsanız ne derdiniz böyle bir cevap karşında

Ha tmm ozaman benim eskide attı geçende bana ama o ki normalse sıkıntı yok demek lazımmış..
Ama deme :KK12:
Beni aldatıyor diye üste cıkar öküzzz:bicak:

Bence rezil etmeyin. Allah buyuk insana vicdanindan daha agir bir ceza yok. Bosanin ve bitsin. Normalmismis lafa bak hele, zivanadan cikmis millet.
vicdanları zaten sızlayacak sızlamasına ama ben bu kadar sessiz gidemem... benim yuvam dağılıyorsa o tarafı olduğu gibi bırakmam orayı da çatırdatırım en azından

Siz evlisiniz ve eşiniz eski sevgilisi ile hala şak içerikli mesajlaşıyor ve bunu da inkar etmiyor mu yani. Bana inandırıcı gelmedi kusura bakmayın hangi adam bile bile bunu kabul eder ki? ve evliliğini sürdürür sizin de anlayışla karşılamanızı ister o mesajlar aşk değil de arkadaşça olmasın. Öyle bile olsa ben rahatsızım deyince kesmesi lazım ilginç boşanın o zaman daha öncede konu açmışsınız biz ne yapabiliriz ki.

Siz evlisiniz ve eşiniz eski sevgilisi ile hala şak içerikli mesajlaşıyor ve bunu da inkar etmiyor mu yani. Bana inandırıcı gelmedi kusura bakmayın hangi adam bile bile bunu kabul eder ki? ve evliliğini sürdürür sizin de anlayışla karşılamanızı ister o mesajlar aşk değil de arkadaşça olmasın. Öyle bile olsa ben rahatsızım deyince kesmesi lazım ilginç boşanın o zaman daha öncede konu açmışsınız biz ne yapabiliriz ki.
önce kabul etmedi ki zaten ve konuşmak bile istemedi sonradan söyledi bunları ..ki kaldı benim bu durumu kabul ettiğimi nereden çıkardınız ve evet boşanacam zaten

Benimde şimdi 1 buçuk ay önce ayrıldığım sevgilim bi garipti. Eski sevgilim mesaj atmıştı bir kere ben de görür kötü olur diye söylemiştim, oda bana bunun gayet normal olduğunu isterse konuşabileceğimizi onun için problem olmadığını söylerdi. Ben şok olmuştum. Garip olan birşey vardı yani. Bu arada onunda eski sevgilileri hala ekliydi sosyal medyada. Ona silmesi gerektiğini söylediğimde konuşmuyorum ki dursun diye tepki vermişti. Şimdi bı kez daha diyorum iyi ki ayrılmışım!!!!

benim bir kızım olduğu için sizin gib pat diye ayrılık kararını veremiyorum ama bu durumu da kabul etmiş değilim...öncelikle maddi durumumu şu sıralar bir an önce iyileştirmeliyim sonrasında da zaten ne yapacağım belli E Emojii

X