Eski evlilikteki takılar

Kimse anlamaz eski altin olduğunu, benim bir tanidik eski gelinliğini giydi ( hem cok pahali bir modeldi, 7bin dolara almışdı hemde kizin göğüsleri aşırı büyük olduğu icin yeni alinan gelinlikde benzeri model olcakdi).
Neyse kimse anlamadi. ben bile anlamdim oysaki ilk düğünde nedimesiydim. İnsanlar onu aklinda tutma kabiliyeti olsa marsa değil artik venusa uçmuşduk.

Ben yerinde olsam sayar yenisini kullanırdım . Eski geride kalmış sonuçta Kv ye laf düşmez ama

Ben seni Hatırlıyorum . Evlilik için acele etmiyor musun ?

Kimse anlamaz eski altin olduğunu, benim bir tanidik eski gelinliğini giydi ( hem cok pahali bir modeldi, 7bin dolara almışdı hemde kizin göğüsleri aşırı büyük olduğu icin yeni alinan gelinlikde benzeri model olcakdi).
Neyse kimse anlamadi. ben bile anlamdim oysaki ilk düğünde nedimesiydim. İnsanlar onu aklinda tutma kabiliyeti olsa marsa değil artik venusa uçmuşduk.
Ben baskasinin anlamasindan degil de kendim cok rahatsiz olurdum ya eski gelinlik eski set falan. :/ bilezik olsa neyse de seti buyuk ihtimal eski es takmistir dugun sirasinda bilmiyorum ben yeni evliligimde boyle bi hatirayi istemezdim.

Ben eski eşimin aldığı bir şeyi kullanmaktan rahatsız olurdum. Satardım ihtiyacımı karsilardim maddi durumum yeterliyse ihtiyacı olana verirdim. Mesela şuan evlenecegin eşine eski sevgilisinin hediye ettiği gömleği giydirir misin ?

Ben baskasinin anlamasindan degil de kendim cok rahatsiz olurdum ya eski gelinlik eski set falan. :/ bilezik olsa neyse de seti buyuk ihtimal eski es takmistir dugun sirasinda bilmiyorum ben yeni evliligimde boyle bi hatirayi istemezdim.

Evet bazı kadinlar asla istemiyor. İnsandan insana değişiyor. Beni rahatsiz etmezdi. Sonucda bir elbise (gelinlik). Nedense bende kişiyle baglaştirmiyorum. Altini filan hele hic baglaştirmiyorum :)

bu kabiliyette insanlar kesinlikle var.

Ben olsam değiştirirdim.Eşinin yerinde olsam bozulurdum asıl.Kaça satılırsa satılsın hatıra kalsın istemezdim sanırım.Zaten kısa bir evlilik olmuş pahalı ya satsanız neyin karı olacak.

merhaba hanımlar;

Aklımı kurcalayan bir durum var size danışayım dedim. Ben evlenip ayrıldım ve yeniden evlenicem Allah’ın izniyle. Sizce eski evliliğimde bana takılan set bileklik saat falan var bunları kullanmam takmam hayatımdaki kişiye ayıp olur mu? Kayınannem buna takılır mı sizce? Açıkcası fikir yürütemiyorum bu konuda. bileziğim hiç yok o ş...siz almıştı elimden sadece set bileklik ve saat var.

Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim

Neden satıp yeni şeyler almıyorsunuz ki ?
Yani bana kalan birşey ise hiç düşünmeden satardım.

Neden satıp yeni şeyler almıyorsunuz ki ?
Yani bana kalan birşey ise hiç düşünmeden satardım.
4 binlik set şuan bin liraya alıyorlar çoğunluğu taş olduğu için. Bin liraya başka set alamıyorum malesef. Ben onunlayken hiç takmadım bende bile değildi kasada duruyordu. Ben eşyalara öyle anlamlar yüklemem. Bana aldıkları çanta ayakkabı vs kullanıyorum hala. Zara’dan aldırmıştım spor şeylerdi vermedim çok severek almıştım. Aklıma bile gelmiyor onların aldığı.

X