Aşılama Eski konulari hortlatmak icin kayit oldum tecrubelerinize ihtiyacim var spermiyogram

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Arastirmacimerakli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
6
0
30
Öncelikle merhabalar demek istiyorum simdi kayit oldum ve konu benim icin cok cok onemli uzatmadan 14 aylik evliyim mart ayinda gebe oldugumu ogrendim fakat mart sonunda kimyasal gebelik ile mutlulugumuz husran oldu 2 kez kadin doguma gittim 3 kez ultrason ile kontrol edildim 2 kez hormon tahlili verdim anne olmaman icin herhangi bir sebep yok yanitiyla karsilastim her defasinda esimde urologa gitmek istedi ve 2 hafta once doktora gittik test verdik sonuca bakip 5 in yanina bir cizgi cekti ve sayida sorunumuz olsugunu ogrendik hareketlilige dair birsey soylemedi anladigim kadariyla harekettede sorunumuz var yikildik derhal alternatif tibba yoneldik keciboynuzu ozu,kuru,muz,zencefil,tarcin,bal,kuruyemisler,corekotu,sut,bal yani aklima gelebilecek arastirdigim gordugum hersey ve sonuclari aldigimizdan beri devam ediyoruz sali gunu tekrarlicaz testi korkuyorum isin acigi esimde bana yansitmasa dahi kafaya taktigini biliyorum 3 aralik sali gunu testi tekrarlayacagiz sizden ricam onerileriniz ve sonucumuzu yorumlamaniz
Screenshot_20191128-213806_Gallery.jpg
Screenshot_20191128-213806_Gallery.jpg

X