Eski mesajlar

beste sena

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2021
46
0
26
Merhabalar 1 aylık evliyim 1 senelik beraberlik sonunda evlendik eşimin benden önce 7-8 aylık bir ilişkisi olmuş bayagı sorunlu ayrılmışlar illallah etmiş resmen sonra biz ayrılığından kısa bir süre sonra tanıştık güzel de bi ilişkimiz oldu üzerine evlendik dediğim gibi… eşim telefonunu vs saklamaz hep elimdedir dün gizlice bi tam bakayım ne var ne yok dedim çünkü daha önce derinlere inmemiştim hiç eski sevgilisiyle normal mesajlar bölümünde bi ara mesajlaşmış yani biz sevgili olmadan önce olan konuşmaları gördüm bayagı aşağıda üzerine belki 100 mesaj gelmiş farklı yerlerden sonra telefonuna girdim yine o dönemlere ait birkaç ss gördüm o kızla konuşması acaba görmedi mi unuttu mu dünden beri içim içimi yiyor o zamanki ilişkisine konuşmalarına şahit oldum keşke bakmaaaydım telefonuna bu kadar ama dediğim gibi gizli saklı hiçbir şeyimiz yok telefonu hep elimde bilmiyorum neden silmedi sizce unuttu mu ben göreyim diye mi o zamanki konuşmaları silmedi neden olabilir aklımdan çıkmıyo o cümleler

X