Eski pislik sevgilim

Aman neyse! Hani aşiret lafını duyunca insan korkuyor. Dizilerden çok mu etkileniyorum acaba
Yok yok öyle değil bizim kızları gör günde dört beş sevgili değiştiriyorlar ve hepsinin de ailesinin haberi var. Benim endişelendiğim konu ilerde evleneceğim kişiye bişeyler anlatıp onu benden uzaklaştırır mı elinde delil de yok o aşiret lafını duydu bence bulaşmaz bana demi

Günde dört beş sevgili mi değiştiriyorlar..? biz yılda bir tanesini zor buluyoruz ayrıca nerden bileyim kız ben sana bulaşıp bulaşmayacağını

Gördüğün gibi pislik pisliktir, 20 yıl geçse değişmez, iletişim kurmayın

Günde dört beş sevgili mi değiştiriyorlar..? biz yılda bir tanesini zor buluyoruz ayrıca nerden bileyim kız ben sana bulaşıp bulaşmayacağını
Beddua ediyorum İnşallah geberip gider böyle pisliklerin yaşaması oksijen israfı kadınları zayıf görüp istedikleri herşeyi yapabileceklerini sanıyorlar bi de o gün bana bir şans ver ısrarla gel buluşalım diyordu belki tecavüze falan kalkışacaktı ki beklerim bunu o denli pislik bir insan ilk tanıştığımızda kendini o kadar farklı tanıtmıştı ki ne kadar temiz ne kadar naif iyi bir insan diye düşünmüştüm ama meğer ikiyüzlü iğrenç mide bulandırıcı biriymiş iyi ki de ailem kabul etmemiş onu. İlerde karım beni aldatırsa onu öldürürüm diyordu daha tanışalı bir ay olmuştu ' kime ne göz dağı veriyor kimi neyle tehdit ediyor herkesi kendi gibi aşağılık zannediyordu pislik' ama tabi o zamanlar saftım anlamamıştım beni ima yoluyla tehdit ettiğini... Şizofren hayal gören biri beni başkasının yanında gördüğünü ısrar edip duruyordu bununla evlensem kimbilir kafasında neler kurar başıma ne işler açardı.

Bir şey olmaz.
Yine karşına çıkarsa yine sert yaparsın gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…