eski sevgili yüzünden yuvam yıkılıyor

kdrttkgz72

yordun hayat
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2016
32
20
52
ben eşimle on yıldır birlikteyim fakat bana karşı sadece ilk 6 ay güzel sözler söyledi benle ilgilendi. sonrasında ise ilgisiz duyarsız fakat kıskanç davranmaya başladı. bir kızımız oldu bu yıllar içerisinde ve şuan da 5 yaşında. biz evlendiğimizde evimizi dayayıp döşemek için hiç bir masrafta bulunmadı. eşyaların bir kısmını ben çalışarak kazandığım parayla almıştım geri kalan eşyaları ise rahmetli annem almıştı. hiç kimse ona neden almıyorsun demedi özelikle ailem. onlar için önemli olan beni mutlu etmesiydi. buna rağmen eşim ben ondan bir şey istediğimde hemen param yok dedi. bu yıllarca böyle devam etti. sonrasında bende kendi harçlığımı çıkarabilmek için İnternet makale yazarlığı işini buldum ve halen çalışıyorum. bu arada bugün yetiştirmem gereken yazılar var patron beni burada bilse ne yapar bilmem :)) neyse dönelim konuma. bir yıl öncede kendi dükkanını bir müteahhit için devretti neymiş onun işini yaparsa eşime 100 daire falan verecekmiş. ilk önce inandım buna fakat sonra iyice düşününce saçma geldi bana da. nitekim bir yıldır işsiz işsiz dolaşıyor. dünya kadar borcun içine soktu bizi . ben evde kızıma yedirecek lokma ekmek bulamaz hale geldim ve tabii ki de söylenmeye başladım. bu dönemlerde ise eşimin ailesi benim hakkımda sürekli ileri geri dedikodular yapmaya başladı. ben bunları ona söylediğimde ise ben yapayım diyordu hep ve onları savunuyordu. neymiş kendisi çalışmıyor diye ailesi ona sürekli para veriyormuş. ama ben bu paranın kuruşunu görmedim. hatta kızım hastalandığında eşime 20 tl bir yerden bulmasını söyledim çocuğu sağlık ocağına götürmem gerekiyordu ve ilaç almam lazımdı kızıma. ne para istesem param yok diyordu sonra bir gün cebine baktım ki cebinden para ve idaa kuponları vardı. kıyameti kopardım haliyle. bu seferde bana sen böyle yapıyorsun diye senden soğuyorum dedi. bu son iki üç aydır ise onda epey değişiklikler görmeye başladım ve ben bunu anlamaya çalışıyordum fakat bir anlam veremedim sonra da kendi kendime belki de para sıkıntısın dandır dedim. fakat öyle değilmiş meğerse eşim benden önceki sevgilisiyle görüşmeye başlamış. telefonunda mesajlarını görünce kıyamet koptu evde. bana her ağzını açtığında farklı sebepler öne sürdü. bir dedi suç senin sen iki aydır benle ilgilenmiyorsun , bir dedi ona kredi cektirecektim ondan yazıştım yani sürekli faklı şeyler. sonra ben eski sevgilisinin numarasını eşimin telefonundan engelledim ki sevgilisi aramasın mesaj atmasın diye. ve bana da bir daha görüşmeyeceğim dedi eşim. fakat ertesi gün eşim numarayı fark etti ve engelli kaldırdı , bana ise hiç bir şey diyemedi. sizece ben ne yapmalıyım çok zor durumdayım

Yediği haltların sorumluluğunu bile alamayıp seni suçlu çıkarmaya çalışıyorsa düzelmez, sanmam. Ekmek elden su gölden yaşamaya alışmış seninki. Bir de nankör, hem senden geçinip bir de aldatıyor. Yediğini kaba pislemek denir böylesine. Bırakıp gitsen eminim tutuşur, pişmanlıktın kıvranır ama sen gidebilirmisin ki?

Canım ne yapmalıyım diye soruyorsun bir de tabiki boşanacaksın adam yüzsüz sen bir garip kavga etmişsin,bahanelerle uydurmuş ve sen hala telefon peşindesin engellemek niye , öğrendiğin andan itibaren vuracaktın tekneyi ne halin varsa gör diyecektin ne bekliyorsun acaba o evlilikten daha gençliğine yazık bak ailen de arkanda

yararı yok onun bana bunca yıl arar başka bir şeyini görmedim...mesajları yakaladığım günden bu yana o kadar bağırıp çağırdım ama ağzını açıp tek kelime bile demedi...birde üstüne üstlük ne zaman bir şey sorsam bağırıp çağırıyor trip atıyor... onun için bu evlilik bir şey ifade etmiyor artık...
cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar ve siz haklısınız bu evlilikten daha hayır gelmez. aldatılan ben trip atan o nasıl bir şeydir bu böyle yaaa :KK43:(

kendimeve kızıma yeni bir hayat kuracam başka yolu yok bunun....ben buraya konuyu açtım kızım için belki bilmediğim bir şeyler vardır evliliğimi kurtarmak için ama hala trip atma peşinde ve suçlama peşinde en fenası da iftira atmaya başladı ...daha da katlanmam ..kızımla ben daha mutlu oluruz

O adam senin sırtında kamburdan başka bişey değil arkadaşım kusura bakma. Sen hem ona kadınlık yapıcaksın hem evine kızına bakıcaksın hem eve ekmek getiriceksin paşam yatışlarda olacak, bi' de seni suçlayacak, he he oldu...
Sırtındaki kamburdan kurtul bi an önce. Kendini düşünmüyosan kızını düşün böyle bi adamla büyümesi ne derece olumlu etkiler onun hayatını???

O adam senin sırtında kamburdan başka bişey değil arkadaşım kusura bakma. Sen hem ona kadınlık yapıcaksın hem evine kızına bakıcaksın hem eve ekmek getiriceksin paşam yatışlarda olacak, bi' de seni suçlayacak, he he oldu...
Sırtındaki kamburdan kurtul bi an önce. Kendini düşünmüyosan kızını düşün böyle bi adamla büyümesi ne derece olumlu etkiler onun hayatını???
olumlu etkilemek mi ?? kızım doğduğundan beri bizim kavgalarımıza şahitlik ediyor

X