Eski sevgili ..

gokyuzukadar

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
143
34
21
Kizlar selam, ben 20 yaşında bir kızım. Bundan 3 bucuk ay once sevgilim (21 yasinda) beni terk etti. Sebebiyse bunalmasiymis benden ve iliskimizden. Yaklaşık 1 bucuk yıl sevgili kalmistik ve bu sure zarfında çok güzel bir uyum icindeydik. Lakin bazen kavgaların dozunu kaciriyorduk, o kavgalar sırasında çok agir laflara da maruz kaliyodum fakat özür diliyordu ve barisiyorduk. Onu gercekten çok sevdim ve onsuz bir hayat dusunmezken beni bir kavgayı bahane edip terk etti. 'Seni artık istemiyorum, bıktım senden soğudum. Senden vazgeçtim, defteri kapattım' vs vs gibi cümleleri gectim bi ara s. git gibi bir kufur bile duydum. Ailemi ve beni her yerden engelledi. Onu anladım çünkü son zamanlarda biraz fazla üstüne düşmüştüm.
2 bucuk ay acı cektim. Çok kotu terk edilmiştim çünkü sabahında bana beni sevdiğini söylüyordu, bir gun oncesinden de sevgililer günüydü ve yemek yemeğe gitmiştik yani hersey yolundaydı. Bunalmis oldugunu anladım, durumu kabullendim ve acimi cektim. O 3 ay içersinde ondan da bir sekilde haberim oldu, gayet iyiydi, yada öyle göstermek istedi bilemiyorum. Yeni kızlar ekledi, benim sevmediğim arkadaşlarına (kiz) geri döndü, hatta saclarını bile boyattı. Yani beni unuttuğunu gösterdi. Fakat ben Instagram biosuna kilit ve kalp koyduğum gun isler değişti. Engelimi kaldırıp bana Instagram biosundan laf soktu; 'yazık bir daha bu kadar sevilmeyeceksin' diye. Iliski içerisinde de özgüvenimi düşürmeye calistigini fark ettim bu akrilik surecinde misal 'seni kimse sevemez, güzelliğin bir ise yaramaz, her kiz ilgili düşüncelidir ama benim gibi erkek bulunmaz, vs)
Bu anlattıklarım ergence gelebilir. Bende farkındayım bu durumun. Ailem önüme bakmamı, gecmisi gecmiste bırakmamı istiyorlar. Bende bunun benim için en iyi seçenek oldugunun farkındayım fakat içimde bir yerde hala onu seven, onu affetmek isteyen bir kiz var. Evet kotu terk etti ama iliski içinde çok romantik, düşünceli ve merhametliydi. Bu yuzunu hiç görmemiştim ve bu yüzden kabullenmem zor oldu. Fakat neden tam kabullenip önüme bakmak istediğinde engelimi kaldirip bana laf sokuyor? Sınav zamanımda akilimi karistiriyor?
not: Lütfen yasıma verin eğer bir yerde hatamı görürseniz.. ve Türkçe klavyem yok yurt disinda yaşıyorum o yüzden hatalarım olabilir :). Bide son olarak o beni instagramdan engellediginde bende onu engelledim, ama instagrama yeni ozellik gelmis ve artik karşılıklı engellemeyi kaldirabiliyorsunuz. O kaldirdi, benimde kalirmam gerekiyor mu? Belkide cocukca buldugu icin kaldirmis olabilir..
 

Pimpirikli10

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
409
721
27
Hem seni istemiyor hem hayatına birinin girmesini. Bu ne biliyor musun sen bı köşede bekle ama kimseyle olma ben gönlüme göre takılırım, daha iyisi çıkmazsa yine dönerim.

Bırak Allah aşkına bunun her yeri merhametli olsa ne olur ? Ama o yaşlarda gönlüne laf dinletmek biraz daha zor o yüzden güçlü dur cevap dahi verme
 

ImeldaRivera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
353
1.533
İçinizde onu seven biri yokmuş gibi davranın geçer gider, ben gerçekten sevmediğinizi sadece onun sürekli karşınıza çıkıp aklınızı karıştırdığını düşünüyorum gerçi. Durduk yere laf sokmaya çalışan ve sizin özgüveninizi düşürmeye çalışan insanlar zaman harcamaya değmez.
 

Gsyabk

Cemal abi
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
4.446
22.088
27
çok agir laflara da maruz kaliyodum
onsuz bir hayat dusunmezken
Seni artık istemiyorum, bıktım senden soğudum. Senden vazgeçtim, defteri kapattım'
Yeni kızlar ekledi
Evet kotu terk etti ama iliski içinde çok romantik,


Aaaaaaay şiştim.
Değiştir numaranı kapat sosyal medyayı odaklan derslerine
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 489 gün geçti.