Eski Sevgilim

kokunhuzur10

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
57
10
Arkadaşlar 3 aylık bi ilişkim vardı ve güven yüzünden bitti ona bi konuda güvenmedim hala doğru mu söylüyor yalan mı söylüyor bilmiyorum sevgilim beni o kadar çok seviyordu ki çevremde ki herkes şaşırmıştı bi insan böyle sevemez diye neyse biz tartıştık onunla ve bana ağza alınmayacak küfürler etti sadece ettiği küfürlere çok kırıldım normal de ne kadar tartışsak da bana küfür etmezdi daha öncede yazmıştım buraya 3 senelik ilişkimde aldatıldığımı ve güven problemimim olması gayet normal bir şey oda biliyor bunu neyse akşamına düzgün bir şekilde konuştuk ve benden özür diledi sadece ona haksızlık yaptığımı söyledi o yüzden çok sinirlendiğini söyledi bende biraz ara vermek istedim tamam dedi ve bana yazmadan duramayacağını söyledi sonra ertesi gün oldu mesaj atmadı aramadı 3-4 ona hep ben yazdım ben aradım ve cevap vermemeye başladı whatsapptan engellemiş beni başka numaradan baktım whatsappa giriyor ama benim mesajlarıma cevap vermiyor aslında onu sevip sevmediğimi bile tam bilmiyorum sadece 3 aylık sürede ona çok alışmışım ayrıldıktan bi kaç gün sonra sosyal medya hesaplarımı açtım onunlayken kapatmıştım hepsini ve akşamına ondan önceki görüştüğüm insan mesaj atmıştı. o insanla da bayramda annanemlerde tanışmıştık çok uzaktan tanışmışlık varmış. o zamanda beni beğenmişler ve bunu bizimkilere söylemişlerdi bizde onunla öylelikle konuşmaya başlamıştık daha sonra 2 kez falan terketti beni şimdi bana döndü ve 3 aydır bana ulaşmaya çalştığını herşeyi düzeltmek istediğini beni sevdiğini anladığını söyledi kafam o kadar çok karıştı ki çıkamıyorum işin içiden A kişisi benim mesajlarıma cevap vermiyor aramıyor o kadar çok seven sevgisi ne ara bitti anlamadım B kişisi desen tam benim istediğim gibi birisi olmuş beni kırmamaya özen gösteriyor. ve ayrıyetten beni uzun zamandır seven birisi de var ne yaptıysam vazgeçmedi benden başkasıyla oldum yine vazgeçmedi.

Şuan da bile hala yazıyor bana kuzenimin arkadaşı kendisi ve kuzenim de onunla olmamı istiyor ama ona karşı içimde birşey yok yani hissedemiyorum birşey bana yardımcı olabilir misiniz bu denklemden nasıl çıkacağımı ne yapacağımı inanın bilmiyorum

3 aylık bir ilişki için ne kadar melankolik davranışlar bunlar?
Bitti gitti,uzatmayın.
Hem ara vermek istediniz hemde mesaj atmadı diye siz ona mesaj atıp,aradınız. Yaptıklarınızla söyledikleriniz birbirini tutmuyor.
ara vermek istedim evet ama konuşmassam eğer onunla koparım o yüzden mesaj attım ki o bana bunu demişti ben yazmadan aramadan duramam diye

Çok tutarsız ve çelişkilisiniz. Adam sizi boğuyor diye mesafe koyup sonra kendiniz mesaj atıyorsunuz. Küfür eden, baskı yapan yine yapar söyleyeyim. Sizde bu adamı onarabilecek bir güç göremedim.

Diğer kişiyi de madem sevmiyorsunuz sırf hayatınızda biri olsun ya da kuzeniniz istedi diye mi kabul edeceksiniz?

Bir süre kenara çekilmenizi tavsiye ederim.

Çok tutarsız ve çelişkilisiniz. Adam sizi boğuyor diye mesafe koyup sonra kendiniz mesaj atıyorsunuz. Küfür eden, baskı yapan yine yapar söyleyeyim. Sizde bu adamı onarabilecek bir güç göremedim.

Diğer kişiyi de madem sevmiyorsunuz sırf hayatınızda biri olsun ya da kuzeniniz istedi diye mi kabul edeceksiniz?

Bir süre kenara çekilmenizi tavsiye ederim.
evet ne istediğimi ne yapacağımı bilmiyorum o yüzden hayır ona haksızlık etmek istemiyorum oda hayatımda ki herşeyi biliyor o yüzden onu böyle bir duruma dahi sokmuyorum sadece burda belirtmek istedim

X