Eski sevgilime yazmalı mıyım?

neolurbilemiyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2023
48
16
26
Arkadaşlar umarım linçlemezsiniz ama işin içinden çıkamadım umarım yardımcı olursunuz. Ben geçen hafta çarşamba günü erkek arkadaşımdan ayrıldım, sorun onun ailesiydi yani birbirimize sevgimizin azalması vs değil. Aynı iş yerindeyiz ve mecbur görüyorum ama ben ayrıldığım için sanırım asla yüzüme bile bakmıyor. Ortak arkadaşlarımızla da hiç konuşmamış, konuyu açmıyor onlarla. Nasıl olduğunu da öğrenemiyorum. Fakat 10 gün kadar oldu ve ailesi yüzünden ben niye sevdiğim kişiden ayrılıyorum diye düşündüm. Ailesi ile alakalı olan şey ise çok baskıcı olmaları. Aklımda gidip konuşmak var ama bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar umarım linçlemezsiniz ama işin içinden çıkamadım umarım yardımcı olursunuz. Ben geçen hafta çarşamba günü erkek arkadaşımdan ayrıldım, sorun onun ailesiydi yani birbirimize sevgimizin azalması vs değil. Aynı iş yerindeyiz ve mecbur görüyorum ama ben ayrıldığım için sanırım asla yüzüme bile bakmıyor. Ortak arkadaşlarımızla da hiç konuşmamış, konuyu açmıyor onlarla. Nasıl olduğunu da öğrenemiyorum. Fakat 10 gün kadar oldu ve ailesi yüzünden ben niye sevdiğim kişiden ayrılıyorum diye düşündüm. Ailesi ile alakalı olan şey ise çok baskıcı olmaları. Aklımda gidip konuşmak var ama bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Aile herseydir . Hele bi de anneciyse kaç. Ben de ayrıldım . Sanki annesi o ben sevgılıydık . Ailesi herseyde ensemızdeydi.Çekilmiyorlar .Konuşursan degerını düşürürsün bence .Verdıgın kararın arkasında dur

Git konus bence. Bir de evlenirseniz tadindan yenmez. Her gun konular acarsin iste degisiklik olur.

Hiiih evlerden Irak.Aynı rengin laciverti. Kurtarnışın şükür kendini .Lütfen nolur kendini düşün .
ben de kendimi kurtardım diye düşünerek ayrılmıştım, ayrılık kararı almamdaki temel düşünce buydu fakat bir süre geçtikten sonra özlemeye başlayınca ailesi yüzünden benim neden ilişkim bitiyor diye düşünmeye başlamıştım aslında

Ailesi yüzünden gayet de sevgiliyle ayrılınır. Burada açılan konuları görmüyor musunuz? Her gün en az 5,10 kişi kayınvalide,kayınbaba,görümce konusu açıyor. Türkiye 'de evliliklerde aileler de önemli. Maddi,manevi olarak sizin ailenize denk birisi olmazsa ileride çok sıkıntı yaşarsınız.
Es kaza doğru yolu bulup ayrılmışsınız artık geri dönmeyin,yeni bir sayfa açın. Eş ailesinin baskısını çekmeye ne meraklısınız ya! Ayyy bugün de herkesin bir eski sevgilisine dönesi var. Retro falan mı var? 😂😂

Ailesi yüzünden gayet de sevgiliyle ayrılınır. Burada açılan konuları görmüyor musunuz? Her gün en az 5,10 kişi kayınvalide,kayınbaba,görümce konusu açıyor. Türkiye 'de evliliklerde aileler de önemli. Maddi,manevi olarak sizin ailenize denk birisi olmazsa ileride çok sıkıntı yaşarsınız.
Es kaza doğru yolu bulup ayrılmışsınız artık geri dönmeyin,yeni bir sayfa açın. Eş ailesinin baskısını çekmeye ne meraklısınız ya! Ayyy bugün de herkesin bir eski sevgilisine dönesi var. Retro falan mı var? 😂😂
haklısınız… sanırım ben özleyince işin duygusal yönünden bakmaya başladım

bağımlılık gibi değil, kendisi konuşmaya çalışıyor ama annesi anlamıyor. ne zaman çıksak sürekli arar, mesaj atardı. sevgilim gerilirdi dolayısıyla ben de gerilirdim.
Balayında annesi günlük arayınca ben ne yaptım dersiniz ama iş işten geçmiş olur. Bu kadın sizi sevgiliyken bırakmamış, evlenince bırakır mı sanıyorsunuz? İlk gecenizden sonra bile arar. Balayına gitmenize karışır hatta kendisi de gelmek ister. Burada böyle açılmış bir sürü konu var. Aklınızı başınıza alın ya. Dışarıda annesiyle kordon bağını kesmiş uzun yıllardır ailesinden ayrı yaşayan erkekler de var. Biraz o taraflara gitmeye ne dersiniz?

ben de kendimi kurtardım diye düşünerek ayrılmıştım, ayrılık kararı almamdaki temel düşünce buydu fakat bir süre geçtikten sonra özlemeye başlayınca ailesi yüzünden benim neden ilişkim bitiyor diye düşünmeye başlamıştım aslında
Zaten ailesinin dolduruşuna bakan birinden ne bekliyorsun ? Mantığınla verdiğin bu karar seni çok şeyden esirgedi ♥️Buna emin ol♥️ aynı şeyi yaşadım hatta bin katını .

Birey olmayı başaramamış biriyle olmaz çiçeğim.

Birey olmayı başaramamış biriyle olmaz çiçeğim.
öyle sanırım… ama bir anne çocuğuna neden bunları yaşatır gerçekten asla anlayamıyorum. anneysen çocuğunun mutlu olmasını istemez misin? ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum. bakın ilişkisi bitti, evladı böyleyken kendi çok mu mutlu olacak sanki. gerçi annesi mutludur ondan şüphem yok

X