Eski sevgilime yazmalı mıyım?

Arkadaşlar umarım linçlemezsiniz ama işin içinden çıkamadım umarım yardımcı olursunuz. Ben geçen hafta çarşamba günü erkek arkadaşımdan ayrıldım, sorun onun ailesiydi yani birbirimize sevgimizin azalması vs değil. Aynı iş yerindeyiz ve mecbur görüyorum ama ben ayrıldığım için sanırım asla yüzüme bile bakmıyor. Ortak arkadaşlarımızla da hiç konuşmamış, konuyu açmıyor onlarla. Nasıl olduğunu da öğrenemiyorum. Fakat 10 gün kadar oldu ve ailesi yüzünden ben niye sevdiğim kişiden ayrılıyorum diye düşündüm. Ailesi ile alakalı olan şey ise çok baskıcı olmaları. Aklımda gidip konuşmak var ama bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Yaani çok seviyosan ve ailesinin ilişkinizi etkilemeyeceğini düşünüyorsan yaz ama aile çok önemli ya

öyle sanırım… ama bir anne çocuğuna neden bunları yaşatır gerçekten asla anlayamıyorum. anneysen çocuğunun mutlu olmasını istemez misin? ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum. bakın ilişkisi bitti, evladı böyleyken kendi çok mu mutlu olacak sanki. gerçi annesi mutludur ondan şüphem yok
Bazı analar böyle, sakın yazma. Asla mutlu olamazsın. Tecrübeyle sabit

Balayında annesi günlük arayınca ben ne yaptım dersiniz ama iş işten geçmiş olur. Bu kadın sizi sevgiliyken bırakmamış, evlenince bırakır mı sanıyorsunuz? İlk gecenizden sonra bile arar. Balayına gitmenize karışır hatta kendisi de gelmek ister. Burada böyle açılmış bir sürü konu var. Aklınızı başınıza alın ya. Dışarıda annesiyle kordon bağını kesmiş uzun yıllardır ailesinden ayrı yaşayan erkekler de var. Biraz o taraflara gitmeye ne dersiniz?
Her konuşmak istediğinizde her yazmak istediğinizde bu yorumu okuyun bence güzel bir karar vermişsiniz sinmemiş içinize ki böyle bir aksiyon almışsınız inanın vardır bir hayir

İç sesimize kulak vermeyi bilmek gerek o nikah masasinda bile fısıldıyor o ses .Fakat seviyorum.Ama değişir .Boşver aileyi .Yok nikahta keramet var . Yok düğün stresii olur böyle kavgalar .İşte elalem ne der .Şimdi yüzük attı olmiyım. işte arkadaslarim olur böyle dediler geçer dediler diye diye o sesi susturup başını yakan çok var.Birseyi bitirdiyseniz belkide o sese kulak verdiniz.

Arkadaşlar umarım linçlemezsiniz ama işin içinden çıkamadım umarım yardımcı olursunuz. Ben geçen hafta çarşamba günü erkek arkadaşımdan ayrıldım, sorun onun ailesiydi yani birbirimize sevgimizin azalması vs değil. Aynı iş yerindeyiz ve mecbur görüyorum ama ben ayrıldığım için sanırım asla yüzüme bile bakmıyor. Ortak arkadaşlarımızla da hiç konuşmamış, konuyu açmıyor onlarla. Nasıl olduğunu da öğrenemiyorum. Fakat 10 gün kadar oldu ve ailesi yüzünden ben niye sevdiğim kişiden ayrılıyorum diye düşündüm. Ailesi ile alakalı olan şey ise çok baskıcı olmaları. Aklımda gidip konuşmak var ama bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
5 ayda hem okullarınızı bitirip hem de aynı yerde işe mi girdiniz?

X