Eski sevgilimi özlüyorum

Snaptotagmin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2019
91
-40
31
Yargılamadan okuyun lütfen çok büyük konuştum bende yaşıyorum bunu. Evliyim bir çocuğum var, doğumdan sonra annelerimiz arasındaki tartışmalar vs derken eşimle aram açıldı. Cinsel anlamda uzaklaştık, sohbet edemez olduk. Eşim açık saçık kızları takip ediyordu sosyal medyada, görünce çok üzüldüm, yediremedim kendime, bende eski sevgilimin hayalini kurdum hep. Güya aklımca eşimden intikam aldım. Hayal kurdukça eski sevgilimi özler oldum,(1.5 ay çıktık sadece bu eski sevgilimle ve üstünden tam 10 sene geçti) ona takip isteği yolladım kabul etti o da beni takip etti. Baktım evlenmiş bir de çok güzel bir çocuğu olmuş, içim cız etti iki saat içinde geri sildim onu. Profil resminde çift fotoğrafı vardı şimdi onu kaldırmış çocuğunun resmini koymuş. Eşinin pro resmi de çift fotoğrafıydı şimdi o da değişmiş çocuklarının fotoğrafını koymuşlar. Ben onu tanımayım diyemi kaldırdı kendi olduğu resimleri, çocuğum var el insaf el vicdan yapma mı demek istiyor, ne demek istiyor ? Yaklaşık üç aydır bakıyorum çünkü fotoğrafına, üç ay kendime engel oldum çok merak etsem de takip etmemiştim onu, ben takip ettikten sonra birden pro resmî değişince anlam veremedim

Yargılamadan okuyun lütfen çok büyük konuştum bende yaşıyorum bunu. Evliyim bir çocuğum var, doğumdan sonra annelerimiz arasındaki tartışmalar vs derken eşimle aram açıldı. Cinsel anlamda uzaklaştık, sohbet edemez olduk. Eşim açık saçık kızları takip ediyordu sosyal medyada, görünce çok üzüldüm, yediremedim kendime, bende eski sevgilimin hayalini kurdum hep. Güya aklımca eşimden intikam aldım. Hayal kurdukça eski sevgilimi özler oldum,(1.5 ay çıktık sadece bu eski sevgilimle ve üstünden tam 10 sene geçti) ona takip isteği yolladım kabul etti o da beni takip etti. Baktım evlenmiş bir de çok güzel bir çocuğu olmuş, içim cız etti iki saat içinde geri sildim onu. Profil resminde çift fotoğrafı vardı şimdi onu kaldırmış çocuğunun resmini koymuş. Eşinin pro resmi de çift fotoğrafıydı şimdi o da değişmiş çocuklarının fotoğrafını koymuşlar. Ben onu tanımayım diyemi kaldırdı kendi olduğu resimleri, çocuğum var el insaf el vicdan yapma mı demek istiyor, ne demek istiyor ? Yaklaşık üç aydır bakıyorum çünkü fotoğrafına, üç ay kendime engel oldum çok merak etsem de takip etmemiştim onu, ben takip ettikten sonra birden pro resmî değişince anlam veremedim
"Sen evli baraklı ve çocuklu olduğun halde utanmadan beni takip etmişsin ama ben haya ediyorum bak çocuğum var, bırak peşimi" demek istemiş..

Yani boşanmaya cesaret edemeyip milletin evliliğine salça olmayın Allah aşkına ya. Hala bakıyorsunuz. Allahtan 1.5 ay çıktınız bir de seneler sürse ne olacaktı. Adamın çift resmi olduğunu görüp hala eklemek ?? Gerçekten aklı tutulması.
evet çok merak ettim ekledim mutlu mu merak ettim

1,5 ay çıktığınız adama ne büyük aşk böyle ???üstelik çocuklu ve 10 senelik evli birisiniz.
Her kavganizda ,bunaliminizda eskilere saracaksaniz ALLAH kocaniza acısın.
O da aldatıyor diye yapıyorsanız boşanın hanım efendi boşanın evlilik böyle bir şey değil.Bunlari yapıp nasıl kocanizın evladınızın yüzüne baka biliyorsunuz?
Evlilik kadar boşanmakta normal.En azından vicdan yükünüz çok olmaz.

1,5 ay çıktığınız adama ne büyük aşk böyle ???üstelik çocuklu ve 10 senelik evli birisiniz.
O da aldatıyor diye yapıyorsanız boşanın hanım efendi boşanın evlilik böyle bir şey değil.Bunlari yapıp nasıl kocanizın evladınızın yüzüne baka biliyorsunuz?
Boşanıcam ama eşim kabul etmiyorki başkalarına baktığını, illa fiziksel olarak yatması lazım aldattı sayılması için. Kabul ettiremiyorum. Benim kafamda bitti, çocuğum biraz daha büyüsün okullu olsun, tek başıma idare edecek konuma geleyim boşanıcam. Ya bende kendime şaşırıyorum çok matah biri de değil eskisi ama kendime engel olamadım

19 Eylül 2019 konunuz
İyi akşamlar kızlar, kime anlatırım bu hislerimi bilmiyorum. Paylaşmak istedim 🥺 Ailemi dinlemeyerek evlendim eşimi birinci sıraya koydum hayatımda. Ama seneler geçtikçe çok pişman oluyorum. Eşim kız kardeşinin lafından bile etkilenip kalbimi kırıyor. Çok mutsuzum. Eşime konuyu açtığımda çok yorgunum evlilik saçlarımı döktü beni yıprattı diyor. Sürekli psikolojisi bozuk muamelesi görüyorum psikiyatriste gitmek istediğimde de boşver öyle şeyleri bişeyin yok senin diyor. Gerçekten çok sıkıldım. Düğün fotoğraflarımıza bile bakmak içimden gelmiyor baktığımda derin derin iç çeker bir şekilde buluyorum kendimi. Ailem bana pek düşkün değil eşimde bunun farkında. Benim de öyle ailem olsa bende senin gibi sözlerini dinlemezdim ama benim ailem başka diyor, ben iyice eziliyorum. Bi küslük olacağı zaman ağladığımda bana bak annem duyacak duyarsa üzülür ağlar diyor benim neden ağladığım neden üzüldüğüm önemli değil sanki. Ben mi çok abartıyorum bilmiyorum

Ay kızlar bir akıl verin bende yok şuan

Akıl tutulması yaşıyorum bir halt yemek istemiyorum

2019 dan bu yana evliliğiniz daha iyiye doğru gitmemiş gibi görünüyor. Eşinizle evlilik hayatınızı sürdürmek istemiyorsanız, gözünüz farklı yerlere bakıyor ve gönlünüz farklı yerlere kayıyorsa ayrılın.

Su an özlediğiniz eski sevgiliniz değil. O dönemki sizsiniz. Bebek artı sorunlu eş sizi heyecan aramaya itmiş. Eski sevgiliniz bile değil 1.5 ay. Bebeğiniz kaç yaşında?
Ah evet resmen ruh halimi yazmışsınız maalesef doğru, ve eski sevgilim üçüncü sevgilim di, ben şuan ikinci ile evliyim (üç kişiyle görüşmüştüm hayatım boyunca ) bazı hareketleri bana ters olduğu için 1.5 ayda ayrıldım ama gururdan ayrılmıştım

Kocam karı kızlara bakıp nasıl mastürbasyon yapıp normal devam ediyorsa bende ondan yüzsüzlüğü öğrendim

X