Eski sevgilinin yaptığı

Ne kötü niyet olabilir ki, adam belli ki barışmak istiyor o yüzden yemek yollamış. Valla benim yeni sevgilim bile yemek memek yollamaz öküz gibi bakar yemekte ne var ne yapıcaksın der .. :bicak:Adam kibar biri, başıma bela olur mu demişsiniz saçmalık derecesinde pimpirik yapmışsınız, tatlıya şarbon bulaştırıp gönderecek hali yok ya? Bu adam size fazlaaaaaa

Beraber o kadar zaman geçirdik ailemin kızacağını bilmemesine imkan yok da o an bunu düşünememiştir diye umud ediyorum
Dediği gibi yapacaktı kargo işgüzarlığı oldu muhtemelen. Bu kadar kasmayın. Sevmediğiniz eski sevgiliye de umut verip konuşmayın. Kendi standartınıza göre yaşayın hayatı sonra gün gelir yediğiniz hurmalar tırmalar pimpirikli olursunuz her şeye.

selamlar eski sevgilimle bi konu hakkında telefonda konuşuyorduk laf arasında acıktım demiştim kapatırken de ısrarla yarım saat bekle sonra yemek ye diye diretti geçiştirmek için tamam dedim saçmaladığını düşündüm.
Kendime bişeyler hazırlarken kardeşim ‘tatlı sipariş ettin mi’ dedi hayır dedim meğer kapıya kurye gelmiş.
Evdekiler biz sipariş etmedik deyince yanda yengemler oturuyo onların kapısını çaldı
X adında biri sipariş etmiş dedi ve çocuğun adını verdi.
Biz değiliz diyerek kuryeyi yolladık.
Peşinden de yemek geldi tabi ben duruma uyandığım için bunu ben sipariş ettim dedim aldım.
Sonra bu çocuğu arayıp baya kızdım beni zor durumda bıraktın evde babam da olabilirdi kurye benim adımı da verse napıcaktım falan diye.
O da işte sipariş notuna benim numaramı yazdığını kurye gelince zile basmadan beni arayıp siprişin var diyeceğini, anlaştığını falan söyledi özür diledi.
Yine de çok sinirliyim kızlar siz ne düşünürdünüz ne yaparsınız bu konuda? Adam ince düşünmüş de eline yüzüne mi bulaştırmış yoksa saçma sapan işlere kalkışıp başıma bela mı açacak anlamadım normalde iyi niyetinden şüphem olmaz ama bu olay sinirimi bozdu
Bende hiç sevmem emrivakileri güya sürpriz yapıyor.Ben bu yüzden birinden sogumustum zaten yeni tanisiyoduk başlamadan bitirdim.

Sizi seviyormuş hala, kendince jest yapmış hoşunuza gider diye.
Siz kontağı komple kesip umut vermedim diyorsunuz ama telde konuşunca o da bir ümit demiş yapmış.

X