Erkek İnfertilitesi Eski sevgiliye hediye gönderimi?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

GozusHikoHelvaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
304
75
Canlar bir hafta önce erkek arkadaşımla basit bir sebeple ayrıldık. Bende kötü bir duygu bırakmadı. Kötü bir şekildede ayrılmadık. Online alışverişte ihtiyacı olan bir hediyeyi ona almıştım. Online alışverişin gazabına uğradım ve ürün elime yarın ulaşıyor fakat ayrıyız. Göndermeli miyim kararsızım bendede kalsın istemiyorum ama umut ışığı olacak bir mesaj olmadan göndermek istiyorum. Ne yapmaliyim?

Canlar bir hafta önce erkek arkadaşımla basit bir sebeple ayrıldık. Bende kötü bir duygu bırakmadı. Kötü bir şekildede ayrılmadık. Online alışverişte ihtiyacı olan bir hediyeyi ona almıştım. Online alışverişin gazabına uğradım ve ürün elime yarın ulaşıyor fakat ayrıyız. Göndermeli miyim kararsızım bendede kalsın istemiyorum ama umut ışığı olacak bir mesaj olmadan göndermek istiyorum. Ne yapmaliyim?
Adi üstünde şimdilik eski o.Dönus yaparsa muhabbet bahanesi aa sana bunu almıştım ama o olaydan sonra veremedim der güzel bir başlangıç yaparsınız 🙄

Kuzum başlangıcının olacağını düşünmüyorum. Farklı düşünce yapılarına sahiplenmeye başladık. Yani sadece içimden gelerek almıştım gerçekten. Ama nasip olmadı tabi tatlı dil guleryuzle verebilmek.

X