Eski sevgiliyle kötü ayrılmak

I love cats

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
385
63
3 sene birlikteydik tabi toxic bir ilişkiydi ama çocukluğum onla geçti sonra askere gitti askerde benden ayrıldı ben hayal kırıklığına uğradım ve arkadaş edindim birçok.Buda gururuna yediremedi konuşmayı bitirdik fakat daha sonra defalarca konuştuk en son yılbaşında seni hayatımdan tamamen çıkartıyorum dedi gitme dedim ama dinlemedi.Daha sonra aylar geçti kötü günler geçirdim yanımda olmadı sadece son konuşmamızda şu cümlesinden sonra çok zoruma gitti yazmayı bıraktım tam 1 ay oldu nasıl unutcam bilmiyorum aklımdan çıkmıyor kendini haklı sanıyor asla dönmeyecek birisi

Eklentiler

• 0aafdb07-45e1-4577-a1d0-30023caebbe4.jpeg
    0aafdb07-45e1-4577-a1d0-30023caebbe4.jpeg
    113,2 KB · Görüntüleme: 382
3 sene birlikteydik tabi toxic bir ilişkiydi ama çocukluğum onla geçti sonra askere gitti askerde benden ayrıldı ben hayal kırıklığına uğradım ve arkadaş edindim birçok.Buda gururuna yediremedi konuşmayı bitirdik fakat daha sonra defalarca konuştuk en son yılbaşında seni hayatımdan tamamen çıkartıyorum dedi gitme dedim ama dinlemedi.Daha sonra aylar geçti kötü günler geçirdim yanımda olmadı sadece son konuşmamızda şu cümlesinden sonra çok zoruma gitti yazmayı bıraktım tam 1 ay oldu nasıl unutcam bilmiyorum aklımdan çıkmıyor kendini haklı sanıyor asla dönmeyecek birisi

Insallah doner ya. Sonra evlenir coluga cocuga karisirsiniz ne kadar pembe bir tablo dimi? Sonra pembe panjurlu evinizde yasarken sen konular acarsin esim evlenince cok degisti dersin, sevgiliyken asla boyle biri degildi falan dersin. Insallah barisirsiniz ve bunlardan mahrum kalmazsin ya.

Zaten konuşmuyor ola bile komuşuyor olarak düşünmelisin.
Konuşuyorlar çünkü mecbur unutacaksın. Kimse unutulmaz değil sadece hislerimizi kurbanı oluyoruz böyle durumlarda

Size deger veren bir insan sizi iyi his ettirir. Bu insan size iyi gelmedigine göre, unutacaksiniz. Önünüze bakacak daha iyi insanlarla karsilasacaksiniz. Yasiniz kac bilmiyorum ama sanirim benden kücüksünüz ve tecrübelerime dayanarak sunu söylüyorum: Geciyor ask acisi. Yavas yavas geciyor. Ama geciyor. Hafifliyor. Unutmuyorsunuz ama o siziyi his ettiginiz anlar azaliyor. Tamamen ne zaman gecer bilemeyiz. Kendinize zaman taniyin ve degerli oldugunuzu unutmayin. Bu adam kendini düsünüp bitti diyebiliyorsa sizde tama o zaman, bende (!) bitirdim deyin ve geri dönmeye yeltenmesine bile izin vermeyin derim.

Dipnot: Hayatinda biri oldugunu yazdiginizi simdi gördüm. Asil öyleyse hic hic hic arkaniza bakmayin. Uzak durun, hayatinizi yasamaya bakin. Mutlulugumuzdan biz kendimiz sorumluyuz. Baskasi degil. Kimseye o gücü vermeyin derim :).

Kızlar dediklerinizi biliyorum fakat alıştığım için zorlanıyorum.Kendimde hata arıyorum be yaptım diye ama mesajda dedikleride kalbimi çok kırıyor

Kızla ilgili size bilgi vermesi bence çok çirkin olurdu. Sizin kim diye sormanız da saçma zaten. Ama siz yok olarak düşünüyorsunuz, çok sağlıksız. İnanmak ve bırakmak istemediğiniz durumlar var anlıyorum ama bunu kendinize yapmayın. Size yazık. Adam sizi bırakmış, siz niye hala direniyorsunuz.

Özel hayatı hakkında bilgi vermek zorunda değil ayrıca kaç kez denemişsiniz olmamış sizden olmuyor bunu kavrayacak yaşta ve olgunluktasındır herhalde.

Yahu bu kadar mı yok gerçekten kendinize sevginiz,saygınız.
Adam hayatına bakıyor sizde bakın yani nedir bu kadar vazgeçilmez yapan.
Bıçak gibi kes bakalım nasıl merak ediyor seni gör. Etmiyorsa da zaten geçmiş olsun.

Hayatta kendi değerinizi kendiniz belirlersiniz. Bunu asla aklınızdan çıkarmayın. Siz kendinize değer vermezseniz kimse vermez.

X