Eski sevgiliyle kötü ayrılmak

Siz bu konuyu daha önce de açmamış mıydınız? Farklı ne duymayı bekliyorsunuz ki anlamadım. Önünüze bakın.

3 sene birlikteydik tabi toxic bir ilişkiydi ama çocukluğum onla geçti sonra askere gitti askerde benden ayrıldı ben hayal kırıklığına uğradım ve arkadaş edindim birçok.Buda gururuna yediremedi konuşmayı bitirdik fakat daha sonra defalarca konuştuk en son yılbaşında seni hayatımdan tamamen çıkartıyorum dedi gitme dedim ama dinlemedi.Daha sonra aylar geçti kötü günler geçirdim yanımda olmadı sadece son konuşmamızda şu cümlesinden sonra çok zoruma gitti yazmayı bıraktım tam 1 ay oldu nasıl unutcam bilmiyorum aklımdan çıkmıyor kendini haklı sanıyor asla dönmeyecek birisi

Anneniz nasıl ? Siz tedaviye başladınız mı ?

Zaten numaramı sildi ama bir yanım bekle onu diyor.
o bir yanınızı mümkünse komaya sokun değilse de lütfen mümkün hale getirin
yoksa evlendiğini , çocukları oldugunu izlersiniz uzaktan ( şanslı iseniz)
zaten şanssızsanız size geri döner evlenirsiniz sonra binbir türlü iğrençlik yaşar çocuk olunca değişir deyip 2 tane de doğurursunuz

edindiği o arkadaş kişisiyle aldatılmışsınız olarak yorumladım. ortaya çıkarsa tepki görmemek için önlemini güzel almış.

arkadaş edindim dediği kişi, aslında ilişkiniz devam ederken hayatına aldığı kişi. onunla ilerleyince ve bir şeyler garantilenince sizden ayrıldı. belliki duyulacak ortaya çıkacak bir açığı var bu konuda. olurda bu konu karşısına çıkarsa, ' o zamanlar biz arkadaştık, söylemiştim.' diye kıvırabilmek önlem almak için laf arasına sıkıştırmış bu detayı. yani amacı sadece size 'bak benim görüştüğüm biri var' demenin kibar yolunu seçmek değil.

arkadaş edindim dediği kişi, aslında ilişkiniz devam ederken hayatına aldığı kişi. onunla ilerleyince ve bir şeyler garantilenince sizden ayrıldı. belliki duyulacak ortaya çıkacak bir açığı var bu konuda. olurda bu konu karşısına çıkarsa, ' o zamanlar biz arkadaştık, söylemiştim.' diye kıvırabilmek önlem almak için laf arasına sıkıştırmış bu detayı. yani amacı sadece size 'bak benim görüştüğüm biri var' demenin kibar yolunu seçmek değil.
Benim zoruma giden 3 senemi verdim böyle silip atılırmı şnsan

X