Eski sevgiliyle tekrar olur mu?

Zaten 2 kere reddedilmişsiniz, 3. artık çok fazla olmayacak mı? Sizin yerinizde olsam engeller bir daha da muhatap olmazdım.

2 kere reddettiğim birine benim şahsen kesinlikle hissim missim kalmamıştır aşırı sıkılıyorsam konuşurum sadece. Hadi bi ihtimal hissim var diyelim daha önce 2 kere reddettiğim için yazıp sohbet başlatmak benim için hiç zor olmaz. İstese yüz kere yazardı yani.

Zaten 2 kere reddedilmişsiniz, 3. artık çok fazla olmayacak mı? Sizin yerinizde olsam engeller bir daha da muhatap olmazdım.

2 kere reddettiğim birine benim şahsen kesinlikle hissim missim kalmamıştır aşırı sıkılıyorsam konuşurum sadece. Hadi bi ihtimal hissim var diyelim daha önce 2 kere reddettiğim için yazıp sohbet başlatmak benim için hiç zor olmaz. İstese yüz kere yazardı yani.
İki kere reddedilmedim aslında ya belki de öyle olmustur gerci simdi kendime göre yorumlamayayım. Kavga ettikten sonra aradığım zaman tekrar sevgili olalım demedim sadece agır konustugum icin özür diledim. O da 'gururumu cok kırdın senden hic beklemezdim' dedi. Ben de küs gitmek istemiyorum dedim. O kadar yani affettiğini söyledi. Okuduğum şehire gideceğim gün de kendisi aramıstı yine. Sonradan nolduysa oldu iste, sildi beni kafasından. Çabuk unutulmayı mı hazmedemedim bilmiyorum.

İki kere reddedilmedim aslında ya belki de öyle olmustur gerci simdi kendime göre yorumlamayayım. Kavga ettikten sonra aradığım zaman tekrar sevgili olalım demedim sadece agır konustugum icin özür diledim. O da 'gururumu cok kırdın senden hic beklemezdim' dedi. Ben de küs gitmek istemiyorum dedim. O kadar yani affettiğini söyledi. Okuduğum şehire gideceğim gün de kendisi aramıstı yine. Sonradan nolduysa oldu iste, sildi beni kafasından. Çabuk unutulmayı mı hazmedemedim bilmiyorum.
Evet o zaman 2 değil 1. Ben hatanız için özür dileyip barışmak istediniz diye anladım.

Bu kadar çabuk unutması, yarım kalması, bunların senin hatanla olmuş olması üstüne hala sosyal medyada takipleşmek bence sebepler bunlar. Gerçekten unutmak istiyorsan her yerden silip stalklama bence, eğer içimde kalır diyorsan da son kez yaz istiyorsan ama bence olumlu cevap verse de bunun sonu yok.

Bu da benim küsmüs halim bu arada, ben artık hayatıma giren erkeklerin sayısını bilmiyorum :KK70:
En güzelini yapıyosun bebiş, evlenene kadar sevgilimden ayrılır sonraki gün yenisiyle fingirdemeye başlardım, sevgililerimin sayısını bile bilmem hele öyle mini flörtlerle ohoooajdjkflşf ben destekliyorum gencsin sayıyı bol tut💅🤪 ama ben bu cocukla birseylerin olacagına inanmıyorum acıkcası yani bence daha yeni daha iyilerine yelken acmalısın. Yasın 20, okudugun bölümün erkekleri cazip geliyorsa mezun olan ya da son sınıflara falan yönel, okullu cücük cocuklar cekilmez

Bir ilişki koçu edasıyla yazacağım 😄 bu ilişkinin bitişi, ilişki içindeki davranışlara göre değişir. Saygısızca biten ilişkilerin tekrar olma ihtimali çok düşüktür. Aynı şekilde ihanet, şiddet (her türlüsü girer) gibi nedenlerde girer bunun içine. Ama bazen karşımızdakine sevgi duyduğumuzu zannederiz ama aslında onun adı bağımlılık ve/veya hırstan başka bir şey değildir. Bu maddeleri analiz ederek bir karar verebilirsiniz. Bazen bunlar neden ayrıldı dediğimiz çiftler çoğunlukla basit şeylerden ayrılmıştır ama ayrıldıkları iyi oldu dediklerimizin ilişkileri de çoğunlukla toksikleşmeye başlamıştır.

X