Tüp Bebek Merkezleri Eskişehir Acıbadem Tüp Bebek Nicel Taşdemir

merhaba inşallah güzel haberler alırsınız. sigortanız var mı ? özel hastanede tüp bebek yaptırdığınız zaman sigorta ne kadarını karşılıyor?
Inşallah hep birlikte duyalım haberlerimizi. Ben çalışıyorum sigortam var ama yine de herhangi bir indirim olmadi sabit fiyat olduğunu söylediler fiyatlar yıllık belirleniyirmus . Bu fiyata başka şeyler de eklenecek daha. 15bini gözden çıkardık biz

Inşallah hep birlikte duyalım haberlerimizi. Ben çalışıyorum sigortam var ama yine de herhangi bir indirim olmadi sabit fiyat olduğunu söylediler fiyatlar yıllık belirleniyirmus . Bu fiyata başka şeyler de eklenecek daha. 15bini gözden çıkardık biz
Mer

Merhabalar inanın ekip olarak çok iyiler. Gonlunuz rahat olsun. Cumlemizin allah'ım yardımcısı olsun 🙏🙏🙏
Merhaba ekip iyi demişsiniz embriyologlar çok önemli doktor kadar genel hatlarıyla nelerden memnun kaldınız bende acibademi araştırıyorum Ankara nova tüp Bebek merkezi ile ikisinin arasında kaldım şehir disinada gel git istemiyorum destek olur musunuz fikir ve tecrübeleriniz çok önemli 🙏

Üniversite hastanelerinden rapor çıkarıyorsunuz ilaçların ve tedavinin bir kısmını devlet karşılıyor belirli şartları var ama
Yaaa ben bunu bilmiyordum. Bi araştırayım şartları ne acaba. Üstelik o yazdığım fiyat mart ayındaki tedavi fiyatıydı. Duyduğum kadarı ile fiyatlar artmış bin tl kadar zam gelmiş

Üniversite hastanelerinden rapor çıkarıyorsunuz ilaçların ve tedavinin bir kısmını devlet karşılıyor belirli şartları var ama
Acaba üniversite hastanesinde asilama ya da tuo bebek deneme şartı var mı rapor için. Yanı üni. Hastanesinde bi tedavi görmek gerekiyor mu

Yani ben raporu tıpta cikarttirdim. Tedavim başka devlet hastanesinde.
Anladım çok teşekkür ederim. Yaa rapor için bana şunu söylediler; rapor için once üniversite hastanesinde em az 1 kez tüp bebek denemelisiz, dediler. Bende özel hastanede 3 kere asilama tedavisi gördüm. Şimdi de tuo bebek icin özel bi kliniğe gideceğim. O yüzden hiç araştırmadım açıkçası ama bi bakmak lazım aslında

Anladım çok teşekkür ederim. Yaa rapor için bana şunu söylediler; rapor için once üniversite hastanesinde em az 1 kez tüp bebek denemelisiz, dediler. Bende özel hastanede 3 kere asilama tedavisi gördüm. Şimdi de tuo bebek icin özel bi kliniğe gideceğim. O yüzden hiç araştırmadım açıkçası ama bi bakmak lazım aslında
Ben öyle bir durumla karşılaşmadım. Zaten gittiğimde burada mı yaptiracaksiniz dış merkezde mi diye sordular başka yerde yaptıracağım dedim aldım raporumu

Me
Merhabalar mesajınızı yeni gördüm. Sonucumilk tahlilde 7 cikti fakat dusuk bir deger oldugu için tutmadığını anladim. 2. Testtede zaten beklediğimiz gibi düşmüştü. 10 unda 2. Transferim olacak 2 embriyo koyacaklar. Hem Nicel beyden hemde diğer sağlık personellerinden çok memnunum
Merhabalar. Nasılsınız. Sonucunuz ne oldu. 2. Denemeyi yapmıştınız sanirim. Nicel bey size hangi ilaçları verdi

Merhaba ekip iyi demişsiniz embriyologlar çok önemli doktor kadar genel hatlarıyla nelerden memnun kaldınız bende acibademi araştırıyorum Ankara nova tüp Bebek merkezi ile ikisinin arasında kaldım şehir disinada gel git istemiyorum destek olur musunuz fikir ve tecrübeleriniz çok önemli 🙏
Merhaba. Merkez olarak nereyi tercih ettiniz başladınız mı tedaviye

Hayır henüz başlamadım yaz tatili bitsin ağustosta acibademe görüşmeye gitmeyi düşünüyorum siz basladiniz mi

merhaba bende 1-2 gün önce eskişehir acıbadem hastanesi nicel taşdemir le görüşmeye gittim. çok sıcak kanlı ve yaklaşımı çok güzel. 1-2 ay içinde tedaviye başlamayı düşünüyoruz

X