Tüp Bebek Merkezleri Eskişehir Acıbadem Tüp Bebek Nicel Taşdemir

İnşallah o günleri görürüz canım ❤️ Benimkinin Cinsiyeti kız🐣 ilk bebek, ilk heyecan… Nicel hocadan bir bebişli poz gelir artık size ait. Biz yaptık oldu😂
Nicel hoca çekiliyordu genişimle beraber. Beraber de çekilelim dedi ama biz kendi telefonumuzdan çekilelim beraber dedik. Tüp bebek olduğunu gizli tuttuk biraz o yüzden. Bebişimle paylaşacak mı bilmiyorum 😍😍 sağlıkla gelsin güzel prenses benimde ilk bebiş diğer yavrularımızıda bir sene daha uzattık geldik 🥰

Maşallah maşallah😍😍 sesiniz çıkmadı uzun zamandır bi yazayım bebişini alan sustu dedim😍 sağlıkla büyüsünler
aynen canım bende yazacaktim fırsat olmadı bizim birde okullar acildi ya hep den karıştı ortalık düzeni oturtamadık benim prenses bir uyudu mu uyanmiyor uyanincada uyumuyor ortası yok yani sizde durumlar nasıl uykusu gazı emmesi ne durumda bende daha pek iyilesemedim kanama hala devam ediyor sizin ne kadar sürmüştü 1 ay olunca kontdile gidicem bakalım

aynen canım bende yazacaktim fırsat olmadı bizim birde okullar acildi ya hep den karıştı ortalık düzeni oturtamadık benim prenses bir uyudu mu uyanmiyor uyanincada uyumuyor ortası yok yani sizde durumlar nasıl uykusu gazı emmesi ne durumda bende daha pek iyilesemedim kanama hala devam ediyor sizin ne kadar sürmüştü 1 ay olunca kontdile gidicem bakalım
Biz geceleri saat başı emmek için uyanıyoruz. Gün içindede sürekli uyanıyoruz .Emiyoruz güzel Şükür . Kanamam çok yoğun olmadı ilk üç dört gün adet olur gibi . Sonraki günler baya azaldı ama 35 gün neredeyse lekelenme şeklinde geldi . Gazımız oluyor yA ama bişekilde çıkarmaya çalışıyoruz baya kendide çabalıyor 😅

Biz geceleri saat başı emmek için uyanıyoruz. Gün içindede sürekli uyanıyoruz .Emiyoruz güzel Şükür . Kanamam çok yoğun olmadı ilk üç dört gün adet olur gibi . Sonraki günler baya azaldı ama 35 gün neredeyse lekelenme şeklinde geldi . Gazımız oluyor yA ama bişekilde çıkarmaya çalışıyoruz baya kendide çabalıyor 😅
maşallah canım fazla sıkıntılı değil seninkide o kadar olur benim kanama baya fazla ped dolduruyor diğerlerinde benimde seninki gibi az olmuştu gaz biraz fazla bizde birde pek sinirliyiz yaygarayı basıyor küçük hanım 😊

maşallah canım fazla sıkıntılı değil seninkide o kadar olur benim kanama baya fazla ped dolduruyor diğerlerinde benimde seninki gibi az olmuştu gaz biraz fazla bizde birde pek sinirliyiz yaygarayı basıyor küçük hanım 😊
Çok şükür evet biraz sakin bi bebek bende öyleymişim galiba bana çekti 😍 kızlar cazgır olur zaten küçük prenses zorlu olacak demekki😅😍😍😍

Maşallah kuzum zorluyormu bebiş uyuyor mu geceleri. ay o kırk çıkmak bilmedi benim çok bunalmıştım 😅 artık çıkardık rahatladık geziyoruz 🤣
Ben 40 çıkmadan şehirlerarası bile gittim evde beklemedim hiç canim. Gece uyumuyo, gündüzde uyumuyo. Uyuduğunda kuş uykusu sanki sürekli inliyo, migirdaniyo. Bi garip 😊 ama bol şükür ne güzel şey 🌸

Ben 40 çıkmadan şehirlerarası bile gittim evde beklemedim hiç canim. Gece uyumuyo, gündüzde uyumuyo. Uyuduğunda kuş uykusu sanki sürekli inliyo, migirdaniyo. Bi garip 😊 ama bol şükür ne güzel şey 🌸
Ay çok iyi yapmışsın ben evdeydim çok nadir kendi anneme gidip geldim. Böyle şeylere pek inanmam ama kırk kırk değip duran bi kayınvalide vardı😆 kırk sene gibi geldi . Çok şükür canım uyku vs düzene girer daha sabır kaç havaya dönecekler bakalım bebişler 😍

X