Tüp Bebek Merkezleri Eskişehir Acıbadem Tüp Bebek Nicel Taşdemir

Ben Acıbadem de Nuray Hanıma götürüyorum. Çok ta memnunum. Doğumuna Halil Bey girmişti. O yüzden onunla devam etmek istedim. Ama giydirip soydurmama rağmen 15 dk sürmüyordu muayene. Beziyle muayene etti. 2. Muayenesinden sonra doktor arayışına başladım. Nuray Hanımdan çok memnunum. İlk muayenesi 1 saate yakın sürdü. Kesinlikle tavsiye ederim
Tamam, çok teşekkür ederimmm 🥰

Çok teşekkür ederim🌸 Bugün kontrole gittik bekledigimden de iyi gelişmiş yumurtaliklarin dedi. 5 gün iğne kullanmıştım 13 14 cm büyüklüğündelermis. 2 gün daha devam edicem iğnelere ilaçlara çarşamba günü tekrar gidicez bakalım o zaman ne diyecek. Umarım hersey güzel ilerler güzel sonuçlar alırız.
Alacaksınız inşallah güzel haberi de burdan veririsiniz bize. Siz 13 14 cm diye anlatınca tedavi günlerim aklıma geldi. Gerçekten maddi manevi çok yorucu bir süreç. Yumurtaların büyümesini takip et, spermlerin iyi çıkması için bekle, ilaçları bulmak bir mesele, yumurta toplama heyecanı dölleneceklermi, gelişimi nasıl olacak ve en son transfer.. o dönemde insan çok bunalıyor yıpranıyor. Ama her sıkıntının bir sonu var hem de bu çok güzel bir son ve o son şimdi kucağımda mışıl mışıl uyuyor😍 hep inan olumlu düşün enerjin yüksek olsun biliyorum zor ama biraz sabır ve zaman sadece. Ve lütfen Nicel Bey ne diyorsa harfi harfine yap. Bu dönemde Beslenme çok önemli ilaçların saatine dikkat et ve ek uygulamalar mikrochip, embriyo glue istenirse düşünme. Allah bu yolda emek veren herkesin yardımcısı olsun ve biran önce meleklerine kavuştursun 🙏

Alacaksınız inşallah güzel haberi de burdan veririsiniz bize. Siz 13 14 cm diye anlatınca tedavi günlerim aklıma geldi. Gerçekten maddi manevi çok yorucu bir süreç. Yumurtaların büyümesini takip et, spermlerin iyi çıkması için bekle, ilaçları bulmak bir mesele, yumurta toplama heyecanı dölleneceklermi, gelişimi nasıl olacak ve en son transfer.. o dönemde insan çok bunalıyor yıpranıyor. Ama her sıkıntının bir sonu var hem de bu çok güzel bir son ve o son şimdi kucağımda mışıl mışıl uyuyor😍 hep inan olumlu düşün enerjin yüksek olsun biliyorum zor ama biraz sabır ve zaman sadece. Ve lütfen Nicel Bey ne diyorsa harfi harfine yap. Bu dönemde Beslenme çok önemli ilaçların saatine dikkat et ve ek uygulamalar mikrochip, embriyo glue istenirse düşünme. Allah bu yolda emek veren herkesin yardımcısı olsun ve biran önce meleklerine kavuştursun 🙏
Amin inşallah 🌸Sonu güzel olsunda bütün sıkıntıları çekmeye razıyım 😊 Ek uygulamar da yapılacak. bugün yumurta toplama işlemi yapıldı 6 tane toplanmış bakalım kaç tanesi döllenecek kaliteli olacak mı. İnşallah güzel haberleri burdan yazarım. Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın 🙏🏻

Önerilerin için çok teşekkür ederim 🌸Allahım bebeğine güzel ömürler nasip etsin inşallah 🤗

Eskişehir de iyi çocuk doktoru var mı bildiğiniz kızlar?
mrb ben Elif anadaki Mehmet Yaşar akarcaya gidiyorum hem çok deneyimli hemde cok ilgilidir eğer devlet hastanesi derseniz gitmedim ama instegram dan takip ettiğim Mehmet Cengiz var yunus Emre de yeni başladı tayinle geldi yeni gitmeyi düşünüyorum aklınızda olsun

P prenseslerim iyikilerim ablacım merhaba, Sabahattin beyi sen önermiştin dimi bana ? Hatırlayamadım da.
Nerede doğum yaptırıyor o vişnelikte ki binada mı ? Araştırıyorum ama bulamadım
canım kusura bakma Bayadır giremiyorum uzak kaldım konulara evet ben demiştim visnelikte yaptırıyor doğumu yoksa doğumu yaptın kaç aylık oldun

Kızlar napıyorsunuz hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor bebişler büyüyor mu . @drama kralicesi P prenseslerim iyikilerim @minikkusum26 lotuscicegi26 lotuscicegi26 ayliss ayliss kaç haftalık oldun 😍
mrb canım büyüyor benim kız mama yediriyorum çorbalar kahvaltı derken herseyo sırasıyla tatdiriyorum pek iştahlı değil zaten kilomuzda geriden geliyor ama bir okadarda hareketli kızların okulu sinavlar kurslar derken hiç giripte bakamadım sizler neler yapıyorsunuz nasıl bebisler

Merhabalar ben de dış gebelik geçirdim ve sol tüpümü kaybettim tüp bebek yoluna girmeye karar verdim.Sizce nicel bey nasıl fiyat konusunda baya uçuk bi rakam verdi.Ve galiba raporda çıkartamıyorum aşılama yaş ve evlilik yılından dolayı.Bir doktorda İstanbul acıbademdeki Bülent tıraş ile fiyatın sadece 2-3 bin lira oynadığını söyledi kafam karıştı.yumurta geliştirmeyi burda yapıyoruz toplama işleminde Bülent beye gideceksiniz sadece dedi ama neye karar vereceğimi bilemedim 😥
mrb benim ilk gebeligimde transfer i Bülent tras yapmıştı ama burada tüp bebek merkezi yok tu o zaman fatih bey yumurtaları burada geliştirip İstanbul da toplamıştı 3 gün sonrada Bülent bey transfer yapmıştı burada merkez varken neden toplamayı orada yaptıracak anlamadım

mrb benim ilk gebeligimde transfer i Bülent tras yapmıştı ama burada tüp bebek merkezi yok tu o zaman fatih bey yumurtaları burada geliştirip İstanbul da toplamıştı 3 gün sonrada Bülent bey transfer yapmıştı burada merkez varken neden toplamayı orada yaptıracak anlamadım
Laboratuvar ortamı daha iyi ve ismini çok duydum o yüzden acaba dedim de artık sol tüpümde alınan a artık riske atmak istemedim

Merhaba, öncelikle Allah evladinizi sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🧿 İsteyen herkese nasip olur İnşallah 🙏 Benim bir sorum olucak, Yumurta toplama işleminden sonra özellikle şunları tüketmeyin ya da tüketin gibi birşey önerebilir misiniz. Mesela tavuk ilk listede yasaktı fakat şimdi yumurta toplamadan sonra yasaklar arasında yer almıyor, o an soramadım da, kafam karıştı biraz ☺️

canım kusura bakma Bayadır giremiyorum uzak kaldım konulara evet ben demiştim visnelikte yaptırıyor doğumu yoksa doğumu yaptın kaç aylık oldun
Yok yok yapmadım ablacım 29 haftalığım daha ,çocuk doktorunu bir arkadaşım için sordum ☺️
Çok harabe orası da ya odaları falan nasıl bilmiyorum ama acaba dedim Batıkent’te mi doğum yaptırıyor.

Yok yok yapmadım ablacım 29 haftalığım daha ,çocuk doktorunu bir arkadaşım için sordum ☺️
Çok harabe orası da ya odaları falan nasıl bilmiyorum ama acaba dedim Batıkent’te mi doğum yaptırıyor.
günaydın canım yol odaları güzel temiz ilgililer doktor ve personel çok güler yüzlü samimiler zaten sezeryan oldum ben 1 gece kaldım ertesi gün taburcu oldum sen şimdi kime gidiyorsun kontrole

İnanın hiç birşey bilmiyorum birde devlet bana rapor verirmi 2.yılımıza giricem
Merhabalar ben osman gazi hastanesinde rapor çıkarttırdım tüp bebek tedavisi yapan bi hastaneye gidip tüp bebek tedavisi için rapor çıkartmak istiyorum diye söyleyebilirsiniz onlar sizi yönlendirir.

Merhaba, öncelikle Allah evladinizi sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🧿 İsteyen herkese nasip olur İnşallah 🙏 Benim bir sorum olucak, Yumurta toplama işleminden sonra özellikle şunları tüketmeyin ya da tüketin gibi birşey önerebilir misiniz. Mesela tavuk ilk listede yasaktı fakat şimdi yumurta toplamadan sonra yasaklar arasında yer almıyor, o an soramadım da, kafam karıştı biraz ☺️
Merhabalar yumurta toplama İşlemi yapıldıktan sonra çay kahve kola çikolata soda ananas maydanoz nar hurma midye çiğ et gibi yiyecek ve içecekler tüketmeyin dediler. Çay çok açık 1 bardak icebilecegimi söyledir tavuk bence artık yasak değil :) yasak olsa sanırım listeye yazarlardı ayrıca şunları şunları tüketin gibi bi şey de demediler ben bol bol kuru yemiş tüketiyorum kuru incir kuru kayısı ceviz fındık... Kuru incirleri dogal zetin yağının içine koydum hergun iki üç tane yiyiyorum.

Merhabalar ben osman gazi hastanesinde rapor çıkarttırdım tüp bebek tedavisi yapan bi hastaneye gidip tüp bebek tedavisi için rapor çıkartmak istiyorum diye söyleyebilirsiniz onlar sizi yönlendirir.
Ben nicel bey mi görüştüğümde rapor vermezler dedi beni korkuttu 60-70 bin arası fiyat çıkar dedelerde ondan sordum.iki hafta önce dış gebelikten sol tüpümü kaybettim 2 kere kimyasal gebelik yaşadım.verirler diye düşündüm 3 yıl evlilik şartı var dedi kafamı karıştırdı

Amin inşallah 🌸Sonu güzel olsunda bütün sıkıntıları çekmeye razıyım 😊 Ek uygulamar da yapılacak. bugün yumurta toplama işlemi yapıldı 6 tane toplanmış bakalım kaç tanesi döllenecek kaliteli olacak mı. İnşallah güzel haberleri burdan yazarım. Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın 🙏🏻
Hayırlı olsun 6 iyi bir sayı benim 3 toplanıp birtanesi döllenmişti. O da şimdi yanımda🙏 Transfer hemen mi olacak dondurulacak mı? İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın 🙏 kalbim tüm bekleyenlerle🤲

X