Eskişehir yedh Kadın doğum Doktoru

gmztkgz

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2013
163
71
Merhaba Eskişehir Yunusemre Devlet hastanesinde 2 doktor arasında kaldım Döndü Demirel ve İlkay Oral fikir sahibi olan giden varsa yardımcı olabilirmi bana ?

Kaçıncı ayındasın kuzum bende ilkay hanıma gideym diyordum Bi bilgin varmı
20+4üm canım Döndü hanımın ismini daha çok kişiden duydum başarılı olduğunu o yüzden bugün de randevum vardı her gittiğimde iyiki diyorum çok seviyorum doktorumu 🌺 İlkay hanım hakkında hiç bir bilgi edinemedim o yüzden yanlış yönlendirmeyim seni canım

20+4üm canım Döndü hanımın ismini daha çok kişiden duydum başarılı olduğunu o yüzden bugün de randevum vardı her gittiğimde iyiki diyorum çok seviyorum doktorumu 🌺 İlkay hanım hakkında hiç bir bilgi edinemedim o yüzden yanlış yönlendirmeyim seni canım
Merhaba sizin herhangi bi sorununuz var mıydı hamile kalma açisindan?doktorunuzdam memnun kalmissizniz sebepsiz interfilite belasiyla uğraşıyoruz önerir misiniz doktorunuzu

Merhaba sizin herhangi bi sorununuz var mıydı hamile kalma açisindan?doktorunuzdam memnun kalmissizniz sebepsiz interfilite belasiyla uğraşıyoruz önerir misiniz doktorunuzu
Mesajını yeni gördüm kusura bakma lütfen vaktim olmayınca bakamadım. Evet öneririm sonuna kadar inşallah çare bulursunuz 🌷

X