Gelinbaşı ve Gelin Tacı ESKISEHIR'dE gelin saçı ve makyajı konusunda iyi bir yer.

sedefozturk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2013
2
0
Eskişehir'in ilk kuaför salonlarından Kuaför ... cok iyi gelin saci yapiyorlar ve fiyatlari gercekten cok uygun. Eskisehir Merkez'e yolunuz düserse mutlaka tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aa zen bu kadar mı düştü ya sahte üyelik yapıp burda reklamını yapıyor pes valla zaten son zamanlarda özellikle bağlar Şubesi hakkında oldukça fazla olumsuz yorum duymuştum. Burda sahte uyelikle kendi reklamlarini yaparak bunu kanitladilar alkisliyorum

Ben kimin sahte kimin gercek olduğunu bilmem sonuc da burası sanal alem herkes atip tutuyor ama sunu biliyorum zen de yaptirdigim kesimler on numara bir de zen in bunlarla ugrasacagini hic sanmiyorum hele de esparkin ordaki subesine ne zaman gitsem dolup taşıyor randevusuz gidersen yer bulamiyorsun adamlar musteriyi geri ceviriyo git de gor dedigin dogru zen o kadar düşmez canim sen dogrulari niye kaldiramadin ki bence senin gocundugun birsey var uyelere sahte diye neden camur attin hemen varsa bildigin iyi bir kuafor onu yaz buraya başka senin amacin ne karalamayla başarı elde edilmez varsa hunerin basarin hakettiğini bulur zaten

X