Eşle problem

Nopreblen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2020
320
414
İyi geceler hanımlar şimdiden yorum yapanlara teşekürler...
Benim derdim eşim yani eşimle olan cinsel hayatımız. Nasıl anlaşılır anlatabilirim. Eşim aşırı bir baskıcı sürekli yapalım ama yaptığında mutlu olmaz yaparken bir daha yapalım mı der ama ikinci hiç bir zaman olmaz bütün ilgimi dağıtır yaptıktan sonra mutlaka anlaşamadığımız konuyu açar tartışırız. Bugün de işten geldi banyo yapalım dedi. Tamam dedim. Film izledik 12 de bitti. Film bittikten sonra saate baktı beni filme taktın saat geç oldu sabah işe gideceğim uykum geldi benzeri şeyler söyledi ben de yarım saat daha uyumasın olur sürekli olay yaratıyorsun bu konu da dedim küstü yattı. Bu sürekli böyle ya çocuklar uyanıkken yapalım der ya çok yorgun olduğumda. Sürekli sabah akşam kur cilve yapayım kucağında oturuyum mu itiyor anlamıyorum. Artık o kadar soğudum o kadar soğudum ki cinsellikten anlatamam size sürekli bir baskı altındayım. Yapınca da mutlu olmuyor. Bende iki çocuk ev derken gerçekten yıpranıyorum. Çok bunaldım. Ne yapmam lazım bilemiyorum. Bir arkadaşımla paylaştım kendini senden aşağı da gördüğü için yetersiz olduğunu düşünüyor dedi. Bilemiyorum. Çözemiyorum artık onu. Evlilikten soğudum. Boşanmaya bile düşünüyorum bunun için ama çocuklarımı düşününce vazgeçiyorum..
Fikirlerinizi bekliyorum ne yapmalıyım.

Çocuklar uyanık sakın yapmayın.Aman yapmazsa yapmasın .O ısteyıncede siz yapmayın.

Çocuklar uyanıkken nasıl istiyor ya? O kısmı tam oturtamadım kafamda. Bir de niye memnun olmuyor? Kadınların orgazm olması çok daha karışık bir mevzu, erkeklerinki basit bir düzenek. Neden mutlu olmuyor, neyi beğenmiyor?
Çocukların biri 2.5. Biri 5 yaşında onlar otursunlar biz odaya geçelim diyor truabi ki hiç zaman çocuklaruyanıkken olmadı zaten 160. Boyunda 48 kiloyum forum yerinde beni beğenmiyor desem değil ama kafan başka yerde odaklanamıyorsun gibi şeyleri örnek gösteriyor ben yalan söylüyorum artık organzm oldum diye ama stresten zevk bile alamıyorum

Bence adamın yapası yok olmayacak zamanlar bilerek yapmak istiyor gibi söylüyor. Çocuklar uyanıkken yapmak istemesinin başka mantıklı açıklaması olamaz
Ama bana öyle bir psikolojik baskı uyguluyor ki işten geliyor kapıdan girer girmez bu konuyu konuşuyoruz. Düşününce cinsellilten başka Bi konu konuşamıyoruz. Bazen Bi yarım saat sık dişini yap çenesinden kurtul diyorum ama bu da kendime saygısızlık oluyor. İstemediğim birşeyi yapmak istemiyorum

Yeme iştahının farklı bir hali gibi geldi. Öğlen yemeği yerken akşam yemeğini düşünmek, akşam yemeği yerken kahvaltının hayalini kurmak gibi 🤣
Bu konuda güleceğim hiç gelmezdi. 😅 Aynen öyle bu günü yapıyor yarın yapalım sabah yapıyor akşama yapalım. Bende planlı olduğu zaman yapamıyorum. Kendiliğinden gelişsin herşey istiyorum

Sikayetlerinizi anlatin. Banada kendi yetersizliğini bastırmaya çalışıyor gibi geldi.
Ya inanın 2 senedir bu konuyla uğraşıyorum. Artık tükendim saçımı taramıyorum. Kendime bakmıyorum. Ama hala tek konuştuğumuz cinsellik.

Çocuklar uyanık sakın yapmayın.Aman yapmazsa yapmasın .O ısteyıncede siz yapmayın.
Size sormak istediğim ben mi yanlışım yani bu olay doğaçlama olmazmı planlama mı yapmak gerekiyor. Ne zaman yapacağınızı eşlerinizle konuşuyor musunuz

Sevişmenın hakkını vermek lazım.Ama bızım turk erkeklerde sıkıntı var .Cinsel problem yaşayan o kadar çok kadın tanıorumkı .Çogu sDece kendını dusunuyor.Oyle sexmı olur

Size sormak istediğim ben mi yanlışım yani bu olay doğaçlama olmazmı planlama mı yapmak gerekiyor. Ne zaman yapacağınızı eşlerinizle konuşuyor musunuz
Ben boşandım.Ole sevısmeden once duş almazdık.Ama ben guzelce haxırlanırdım .Dişimi fırcalar makyaj yapardım.Zaten temızlık cok onemlı benım ıcın .Esım benım kadar tıtız deıldı .Banyoya gonderır dısını fırcalatırdım.Kokuya uyluyum ben.Bıze fark etmezdı .Her yerde olurdu .Tv ızlerken hop bır bakmışın yatak odasındayız.Ama bazen ben tam doyum noktasına gelıcem adam gelıverırdı .Bı gun dedım boyle olmaz dıye .Bence vaktı saatı kuralı yok bu işin .Sonra bana şöyle derdı senı çok arzuluorum ama sen ıse gıttıgın ıcın kıyamıyorum sana çok yoruluosun.Bence yalan anca kendını topluodu .Sankı ne yaptıysa .Bızım erkeklerımızın çogunda problem var .Baxılarındada hıc problem yok.

Ben boşandım.Ole sevısmeden once duş almazdık.Ama ben guzelce haxırlanırdım .Dişimi fırcalar makyaj yapardım.Zaten temızlık cok onemlı benım ıcın .Esım benım kadar tıtız deıldı .Banyoya gonderır dısını fırcalatırdım.Kokuya uyluyum ben.Bıze fark etmezdı .Her yerde olurdu .Tv ızlerken hop bır bakmışın yatak odasındayız.Ama bazen ben tam doyum noktasına gelıcem adam gelıverırdı .Bı gun dedım boyle olmaz dıye .Bence vaktı saatı kuralı yok bu işin .Sonra bana şöyle derdı senı çok arzuluorum ama sen ıse gıttıgın ıcın kıyamıyorum sana çok yoruluosun.Bence yalan anca kendını topluodu .Sankı ne yaptıysa .Bızım erkeklerımızın çogunda problem var .Baxılarındada hıc problem yok.
Cinsellik benim için çok çok önemli değil libidosu çok yüksek biri değilim ama baskılarından bunaldım söylüyorum beni kendime bırak ben hazırlanıyım kendim isteyip geliyim diyorum ama ben istemezsem1 ay yaklaşmasın diyor halbuki rahat bıraksa herşey düzelecek ama

Cinsellik benim için çok çok önemli değil libidosu çok yüksek biri değilim ama baskılarından bunaldım söylüyorum beni kendime bırak ben hazırlanıyım kendim isteyip geliyim diyorum ama ben istemezsem1 ay yaklaşmasın diyor halbuki rahat bıraksa herşey düzelecek ama
Yanı siz ıstemıosunuz eşiniz ıstıyor oylemı?

X