esler arasindada belli bi ozelin olmasi gerektigine inaniyorum!!!!

konu; sanki, sorun çözülsün diye değil de,
laf olsun torba dolsun,geyiğe dönsün diye açılmış.
şahsen benim böyle bir sorunum olsa buraya yazmam ya da
buraya bu tarzda yazmazdım heralde :KK37:

Bence de ya psikolog ne alaka :)

Sony Xperia Z

Ne psikoloğu yahu oturup adamakıllı konuşulcak bişey altı üstü abartmaya gerek yok. Size dokunmak istediğinde falan ellerini yıkamasını söyleyin yada dokunduğu şeyleri temizleyin belki gıcık olur ama yavaş yavaş düzeltir kendini de sürekli söyleyince önemsiz duruma düşer.

kizlar.yazip yazmama arasinda cok kaldim.esimin eskidende vardi ama son zamnlarda cok cokk fazla artti ve bu durumm cok fazla canimi skmaya basladi.

esimin eli surekli orasinda ve tv izlerknn ozelikle uzNdiginda sureklii oynuyorr.bi kac defa denk geldi.baktigimi farkedince hemn elini cekior.bn donunce tekrar devam ediyor.bazen camasrun icinden bazende disindan.

bi kac defa soyledim.cek elini diye ama utanma olmadigi gibi piskin pisskin cvp verioo.igreniyrmm resmn.ve el yikama aliskanligida yoktur.kimbilir o elini nerelere suruyo.

gecen yeter artikk midemm bulaniyoor yapip durma diye. midesizsinn diye bana laf soyluyoo utanmadann.bi doktora git hastalik mi var baska bisey mi.pis pis siritiyorr.

bu durjm beni fazlasiyla rahatsizz ediyorr ve karsimdaa o kadar uyarmama ragmenn piskin piskin cevap verenn bi adam.

konu cok mide bulandirici kusuruma bakmayin.ama artikkk igrenirr oldumm bu hareketinden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
benimkide eli ya ağzında ya burnunda ya tırnağında ya göbek deliğinde ya şeyinde.valla laf anlatamazsın ben saldım naparsan yap dedim

Konuyu okuyunca ister istemez gülme geldi bana..

Haklısın konu sahibesi eşinin bu tavrı itici..İnsanın dedigin gibi sogumasına sebebiyet verir..

Bunu sürekli tekrarladıgında hâlâ aynı şeyi yapıyorsa ben saygısız oldugunu beni hiçe saydığını düşünürdüm.

Acaba mantarı mı var yoksa el alışkanlığı mı ?

El alışkanlığıysa eğer onu yenmesi için telkin etmeli sürekli kendini..

Oturdugunda ya da tv izlediginde ne bileyim rahat bir pozisyonda anlaşılan kendiyle oynamayı seviyor :KK53:

Aklıma yolda kaşıyanlar geldi birde toplumda bunlar var :)) Yol ortasında suratına bana baka düzeltiyorlar..Ama bunu bir kadı yapsa sonuçlarını düşünemiyorum :KK9::KK9:

kizlar.yazip yazmama arasinda cok kaldim.esimin eskidende vardi ama son zamnlarda cok cokk fazla artti ve bu durumm cok fazla canimi skmaya basladi.

esimin eli surekli orasinda ve tv izlerknn ozelikle uzNdiginda sureklii oynuyorr.bi kac defa denk geldi.baktigimi farkedince hemn elini cekior.bn donunce tekrar devam ediyor.bazen camasrun icinden bazende disindan.

bi kac defa soyledim.cek elini diye ama utanma olmadigi gibi piskin pisskin cvp verioo.igreniyrmm resmn.ve el yikama aliskanligida yoktur.kimbilir o elini nerelere suruyo.

gecen yeter artikk midemm bulaniyoor yapip durma diye. midesizsinn diye bana laf soyluyoo utanmadann.bi doktora git hastalik mi var baska bisey mi.pis pis siritiyorr.

bu durjm beni fazlasiyla rahatsizz ediyorr ve karsimdaa o kadar uyarmama ragmenn piskin piskin cevap verenn bi adam.

konu cok mide bulandirici kusuruma bakmayin.ama artikkk igrenirr oldumm bu hareketinden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

rahatsız olmakta çok haklısınız.. birde el yıkama alışkanlığı yokmuş bu daha fena yemekten öncede mi yıkamıyor??:KK14: oturup bir daha konuşun bence.
erkeklerin nedense rahatsız edici hareketleri oluyor özellikle bacaklarını açarak oturanlara çok sinir olurum :KK20:

Son düzenleme:
Erkekler neyi yapma dersen inadına yaparlar :KK53: Boşver üstüne gitme. Sadece uyar her defasında güzellikle.
Benimkini de burnunu karıştırırken yakalıyorum bazen :KK47: Yapma diyorum daha da pislikleşiyor. Daha da bişey demiyorum napim :KK31: Uyarıyorum sadece, zorla ellerini yıkatıyorum falan işte.

Konuyu okuyunca ister istemez gülme geldi bana..

Haklısın konu sahibesi eşinin bu tavrı itici..İnsanın dedigin gibi sogumasına sebebiyet verir..

Bunu sürekli tekrarladıgında hâlâ aynı şeyi yapıyorsa ben saygısız oldugunu beni hiçe saydığını düşünürdüm.

Acaba mantarı mı var yoksa el alışkanlığı mı ?

El alışkanlığıysa eğer onu yenmesi için telkin etmeli sürekli kendini..

Oturdugunda ya da tv izlediginde ne bileyim rahat bir pozisyonda anlaşılan kendiyle oynamayı seviyor :KK53:

Aklıma yolda kaşıyanlar geldi birde toplumda bunlar var :)) Yol ortasında suratına bana baka düzeltiyorlar..Ama bunu bir kadı yapsa sonuçlarını düşünemiyorum :KK9::KK9:

Yorumlar çok komikk ben bugün koptummmm :KK60::KK60:
Sorma ewet yolda mesela adam resmen gözümün içine bakıp yapıyor yaa..
iş yerinde de oluyiiii ıyykkkkk :KK53::KK53:

Yorumlar çok komikk ben bugün koptummmm :KK60::KK60:
Sorma ewet yolda mesela adam resmen gözümün içine bakıp yapıyor yaa..
iş yerinde de oluyiiii ıyykkkkk :KK53::KK53:

Lilyana birde hartttt harttttt kaşıyanlar var canım :)) Tamam belki o an kaşınıyordur anlarım..Ama yanında birileri varken hatta yolda yürürken kaşıyanlar var :KK17:

Lilyana birde hartttt harttttt kaşıyanlar var canım :)) Tamam belki o an kaşınıyordur anlarım..Ama yanında birileri varken hatta yolda yürürken kaşıyanlar var :KK17:

İşte benim bahsettiğimde o yolda harttt harttt kaşıyanlarr :KK53:
ıyykk bu erkekler neden böylee :120:

Konu sahibine şunu diyeceğim..
Eşine desin kii, benimde elim dewamlı orda
olsa ve mutfağa girip yemek yapsam hemen arkasından ve sende buna şahit olsan
ne yaparsın miden kalkmaz mı diye sorsun bence...
Ama adam şu cewabıda verebilir, oyna benim hoşuma giderrr :KK60::KK60:
Ayy bugün koptumm yeminlenn :KK52::KK52:

Iğrenç ya okurken midem bulandı bence mantar gibi birsey diye dusunuyorum ben olumlu düşünmek gerek yada sizde kasiyin simdi gidiyim bi guzel yemek yapiyim diyin bakalım o ne Yapıcak :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

El yıkama alışkanlığı yoksa,yıkanma alışkanlığı da pek yoktur herhalde.
Temiz olsa kaşınmaz diye düşündüm nedense.

bence kesin mantar vardır yoksa neden sürekli eli orda olsun....

bence ona bir sorunun vbarsa cildiyeye gidelim de ya da trawazol merhemi kullansın kullansın...

ıykkk sizede mikrop bulaşır yoksa.....

sanırım bekarların hepsi mantar demiş :KK1::KK1: evlenince görürsünüz erkeklerin hepsi böyle desem abartmam.her zaman olmasada illaki ellerini oraya sokup kaşırlar :KK1::KK1::KK1: aşkım napıyosun yaaaaaaaaaaaaaa diyorum.kaşınıyo aşkım diyo :KK1::KK1::KK1: yani mantardan değil :KK1::KK1:

Madem böyle bir alışkanlığı var ve yaptığından da utanmıyor sanırım kendi kendine vazgeçmiyorsa yapacak hiçbir şey yok. :KK31:

ben en çok sokak ortasında durup bir bacağını havaya kaldırıpta iç çamaşırını çekiştiren bunu yaparkende esneme jimnastik tarzı acayip şekillere giren adamlara hasta oluyorum :KK52:
bu hareketin hemen akabinde de balgam çıkarıp yere tükürüyorlar:KK47:
sanırım senkronize hareketler bunlar :KK53:

ben en çok sokak ortasında durup bir bacağını havaya kaldırıpta iç çamaşırını çekiştiren bunu yaparkende esneme jimnastik tarzı acayip şekillere giren adamlara hasta oluyorum :KK52:
:KK60::KK60::KK60:
......................................

ay çok güldüm hatta sesli güldüm
:KK52:

öküz diyincede kabul etmezler hele bazıları senin gözüne içine baka baka hem konuşup hem yer değiştiriyolar sıkışıyomu napıyo anlamadım:KK53:

sığmıyosa dar giymeyin kardeşim boyna el atılmazki oralara:KK52::KK53:

X