Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

51 besmele
Ya musavvir :336 kısmet açma, yeni bişey oluşturma
Ya veli :2116 bir bilgiye ulaşmak için, haber almak için (46)
Ya vasi :18769 çok zor ümit kesilmiş konularda (137)
Ya semi :18000 asla aramaz olmaz dediğin olur(180)
Ya latif :16641Çok zor dilek çok önemli dilekte, barışmada (129)
Ya cami :12996 bir araya getiren birleştiren
Ya halik :Karışan uzayan işlerde
Ya vedüd

Bu esmalar her zaman telefonumun tespihinde kayıtlıdır. Belki faydalanan olur.
Merhaba, 18769 okuma adedi mi analmaxım yoksa 137 mi okunma adedi

Kardesimin cocugu ergenlik doneminde asi okulda ogretmenler sikayetci yani pskolojisi bozuk bunun icin hangi esmayi okumaliyiz lutfen yardimci olur musunuz

Bu arada evlenmek için soran olmuş Ya Aliyy esmasını önermiştim, bir esma daha önerebilirim "Ya Bais" . 1062 kere herhün Ya Fettah Ya Bais diye okursanız hem kısmetiniz açılır ve hem maddi kapılarınız açılır,hemde herkes tarafından çok sevilirsiniz.Ya Bais esması herkese karşı tüm kusurlarınızı örter ve sizi mükemmel gösterir ve çok özgüvenli olursunuz,çekingen ve içine kapanık insanlar için mükemmel bir esmadır.Ayrıca bolluk,bereket ve zenginlik getirir.Alacağınız varsa yani birisine borç vermişseniz alırsınız,yada bir arsanızı,evinizi satmak istiyorsanız hemen satarsınız.Dükkanınızda varsa bol müşterisi olur.Özellikle evlenemeyenler için kısmet getirici olduğundan ve sizin tüm kusurlarınızı örtüp mükemmel göstereceğinden bu ikili esma okumasını 1062 kere hergün okunmasını tavsiye ederim
Selamın aleyküm ev sahibi olmak için hangi esmalar sureler okunmalı bildiginiz bir Esma varmı

Merhaba hepinize.. Benim de 6 aylık bebeğim sürekli korkuyor, en ufak bi seste irkiliyor.Etrafı tanımaya başladığından beri böyle.Bazen uykusundan öyle bi ağlayarak uyanıyor ki elim ayağım birbirine giriyor, yanına koşuyorum hemen..
Korkusunun geçmesi için ne okumalıyım?

Mesela hen para istiyoruz hem guzellik hem sevgi... Peki ozaman nasil cekilecek esmalar hepsi karisik sekildemi yani ya ganiyy ya mugni ya cemil ya nur ya vedud....

Lutfen bu konuyu merak. Ediyorum hem saglik hem. Guzellik hem maddiyat ozaman nasil cekilecek esmaul husna.

Her esmadan gunluk bir sayı belirle örneğin 100 adet. Her birini 100 er kere oku.
100 Ya Ganiyy, 100 Ya Nur 100 Ya Fettah
Kombin okuyacaksan 100 Ya Cami Ya Vedud peşpese

Kardesim yanlıs anlamayın nacizane bir tavsiyem olacak size, sordugunuz sorulara cevap veren insanlara karsı bilgisini sizinle paylastıgı için bir tesekkuru, Allah razı olsun demeyi cok gormemek gerekir.Hem paylasıma teşvik eder hemde gönlü hoş eder. Zira günlük hayatımızda da bu boyledir. Selametle..

Kardesim yanlıs anlamayın nacizane bir tavsiyem olacak size, sordugunuz sorulara cevap veren insanlara karsı bilgisini sizinle paylastıgı için bir tesekkuru, Allah razı olsun demeyi cok gormemek gerekir.Hem paylasıma teşvik eder hemde gönlü hoş eder. Zira günlük hayatımızda da bu boyledir. Selametle..
Yok artik daha once yazdiginiz yorumlarda hep tesekkur etmistim ve defalarca Allah razi olsun yazdim. Sadece simdi isim vardi yorumu gorunce direk tamam yazdim. Sonucta Allah goruyo senin yardimini da. Boyle birseye takilmaniz sasirtti beni. Saol yinede uzuldum Allah razi olsun yardimin iicnde yine

X