Esmalar ile hayatında değişim yaşayan var mı?

Allah yardımcınız olsun. Evet kolay değil elbette ama eğer yapabilirseniz gerçekten zamanı geldiğinde neden bunları yaşadığınızı anlayacaksınız ve bedduanın iyi bir şey olmadığını farkedeceksiniz. Elbette böyle zamanlarda bunu yapmak kolay olmuyor ama yaptığınızda çok zor bir şeyi başarmış olursunuz. Buradaki bu durumu yaşamanıza sebep olan kendinizle ilgili farketmeniz gereken şeyin ne olduğunu anlamaya niyet edip sadaka vermenizi öneririm
İçimden öyle geliyor inanın Allah’ın bu esmalarını daha önce hiç çekmemiştim daha önce de başka esmalar çektim aslında içimizden geçeni çekmekte de bir hayır olamaz mı zorlu bu süreçte şimdi yapıyırum evet tereddüt ettim sonra dedim Allah’ın her esması güzeldir birçok zalim kişi var Allah’ın gazabı olmasa hep yanlarına kar kalmaz mıydı dediğinize uyuşacak ve bugün son verdim üç gündür bu moddaydım.Sadaka daha önce verdim maddi manevi.Bundan sonra yaptığım her işe besmeleyle başlıcam ve niyet edicem her iyilikte.Bazen acı çekmek bile bir lütuf geliyor günahlarıma kefaret gibi belki bu çok şer görünen şeyde hayatımda hayır olacak kimbilir

İçimden öyle geliyor inanın Allah’ın bu esmalarını daha önce hiç çekmemiştim daha önce de başka esmalar çektim aslında içimizden geçeni çekmekte de bir hayır olamaz mı zorlu bu süreçte şimdi yapıyırum evet tereddüt ettim sonra dedim Allah’ın her esması güzeldir birçok zalim kişi var Allah’ın gazabı olmasa hep yanlarına kar kalmaz mıydı dediğinize uyuşacak ve bugün son verdim üç gündür bu moddaydım.Sadaka daha önce verdim maddi manevi.Bundan sonra yaptığım her işe besmeleyle başlıcam ve niyet edicem her iyilikte.Bazen acı çekmek bile bir lütuf geliyor günahlarıma kefaret gibi belki bu çok şer görünen şeyde hayatımda hayır olacak kimbilir
Ne kadar güzel bir bakış açısı inşallah kolaylıkla ve sevgiyle bu durumlar şifalanır. 🌹 Bu arada ya Allah c. C. İsmi bütün esmaları kapsıyor ve insanı daha güçlü hissettiriyor.

Sabah kalkar kalkmaz 1000 kere Ya Mucib esmasını okursanız tüm insanlar hatta tüm canlılar tarafından çok sevilirsiniz.Hem dualarınız seri şekilde kabul oluyor hemde çevrede aranılan ve sevilen kişi oluyorsunuz.
Ya Fettah 489+ya Rafiu 351+ya Muizz 234+ya Müteali 551 defa ard arda bu isimleri okursanız ışıl ışıl altın tozuna batmış ve çıkmışsınız gibi pırıl pırıl parlarsınız,her ortamda dikkat odağı olursunuz.Karakteriniz iyiden en iyiye doğru değişir.Insanlar birbirlerine sizi methedip dururlar.Yıldızınız yükselir,kısmetiniz açılır.Bolluk ve bereket hayatınıza oluk oluk akar ve ebedi mutluluğa kavuşursunuz.
Ben genellikle herkese 3 esmadan fazla okumasını pek tavsiye etmem ama bu 4'ünü ard arda okuduğunuz zaman ağırlık vermiyor.Çünkü bu esmaların içinde ki Ya Rafiu esmasının her türhlü negatifliği pozitifliğe çeviren bir özelliği var.Fettah esmasının da diğer esmaları zikrettiğinizde açamadığı özellikleri çabuklaştıran,hızlandıran ve önündenki engelleri kaldıran bir özelliği var.
Ya Muizz izzet,şeref,itibar,mal,mülk zenginlik ve şimdiki zamanın en önemli noktası olan karizma gibi,asalet gibi şanlılık ve yücelik özelliği veren bir özelliği var.Hacı Bayram Veli 43 yıl bu esmayı okumuştur.Sizde ki oluşan tüm kusurları kapatır ve size ebedi mutlu bir yaşam sunar.
Peki Ya Müteali? Bu arada çok huzur verdi bu mesajınız

X