Saç Rengi ve Saç Boyama esmere hangi renk sizce?

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
slm kızlar,
benim saçım şu an kahve rengi ..ve saçımı ne renk yapıcağıma karar veremiyorum bi türlü ..şimdiye kadar hep palette kahve kullandım..şu loreal casting serilerini kullanmayı düşünüyorum.
karamel renk boyasam tutarmı acaba?yada koyu renkelrimi tercih etmeliyim..bana fikir verebilir misiniz?CADIARZU

cnm bende esmerim genelde koyu renkler tercih ediyorum dipler çıksa bile pek belli olmaz ama esmersin die açık renk yapamam die bişeyde yoktur gidip bi platin sarısıda yaparsın hatta çok yakısanınıda gördüm ama dipler yüzünden tercih etmiyorum ugrasacak vaktim olmadıgı için suan kendi saç rengime dondüm koyu kahve gayette memnunum ugrasacak vaktın varsa her renk yapabilirsin cnm ...

cnm bende esmerim genelde koyu renkler tercih ediyorum dipler çıksa bile pek belli olmaz ama esmersin die açık renk yapamam die bişeyde yoktur gidip bi platin sarısıda yaparsın hatta çok yakısanınıda gördüm ama dipler yüzünden tercih etmiyorum ugrasacak vaktim olmadıgı için suan kendi saç rengime dondüm koyu kahve gayette memnunum ugrasacak vaktın varsa her renk yapabilirsin cnm ...

peki şu loreal casting in çikolata brownie die bi rengi var çokmu koyu olur acaba..gerçi siyah deil ama siyaha yakın renklerde çok güzel ve parlak duruyolar..

canım ben de esmerim.baya bi zaman kahve kullandım.küba kahvesi diye bir renkti.ama son 2 senedir kızıla döndümm ve cokkk memnunum.esmere kızıl gerçekten çok yakışıyor.bence mutlaka dene.

cnm kendi rengin en güzeli saçınla ugraşıpta benim gibi maffetme...

içinde kızıl ve tonları olmayaan renkler bence. ben esmerlere kızıl hiç ama hiç yakıştıramıyorum.

bnde aynen yakıştırmıorum kızıl sarı saç iyi olur kaşlar kara ve kalın diilse tabi sarı güzel gidiyor...siyah koyu kestane koyu kahve tam siyah yapar saçı..

sıcak çikolata kızıl kahve sıcak kahve türü renkler bence sizlere yakışıyor. Karamel de güzel olur bence sana.. Sarı esmer tenlilere hiç yakışmıyor bence kimse alınmasın çok yapay duruyor.

canm eğer sn syah buğday ydaa beyaz tenlysen kızıl yakışırr bn boyadm çok yakştıı.. bazı esmerlere sarıda yakışrr hmde mühşş teni esmer olmıcak yalnz saçı syah olcak:))

X