Dudak Makyajı Esmerler için ruj rengi

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

nurseda_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
4
0
Arkadaşlar ben esmerim ve kendime göre ruj rengi bu zamana kadar hiiç bulamadım ve bu yüzden ruj kullanamıyorum :KK14: Lütfen yardımcı olun :KK58:

Mercan veya şeftali tonları genel anlamda her ten rengine giden renklerdir, bu renklere bakmanızı öneririm....

çok koyu esmer sayılmam fakat bu ruj gerçekten çok güzel estee lauder signature hydra lustre lipstick 15 numara woodlandberry deneyebilirsin:nazar:
$mucks.jpg

bir arkadas yazmis, seftali ve mercan diye. Eger sicak tonlarda yanik gibi esmerseniz yakisacaktir.

Kirmizi tabii ki guzel durur esmerlerde, ama tonunu ayarlamak lazim, sicak ton mu soguk mu onu teniniz belli eder.

Fusya da yakisir denir esmerlere, dogrudur. Ama ben sevmem o ayri..

bnde esmerim cnım kırmızının çok yakıştığını sölüolar flormar 211 veya avonunu red 2000 denemelisin

$supreme%20ruj%20renk%20paleti.jpg canım bende esmerim pembe,şeftali rengi, dudak rengi ,ten rengine yakın renkler denemelisin süperr.

BU RENKLERDE SANA GİDENLER:5-10-12-15. SIRADAKİ RENKLER

Son düzenleme:
Salam qizlar bu yazilar 2011 de yazilip ama ben sizden yardim istiyorum ben de esmer tenliyim ruj olarak koyu renkler kullaniyorum. Ama fondoten olarak hala istediqim rengi bulamiyorum yuzum patlak ve cox purustsuz gorunsun isteyirem. Uzumde lekeler yok ama duru gorunmuyor. Sizin soylemenizle porselen kimi olmasin isteyirem. Mene meslehet versez sevinirim

X