estetik doktoru ariyorum

claudia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
5
0
merhaba arkadaslar hanimlar

Ben zürich de yasiyorum ve burun ve gögüs diklestirme ameliyati yaptirmak icin istanbula gelecegim. yalniz iyi bir doktor bulmak cok zor. burde cok seyler okudum ama böyle karar vermiyorum. birde türkcem pek iyi sayilmaz.

Bana yardimci olun, hangi doktoru neden taysiye edersiniz?

Dr. Naci celik ve Nazmi baycin ile görüstüm.... birde ahmet karcalar var.. kafam hepten karisti ve birtürlü karar veremiyorum

feedbackleriniz icik tsk

Naci çelikle son 2 haftadır görüşenler var tavırlarından baya rahatsız olmuşlar açıkcası ama sen bilirsin soğuk tavrı varmış Ahmet karacalar yeditepe hastanesinin doktoru hastalarını görmedm ama oda iyi bi doktor sanırım yakup avşar var yakup beyde tasarımın aynısını çıkaran bi doktor doktorlar önerilerden bak istersen hastaları yazıyor görüştüklerini ne hissettiler memnunlarmı

cnm tavsiyeyle olcak sey degil
kendin secmelisin doktorunu
doktorlarin yaptigi burunlara bak mesela
forumda birsürü arkadas var onlarin burunlarinada bakabilirsin
ama bana doktor önerin demekle olmazmi
sonra ameliyat iyi gecmezse pisman olursun keske kendim karar verseydim diye:)

Yaaa evet fstk doğru diyor yüzyüze doktorla görüşüp haline tavırlarına bakman daha iyi birine doktor soğuk davranır sana aşırı samimide gelebilirr

Yaaa evet fstk doğru diyor yüzyüze doktorla görüşüp haline tavırlarına bakman daha iyi birine doktor soğuk davranır sana aşırı samimide gelebilirr

bence de en mantıklısı birden fazla doktor belirleyip,onlarla yüzyüze görüşmek ve ameliyat sonuçlarını değerlendirmektir.Pink'in dediği gibi naci beyle son bi kaç haftadır görüşenler,kendilerine sergilenen tavır dolayısıyla üzüntülerine dile getirilerken ben de naci beyin şimdiye kadar gördüğüm en başarılı,en ilgili,en insancıl ve farklı bir doktor olduğunu düşünüyorum. O yüzden forumdan hareket ederek doktor seçimini yapmaya kalkışmanın son derece hatalı olabileceğini düşünüyorum . Bu yüzden doktor ile hastanın estetik algısının örtüşmesi bence çok önemli.opuyorumnanaktan

eevet yüzyüze görüsmek cok önemli ama yurtdisinda oldugumuz icin bu firsatimiz olmuyo
en iyisi kendin iyice arastirman lazim
birilerine sormakla olmazki cnm
burunlara bak mesela
yaptigi ameliyatlara bak basarisina fln
hastalarinin memnuniyetine bak

sana doktorumu gonulden tavisye edebilirim YAKUP AVSAR resimlerime bakabilirsin ameliaytim cok rahat gecti hic bir agri kesici almadan ben hastaneden ciktim ilgi alaka 10 numara kendini gercekten prenses gibi hissediyosun arayip kendin de merak ettiklerini sorabilirsin bi de eyer ki imaknin varsa bi on gorusme yap bence bir kac doktorla sonrasinda kararini ver icine sinmesi cok onemli dokrotun :hooray:ben cok mutluyum darisi her kezin basina

arkadaslar cok tessekkür ederim. evet doktorlarla görüsmem sart ama yinede bir kacini burdan secip randevu almam gereck.

@cance sen ne ameliyati oldun ve kac para ödedin? resimlerini nerde görebilirim

tsk.

arkadaslar cok tessekkür ederim. evet doktorlarla görüsmem sart ama yinede bir kacini burdan secip randevu almam gereck.

@cance sen ne ameliyati oldun ve kac para ödedin? resimlerini nerde görebilirim

tsk.

sana arkadaslik talebi gonderdim kabul edersen profilinden bakabilirsin cnm

X