Estetik konusunda kararsızlık

Naturehop_3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
16
5
25
Merhaba arkadaşlar, 25 yaşındayım yıllarca dış görünüşüm yüzünden zorbalandim. Kendimi genç kız gibi hissetmiyorum. Bu sene Erasmus programıyla Almanya'yı kazandım. Birkaç aydır da çalışıyorum para biriktirdim. Neyse en son cesaret edip plastik cerraha gittim yüzümde elmacık bölgesinin zayıf olduğunu iki göz kapağı arasında eşitsizlik olduğunu ve çenemin geniş olduğunu konuştuk. Bunlara çene için bisektomi ve tüm yüze yağ enjeksiyonu önerdi. Ve 70k fiyat verdi. Ama çalışacağı hastaneye güya bisektomi olacağını söylemeyecekmisiz. Bana sadece yağ enjeksiyonu için böyle bir fiyat fazla geldi. Güya asistanı hastaneden bu fiyatı almış ve hoca indirim yapmış ama ben ücreti hocanın ibanina göndericem. Sorun şu ki belgelerde bana yağ enjeksiyonu diye imza attirilacak ama bisektomi yapılmazsa hiçbir itirazda bulunamam. 2. Gerçekten para değil korktuğum işe yarar mı veya daha kötü olur muyum? Yağ enjeksiyonu ile ilgili burada iyi yorumlar okumadım. Üstelik ameliyat olursam 3 hafta sonra Almanya'ya gidiyorum. Derslerim başlayacak. Hoca 10 günde iyilesirsin dedi bilmiyorum. Açıkçası değişmeyi çok istiyorum Avrupa'da kendimi bu şekilde çok daha çirkin hissedeceğimi biliyorum. Ama bir yandan da kör cesaret olsun istemiyorum. Güzelleşme hirsim çok var. Yurt dışında yepyeni bir hayatım olsun yeni görünüşümle istiyorum Çocukluğumdan beri elf gibi olan ablamın yanında hep ezildim. Hiç istenen biri olmadım hep golgeydim. Metroda yasitlarima bakıyorum ben hiç güzel değilim. Kendimi artık beğenmek istiyorum. Lütfen yağ enjeksiyonu ve bu karasizligim konusunda yorumlarınızı esirgemeyin ve doktor önerisinde bulunun. Ve sizce bahsettigim doktora güvenip bu ameliyatı olmalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar, 25 yaşındayım yıllarca dış görünüşüm yüzünden zorbalandim. Kendimi genç kız gibi hissetmiyorum. Bu sene Erasmus programıyla Almanya'yı kazandım. Birkaç aydır da çalışıyorum para biriktirdim. Neyse en son cesaret edip plastik cerraha gittim yüzümde elmacık bölgesinin zayıf olduğunu iki göz kapağı arasında eşitsizlik olduğunu ve çenemin geniş olduğunu konuştuk. Bunlara çene için bisektomi ve tüm yüze yağ enjeksiyonu önerdi. Ve 70k fiyat verdi. Ama çalışacağı hastaneye güya bisektomi olacağını söylemeyecekmisiz. Bana sadece yağ enjeksiyonu için böyle bir fiyat fazla geldi. Güya asistanı hastaneden bu fiyatı almış ve hoca indirim yapmış ama ben ücreti hocanın ibanina göndericem. Sorun şu ki belgelerde bana yağ enjeksiyonu diye imza attirilacak ama bisektomi yapılmazsa hiçbir itirazda bulunamam. 2. Gerçekten para değil korktuğum işe yarar mı veya daha kötü olur muyum? Yağ enjeksiyonu ile ilgili burada iyi yorumlar okumadım. Üstelik ameliyat olursam 3 hafta sonra Almanya'ya gidiyorum. Derslerim başlayacak. Hoca 10 günde iyilesirsin dedi bilmiyorum. Açıkçası değişmeyi çok istiyorum Avrupa'da kendimi bu şekilde çok daha çirkin hissedeceğimi biliyorum. Ama bir yandan da kör cesaret olsun istemiyorum. Güzelleşme hirsim çok var. Yurt dışında yepyeni bir hayatım olsun yeni görünüşümle istiyorum Çocukluğumdan beri elf gibi olan ablamın yanında hep ezildim. Hiç istenen biri olmadım hep golgeydim. Metroda yasitlarima bakıyorum ben hiç güzel değilim. Kendimi artık beğenmek istiyorum. Lütfen yağ enjeksiyonu ve bu karasizligim konusunda yorumlarınızı esirgemeyin ve doktor önerisinde bulunun. Ve sizce bahsettigim doktora güvenip bu ameliyatı olmalı mıyım?
Merhaba. Fiyat çok aşırı bence. Başka dr bulun. O fiyatı verdikten sonra çok daha iyi bir doktor bulunur. Bana hiç güven vermedi. Bişoktamide kötü bir şey olursa hiç bir şey iddia edemezsiniz.

Bir sene daha tanısanız kendinize.. hem para biriktirir hem de daha emin olduğunuz bir doktora gidersiniz, aceleye ya da kararsızlığa gelecek konular değil bunlar

Bencede bu doktordan uzak durun. Başka doktorlarada muayene olun. Değişim istiyorsanuz her seyı yapın. Dudak dolgusu botox bunlar insanı cok degıstırıyor

Bencede bu doktordan uzak durun. Başka doktorlarada muayene olun. Değişim istiyorsanuz her seyı yapın. Dudak dolgusu botox bunlar insanı cok degıstırıyor
Botox dolgu işlemleri her yıl tekrarlanması gerek üstelik şu an ortalama bir yerde bile 5000den başlıyor dudak dolgusu. Konu sahibi, pişman olacağın hiçbir şey yapma yıllar evvel gözüme ışık dolgusu yaptırmıştım kaç kere erittirmeye çalıştım 4 yıl oldu bir bölgede hala bir şey var derinin formu bile eskisi gibi değil lütfen çok dikkatli olun bir şey yaptıracakken 40 kere düşünün. Yaşıtız ama ben daha erken başladım bu işlemlere ve kesinlikle çok şey tecrübe ettim.

Merhaba arkadaşlar, 25 yaşındayım yıllarca dış görünüşüm yüzünden zorbalandim. Kendimi genç kız gibi hissetmiyorum. Bu sene Erasmus programıyla Almanya'yı kazandım. Birkaç aydır da çalışıyorum para biriktirdim. Neyse en son cesaret edip plastik cerraha gittim yüzümde elmacık bölgesinin zayıf olduğunu iki göz kapağı arasında eşitsizlik olduğunu ve çenemin geniş olduğunu konuştuk. Bunlara çene için bisektomi ve tüm yüze yağ enjeksiyonu önerdi. Ve 70k fiyat verdi. Ama çalışacağı hastaneye güya bisektomi olacağını söylemeyecekmisiz. Bana sadece yağ enjeksiyonu için böyle bir fiyat fazla geldi. Güya asistanı hastaneden bu fiyatı almış ve hoca indirim yapmış ama ben ücreti hocanın ibanina göndericem. Sorun şu ki belgelerde bana yağ enjeksiyonu diye imza attirilacak ama bisektomi yapılmazsa hiçbir itirazda bulunamam. 2. Gerçekten para değil korktuğum işe yarar mı veya daha kötü olur muyum? Yağ enjeksiyonu ile ilgili burada iyi yorumlar okumadım. Üstelik ameliyat olursam 3 hafta sonra Almanya'ya gidiyorum. Derslerim başlayacak. Hoca 10 günde iyilesirsin dedi bilmiyorum. Açıkçası değişmeyi çok istiyorum Avrupa'da kendimi bu şekilde çok daha çirkin hissedeceğimi biliyorum. Ama bir yandan da kör cesaret olsun istemiyorum. Güzelleşme hirsim çok var. Yurt dışında yepyeni bir hayatım olsun yeni görünüşümle istiyorum Çocukluğumdan beri elf gibi olan ablamın yanında hep ezildim. Hiç istenen biri olmadım hep golgeydim. Metroda yasitlarima bakıyorum ben hiç güzel değilim. Kendimi artık beğenmek istiyorum. Lütfen yağ enjeksiyonu ve bu karasizligim konusunda yorumlarınızı esirgemeyin ve doktor önerisinde bulunun. Ve sizce bahsettigim doktora güvenip bu ameliyatı olmalı m canım öncelikle şunu belirtmek isterim ki doktor seçimin yanlış bence başka bir doktor bul bu asistanla ve doktora güvenme bu bir ikincisi bir şok temi bile bir aydan önce mümkün değil iyileşmez çünkü oradan bir doku çıkarıyor yağ çıkarıyor oraya dikiş atılıyor 10 günde iyileşirsin falan filan geçsin o işler öyle bir şey yok ben ameliyat oldum bugün 1 aya yaklaştı hala her yerim yara öyle kolay değil o işler ama yüzünü görmediğim için bir şey diyemiyorum ama sana tavsiyem bu doktorla bu işe girişme derim başka doktor bul çünkü işte yok hastaneye bir şok deme olacağını söyleme hesabı paramı at vesaire bunlar gizli kapaklı işler bir korktuğu bir şey var ki hukuksuz kanunsuz bir şey var ki sana bunları teklif edebiliyor yarın bir gün bir şok demi de ya da başka bir şey de olumsuzluk olduğunda bir şey tuttu mu olduğunu hastanenin gizlediğin için hiçbir hak iddia edemezsin yani sonuçları bence kötü olur bence doktorunu acilen değiştir

Bence boşver. O kadar paran varsa Avrupa'ya gitmisken daha çok gez :) zaten Almanlar çok önem vermez ki görüntüye vs. Türk gençler gibi değil.
Avrupa filmi de izlesen mesela sıfır memeli, burnu kocaman kadınlar başrolde oluyor, en büyük örnek. Bizim filmlere bakıyorsun başrol olmak için pürüzsüz ve kusursuz olman gerekiyor.

Bu kadar gizeme ne gerek vardı ne işlem yapılacaksa o yazılır imzalanır ben olsam iskillenir başka doktor arayışına girerdim bisektomi benimde yaptırmak istediğim bir işlem ama en ufak bir hata yuz felcine sebebiyet verdiğini duydugumdan ve youtube da bu işlemi yapriran bir kişinin videosunu izlediğimde hanimefendinin islemden sonra kalıcı olarak dudağı konusurken kayiyordu vazgectim sizde bu kadar gizli alengirli cümleler kuran bir hekime guvenmemenizi tavsiye ederim iyi düşünüp doğru karar vermeniz önemli

Çok istiyorsun ama unutma ki riski cok fazla var. Ya daha kötü olursa. Doktorlar asla yağ dolgusu önermiyor.

bence her insanın bir güzelliği vardır kendine güven eminim ki senindinde gzüel olduğun yanların vardır karşı taraftan kendini göremezsin.

X